Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στέλνοντας SMS στον "νεοτερο εαυτό" μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thief, στις 3 Ιουλίου 2016.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    οκ κλεμενη ειναι η ιδεα με αφορμη αυτο

     
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    - το μαρακι απο την Λαρισα το θυμασε ?
    - ναι ναι καλο το μαρακι
    - ε οταν το βραδι το κλαμπακι σου πει να πατε να δειτε του καταρακετες .. να πας
    - μα δεν φαινονται το βραδι
    - ε εισαι μαλακας
    - μα γιατι αφου δεν φαινονται
    - ρε μαλακα δεν θελει να δει τους καταρακτες ηλιθιε...
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    -Υπαρχει φως στην ακρη του τουνελ, συνεχισε.
    - Τι εννοείς?
    - Εννοώ πως θα ρθουν στην ζωή σου στιγμές που δεν θα μπορείς να πετάξεις – αλλά μην σταματάς. Τρέξε. Κι όταν δεν μπορείς να τρέξεις-περπάτα, όταν δεν μπορείς να περπατήσεις, σύρσου. Αλλά ό,τι κι αν κάνεις… Συνέχισε να προχωράς και να κοιτάς μπροστά. Θα χάσεις κάποιες μάχες, αλλά επειδή θα επιμένεις θα κερδίσεις σε πολύ περισσότερες και θα καταφέρεις όχι να κερδίσεις τον Πόλεμο, γιατί πλέον πόλεμος δεν θα υπάρχει, θα κερδίσεις την Ειρήνη.
    -Οκ.

     
  4. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    -Μην είσαι τόσο εγωίστρια. Στείλε το μήνυμα.
    -Αν ήθελε πραγματικά αυτό το τριήμερο μαζί μου, θα μου έστελνε αυτός.
    -ΑΥΤΟΣ σου το πρότεινε. ΑΥΤΟΣ σου πέταξε το μπαλάκι. Στείλε, γιατί σε λίγο καιρό ξεκινάν οι συναυλίες του και δεν θα προλαβαίνει.
    -Δεν είναι δική μου δουλειά.
    -Οκ. Αύριο θα τον δεις, θα τον φωνάξεις, αλλά δεν θα προλαβαίνει να καθίσει μαζί σου γιατί θα πρέπει να στήσει ήχο στο μαγαζί.
    -Θα τον δω αργότερα..
    -Αργότερα θα παλεύει για την υγεία της μάνας του. Και θα τον δεις και δεν θα τον γνωρίσεις..
     
  5. Dasein

    Dasein Regular Member

    - Μην φοβάσαι, τον εαυτό σου μην τον φοβάσαι.

    - Δεν μπορώ, είμαι απροσαρμοστη. Κοίτα πως με κοιτανε- λες και είμαι εξωγήινος.

    -
    Έχε υπομονή. Θα έρθει μια μέρα που αυτά τα βλέμματα θα τα θυμάσαι με ευγνωμοσύνη.

    -Φοβάμαι τις σκέψεις μου.

    -
    Ω, όχι, οι σκέψεις σου θα σε πάνε σε ποιο όμορφα μέρη. Αυτό που σκέφτεσαι στα 10 με πόνο, στα 18 θα το κάνεις τι πιο μεγάλη σου νίκη, με αυτόν που είδες τότε στο γραφείο και ειπες:"Αυτός με εμένα ποτέ" σε τρία χρόνια θα ζήσεις νύχτες μαγικές και θα είναι βράχος δίπλα σου,σε ότι χρειαστείς, στον τόπο που δεν έβρισκες το μονοπάτι να πας-θα ζήσεις, Εκεινος υπάρχει και θα σε βρει. Να σκέπτεσαι με σθένος και τόλμη.

    - Πιστεύω σε εσένα.

    - Θα σε προσέχω πάντα, όσο καλύτερα μπορώ.
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Κλήρωση 1145

    30/12/2010

    Οι αριθμοί είναι 2,4,6,12,40 τζοκερ 9.

    10.000.000 €

    Άντε γεια λέμε!!!
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

     
     
  8. Αν έστελνα μήνυμα στον νεότερο εαυτό μου θα του έλεγα να μην δίνει τα πάντα σε έναν άνθρωπο.. οι άνθρωποι πληγώνουν όταν τους δίνεις τα πάντα..
     
  9. Να φοράς αντηλιακο.
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    - Μην κάνεις εκείνο το ταξίδι, γιατί όσο λείπεις, θα είναι οι τελευταίες του μέρες και δεν θα τον ξαναδείς ζωντανό.

    - Κάνε τα ίδια λάθη κι αν γίνεται σε μεγαλύτερο βαθμό ή κι ακόμη περισσότερα.

    - Μην σταματήσεις να φεύγεις όλο και πιο μακριά και μια μέρα, ξέχνα να επιστρέψεις...  
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Shibari στην παραλια

     
     
  12. Mην το σκεφτεσαι καθολου, θα φυγει μεχρι να κανεις την κινηση σου...