Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά είμαι ο τελευταίος που θα κρίνει ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apetitikos, στις 30 Ιουλίου 2008.

  1. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Για καποια πραγματα ημουν σιγουρος οτι σε μενα δεν θα συμβουν και οτι μπορω να ελεγξω το μυαλο μου . Τελικα η ανατροπή είναι θεμα χρονου... Το να σε προδιδει ο ευατός σου ειναι το χειροτερο
    και μαλιστα να τον δικαιολογείς. Βεβαια η ανθρωπινη φυση ειναι πολυμπλοκη και αβυσσος η ψφυχή του ανθρώπου. Ωστοσο μεσα απο την εξομολογηση που σας κανω ,γιατι το ενιωσα, είναι ότι σε ορισμενα πραγματα ακρως βασικα ειμαι αυστηρός και αν τα παραβω τότε θα ευνουχιστω εγκεφαλικα. Δεν σκοτωσω οτι εχει απομενει στη ψυχη μου με οτι συνεπειες και αν εχω εγω προσωπικα
    Σας ευχαριστω. Και δεν με ενδιαφερει αν καποιοι πατήσουν πανω σε αυτα για να κανουν πνευμα ή να στειευτουν. Ο καιρος εχει γυρισματα. Απλα το διδαγμα ειναι ποσο πολυ δυσκολο ειναι να εισαι απολυτος και το χειροτερο να κρινεις ακόμα και τα αυτονοητα....
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Κατ' αρχην γιατι θα επρεπε καποιος να σε κρινει????
    Ο καθενας μας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του. Εκεινο που δεν καταλαβα προσωπικα εγω ειναι γιατι απολογεισαι και σε ποιο θεμα αναφερεσαι.
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Και'γω!  
     
  5. skia

    skia Contributor

    αν γινόσουν λίγο πιο σαφής.....?????
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Τελικά είμαι ο τελευταίος που θα κρίνει ...

    οτι και να υπονοεις, ολα ειναι φυσιολογικα..και οι ανατροπες, και τα πισωγυρισματα..επομενως..
     
  7. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τελικά είμαι ο τελευταίος που θα κρίνει ...

    Ολοι εχουμε κανει πραγματα για τα οποια ντρεπομαστε και μετα για λιγο ή πολυ καιρο το ειδωλο μας στον καθρεφτη ειναι καποιος αγνωστος.
    Κοιτα μπροστα..
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τελικά είμαι ο τελευταίος που θα κρίνει ...

    ολα στο παιχνιδι ειναι ...


    Just do it!
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor


    το απόλυτα μπερδεμένο μυαλό σε κατανοεί ...
     
  10. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Re: Απάντηση: Τελικά είμαι ο τελευταίος που θα κρίνει ...

    +1
     
  11. Miranda

    Miranda Regular Member

    Μα δε θελει να do it γιατι θα ευνουχιστει εγκεφαλικα λεει  

    Ασε που μαλλον τον επιασε το καλοκαιρακι κ οι διακοπες κ δεν εδωσε συνεχεια