Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 18 Νοεμβρίου 2008.

?

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία;

  1. Ναι, έχει

    72 vote(s)
    72,7%
  2. Όχι, δεν έχει

    27 vote(s)
    27,3%
  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    Θέλω να βάλω στον κώλο μου το Μαρακανα..
     
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    ινκο εδώ μιλάμε για το μέγεθος του μορίου καλό μου και όχι για τους ποπουλίνους  
     
  3. koralenia

    koralenia Regular Member

    Σαφώς και έχει σημασία:
    1. όταν βογγάς (επειδή ειναι προικισμένος) για να μπεί
    2. κι οταν βογγάς (απο στεναχώρια επειδή νομίζει ότι μπήκε)  
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    Έχει τεράστια σημασία, ειδικά στις γυναίκες. Άλλο πράγμα μία κλειτορίδα 3χλ κι άλλο μία 45 εκ. - η δεύτερη έρχεται και οικονομικότερη διά τους στραπονιστάς.
     
  5. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    εγώ πιστεύω πως δεν έχει ιδιαίτερη σημασία το μέγεθος, αλλά η παρούσα πρόταση ισχύει από ένα μέγεθος και πάνω. δυστυχώς βέβαια το μέγεθος αυτό θα πρέπει να καθορίζεται από τον κάθε χρήστη ξεχωριστά.

    αγόρια και κορίτσια λοιπόν αρχίστε τη συλλογή στατιστικών δεδομένων.
     
  6. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    το προηγηθέν μεγάλο μέγεθος ,πρόβλημα τοις γυναιξί για το επόμενον μικρότερο μέγεθος
    εν πασει περιπτώσει ειναι αντικειμενο φαντασιώσεων. Οι ανδρες μικρο μεγάλο τι σημασία εχει,το κρεββάτι νάναι καλά και οι προσπάθειες φιλότιμες
     
  7. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    κ βεβαια εχει σημασια..
    το βλεπεις στα ματια της οταν εισαι μεσα:boobeyes:
     
  8. Aribecy

    Aribecy Regular Member

    Το μεγεθος εχει σημασια σε καποια πλαισια βεβαια. σιγουρα δεν θελουμε φυσικα να εχουμε φρασεις του τυπου "αγαπη μου μπηκες μεσα?" κ να σε κοιταει παραξενεμενος... αλλα κ ουτε μεγεθη γκονζιλα να μην χωρανε πουθενα και μενουμε με την ορεξη....  
     
  9. mprou

    mprou Regular Member

    Το μεγεθος σιγουρα παιζει ρολο!!!! Σας εχει χαλασει ποτε η σουβλα την ημερα του Πασχα και να μην εχετε αλλη? Πολυ πικρα...  
     
  10. koralenia

    koralenia Regular Member

    Όχι, άλλα μου έχει τύχει να μη δω ανάσταση!!
     
  11. mprou

    mprou Regular Member

    Ε κοιτα...η σουβλα η λαμπαδα. Μην τα θελουμε και ολα δικα μας 
     
  12. DiDi

    DiDi Regular Member

    Χειρότερο ήταν αυτό που πάθαμε πριν από 5 - 6 χρόνια όταν έριξα δυναμιτάκια μέσα στη ψησταριά και εξφεντονίστηκε το κοκορέτσι και το αρνί σα να ζωντάνεψε... Και η κλασσική DiDi έκανε την πάπια και το έπαιζε vegeterian..