Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος born_2_be_master, στις 9 Οκτωβρίου 2010.

  1. born_2_be_master

    born_2_be_master Regular Member

    Μετά από προτροπή της alnair για μεταφορά της φαντασίωσής μου στο εδώ section και μιας που δεν έβλεπα θρεντ με παρόμοιο νόημα, είπα να ανοίξω ένα δικό μου τόπικ για την αποτύπωση όλων των απόψεων θετικών και μη...

    σας παραθέτω την φαντασίωσή μου και σας εκμυστηρεύομαι ότι έτσι θέλω να είναι η πρώτη μου βδσμ εμπειρία...

    επειδή δεν έχω ακόμη την κατάλληλη εμπειρία, θα σας εκφράσω απλά μία από τις φαντασιώσεις μου ( καλύτερα φαντασίωση-παιχνίδι ) που μου έχει δημιουργηθεί αλλά ήθελα να την εξωτερικεύσω διαβάζοντας τα ποστ σας...

    Λοιπόν, το σκηνικό έχει ως εξής:

    ραντεβού στο σπίτι της, ανοίγει την πόρτα χαιρετά αλλά εγώ παραμένω σιωπηλός..την κοιτάω στο μάτια και κατόπιν την φιλάω παθιασμένα στο στόμα...της παίρνω τα χέρια και την δένω με χειροπέδες πίσω από την πλάτη...σταματάει να με φιλαει και με κοιτάει με αποριμένο ύφος...της τραβώ τα μαλλιά προς τα πίσω και την γυρνάω με την πλάτη της προς τα μένα...με ρωτάει τι γίνεται, τι της κάνω? της δένω τα μάτια και με ξαναρωτάει "γιατί δεν μου μιλάς?"...εκείνη την ώρα της φιμώνω το στόμα... η ομορφία της σιωπής, μου ανοίγει τον δρόμο της ικανοποίησης των αισθήσεων...την βάζω να κάτσει στα γόνατά της...της δίνω ένα φιλί στην μυτούλα της..σηκώνομαι...όπως είναι γονατιστή την τραβώ από τα μαλλιά μέχρι το δωμάτιο όπου θα επιτελέσει τον βωμό της "άγριας αγάπης" με την παρτενέρ μου...

    ...ακούω γνώμες..αν σας άρεσε θα συνεχίσω!
     
  2. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

    Ναι! Συνέχισε  
     
  3. born_2_be_master

    born_2_be_master Regular Member

    Απάντηση: Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

    ...φτάνουμε...ανοίγω την πόρτα, μπαίνουμε μέσα...την ανεβάζω στο κρεβάτι..τις βγάζω τις χειροπέδες και της δένω τα χέρια στις γωνίες του κρεβατιού...το ίδιο και με τα πόδια...την έχω μπροστά μου δεμένη, ελεύθερη σε μένα να πράξω ότι θέλω, όπως το θέλω...ανεβαίνω πάνω της όπως είναι ανάσκελα και της γλύφω τον λωβό του αυτιού με αργό τέμπο..γυρίζω και "ανιχνεύω" όλο το πρόσωπό της με την γλώσσα μου...την φιλάω..την δαγκώνω στα μάγουλα...κατεβαίνω στο λαιμουδάκι...το λαιμουδάκι...αχ...τι πιο ωραίο πράγμα από έναν λαιμό...ένα σύμπλεγμα νευρώνων που ωθεί τις αισθήσεις σε άλλο στάδιο...ρουφήγματα με λύσσα..δαγκώματα με λύσσα...την βλέπω εκστασιασμένη...θέλει να της βγάλω το φίμωτρο να με φιλήσει..την φιλάω πάνω από το φίμωτρο και της γνέφω να ηρεμήσει...χαλαρώνει το γυμνό κορμάκι της...σαν σκύλος που έχει βρει την σκύλα του την χαϊδεύω με το πρόσωπό μου...θέλει να με ξαναφιλήσει...χαστούκι με όση δύναμη και όση αγάπη χρειάζεται για να καταλάβει ότι δεν πρέπει να σκέφτεται..παρά μόνο να αισθάνεται...οι ρώγες της έχουν καβλώσει...έχουν γίνει πέτρα...με προκαλούν να.....

    καλά το πάω?
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

    τόνισα τι μου άρεσε ,γιατί ακριβώς έτσι εκφράζομαι σαδιστικά ,επίσης..!

    αν θέλεις τη γνώμη μου απλά "αραίωσε" το κείμενο ,μιάς και μας ταΐζεις εικόνες δώσε αξία στη κάθε εικόna ,πως ;
    κατά τη γνώμη μου οργάνωσε αυτές τις προτάσεις/εικόνες καθέτως και όχι οριζώντια είναι σαν σβήνουν και τουλάχιστον κάτι τεμπέληδες (like me) βαριούντε να διαβάσουν κείμενα που δείχνουν να μακρυγορούν ...

    τα πας δεν τα πας για τους άλλους ,εσύ συνέχισε να γράφεις μην εξαρτάσε από τους αναγνώστες ..!

    υ.γ. νιώθω ανορθογραφία αλλά λυπηθήτε με είμαι κουρασμένο ..!
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

    Βάλε καπου στην αρχη, οτι υπήρχε και μια συμφωνη γνωμη ή λεγομενη συναινεση και καλά θα τα πας.
     
  6. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

    ...λεπτομέρειες   Aφού τον δέχτηκε σπίτι της, άρα εμμέσως πλην σαφώς... Xώρια που, μέχρι στιγμής, είναι εντελώς τρυφερός μαζί της. 

    Let me see some torture...!  


     
  7. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Μα εσείς αγαπητέ μου είστε πράγματι γεννημένος για να κάνετε καριέρα - αν όχι στο BDSM, τουλάχιστον ως σεναριογράφος της τηλεοπτικής μεταφοράς του δράματος "Δέσε Με και Σκίσε Με" του παγκοσμίου φήμης Dentin Palevo! Ελπίζω όταν γίνετε μεγάλος και τρανός να θυμηθείτε κι εμένα το ταπεινό χαμημηλάκι και να με χώσετε σε κάνα ρολάκι, έστω σαν την γυμνόστηθη υπηρέτρια που σας φέρνει sabania στα διαλείμματα της ερωτικής παράκρουσης.
     
  8. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

    Mα να θέλει να αγιάσει κανεις και να μη μπορει !!!!!!!!!!!!!!

    ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ
     
  9. born_2_be_master

    born_2_be_master Regular Member

    Απάντηση: Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

    πιστεύω ότι όταν κάποιος δεν μιλάει ή γενικότερα δεν υπάρχει θόρυβος στο δωμάτιο, τότε αναγκαστικά αφήνεσαι στην δύναμη των αισθήσεών σου που αν μην τι άλλο εκεί παίζεται όλο το παιχνίδι..τλχστν για μένα.....  

    αν μπορώ να διορθώσω τα ποστ μου, θα τα φτιάξω...

    edit: το κοίταξα, αλλά μου φαίνεται ότι χάνεται ο ειρμός της σκηνής..το ξέρω ότι είναι σεντόνι αλλά ως "σεναριογράφος" (χαχα) μου φαίνεται ότι "σπάει" η εικόνα..κάνει παύση ενώ υπάρχει ροή στην σκηνή...mi scusi που λέγαμε!

    θέλω την γνώμη σας, διότι, ως newbie δεν ξέρω αν αυτά που σκέφτομαι να κάνω έχουν κάποιο αντίκρισμα στο θέμα μας!

    Υ.Γ. προς Θεού δεν είμαστε στο φόρουμ του Μπαμπινιώτη



    Μόνα, torture θα δεις πιο κάτω μιας και θέλω να αποτυπώσω αυτά που διάβασα στο φόρουμ!

    camera_obscura, σε ευχαριστώ πολύ..θα φροντίσω να σε πάρουν στον ρόλο που θέλεις..αλλά δεν ξέρω αν έχεις τα κατάλληλα προσόντα... 
     
  10. born_2_be_master

    born_2_be_master Regular Member

    Απάντηση: Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

    ....με προκαλούν να τις δαγκώσω..να τις γλύψω..να τις ρουφήξω...την κοιτάω στα μάτια και πράττω ότι σκέφτομαι....βλέπω ότι οι ρώγες της έχουν "αναπτερώσει" το ηθικό τους με την περιποίησή μου και μου το δείχνουν με ζήλο...σηκώνομαι απ'το κρεβάτι..εκείνη με ψάχνει..δεν νιώθει την παρουσία μου και κάνει ανήσυχες κινήσεις.....επιστρέφω και την καθησυχάζω χαϊδεύοντας τα μαλλάκια της....επέστρεψα με "παρέα"...η "παρέα" μου, πολύχρωμα μανταλλάκια...δεν αντέχω στην θέα του στήθους της και συνεχίζω την περιποίησή του...σταματώ και βάζω ένα μανταλάκι στην μία ρώγα κι ένα άλλο, στην άλλη...κατεβαίνω με "οδηγό" την γλώσσα μου...της δαγκώνω την κοιλίτσα της στις άκριες....θέλω να της αφήσω τα σημάδια μου...τα σημάδια μου, στο κορμί της...της ρουφώ την κοιλίτσα και της κάνω πιπιλιές ( μ'αρέσουν πολύ οι πιπιλιές!!!!!!!!!!  )....πάω στο νακι της και βλέπω ότι οι κόποι μου έχουν βγάλει καρπούς....τα ζουμάκια που έχουν τρέξει μέχρι τώρα έχουν "χαράξει" ένα ποταμάκι ανάμεσα στα μπουτάκια της...με ωθούν να συνεχίσω την περιποίηση στην επίμαχη περιοχή....αλλά....

     
     
  11. smari

    smari Regular Member

    αλλά..μας το κόβεις πάνω στο καλύτερο.... 
     
  12. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Το ημερολόγιο ενός κατά δύναμιν Μάστερ

    "μαλλάκια" (κάνει ρίμα με τα μανταλλάκια) - "κοιλίτσα" - "νάκι" (! !)- "ζουμάκια" - "ποταμάκι" - "μπουτάκια" ... 

    **παραμυθά-κια για παιδά-κια..λα λα λα.. **

    Χωρίς παρεξήγηση,
    αλλά καν'το πιο ωμό, βρε αδερφέ, να γουστάρουμε.