Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 1 Απριλίου 2012.

  1. Σε μια συζήτηση που είχα με την διανοούμενη φίλη μου και μέλος του φόρουμ kati είχαμε πιάσει τον βαθύ στοχασμό ως συνήθως.
    Ξαφνικά το πρόσωπο της σκοτείνιασε και έδειχνε πολύ προβληματισμένη. Κάτι την απασχολούσε έντονα την kati.
    Πήρε μια βαθιά ανάσα και απευθυνόμενη σε μένα με ρώτησε:
    «ξέρεις κάποιον που να κατουράει καθιστός? Σου φαίνεται gay? »
    Η αλήθεια είναι ότι αιφνιδιαστικα αλλά εκείνη συνέχισε. Είχα μια συζήτηση με μια φίλη μου μου χτες βράδυ
    και μου αποκάλυψε ότι ο μαστερ της κατουράει καθιστος.
    Αρχικά νόμιζε πως ήταν τυχαίο αλλά τελικά διαπίστωσε ότι έτσι κατουράει συνέχεια.
    Εγώ μετά από πολύ σκέψη της απάντησα πως μπορεί να μην θέλει να κατουρήσει την λεκάνη γύρω γύρω .
    Αυτό μπορεί κάποιος να το πετύχει και κατουρώντας όρθιος αλλά αν θέλει να είναι 100% σίγουρος πρέπει να καθίσει.
    Εσάς ποια είναι η γνώμη σας; Αν ένας μαστερ κατουράει καθιστος συνέχεια ,τον κάνει αυτό καθόλου gay?
    Έχετε δει η σας έχουν πει και για άλλους άντρες που κατουράνε καθήμενοι επί της λεκάνης;
     
  2. vautrin

    vautrin Contributor

    Εγώ κατουρώ καθιστός, αλλά σε παπί. Το δε παπί έχει σχήμα κόλπου, άρα κάνω κυριαρχική διείσδυση όταν κατουρώ. Τι είμαι, κυρίαρχος ή αδερφάρα;
     
  3. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Εγώ κατουράω καθήμενος κατά την πρωϊνή κατουρόκαυλα, γιατί δεν μπορώ να βρω στόχο την λεκάνη.
    Αμάν ρε Κορνήλιε ....
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Α....δυσκολο θεμα ανερτησες λεβεντη μου.
    Καθιστος? Και πως τον τιναζει? Απαπαπαπα....τι ανωμαλιες ειναι αυτες? Θα πεσει φωτια να μας καψει!!!!
     
  5. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    μετά θα πιάσουμε και το θέμα του αν οι Κ πρέπει ή όχι να κατεβάζουν και το στεφάνι / καπάκι όταν τελειώνουν ή θα βγούμε οφφ-τόπικ;  
     
  6. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Έχοντας μείνει πολλά χρόνια μόνος και όντας μεγάλος τεμπέλης, ανακάλυψα οτι το να κατουράς καθιστός σπίτι σου είναι καλύτερο γιατί το μπάνιο δε χρειάζεται καθάρισμα τόσο συχνά όσο το να κατουράς όρθιος. Και όταν λέω καθάρισμα, εννοώ το να μπορείς να μπαίνεις χωρίς να λιποθυμάς πρώτα.

    Βέβαια, στα σπίτια των άλλων και έξω, πάντα όρθιος και όπου να 'ναι. Χεχε!  
     
  7. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Όποιος πήρε το νήμα στην πλάκα, να του βγει ο Μάστερ κατουροκαθήμενος και με ακράτεια
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Το νήμα θέτει υπαρξιακά ζητήματα που υπερβαίνει τα στάτους και εισάγει τόν προβληματισμό της ταυτοποίησης του φύλου μεσω της επίδρασης του απεκκριτικού συστήματος στην ψυχοκοινωνική συμπεριφορά του άρρενος στην μετανεωτερική κοινωνία, θα το αντιμετωπίσω λοιπόν με την σοβαρότητα που του αρμόζει.

    Λοιπόν...

    εγώ παιδιά κατουράω όρθιος τη μέρα, αλλά τη νύχτα που σηκώνομαι σκουντουφλώντας να αδειάσω την κύστη μου,ομολογώ πως κάθομαι, ετι δε στηρίζω τους αγκώνες μου στα γόνατα,καμπουριάζω και έχω και κλειστά τα μάτια.
    Συνήθως κλάνω εκ παραλλήλου αλλ' αυτό δεν ξέρω πόσο επηρεάζει την θεώρηση του προβλήματος.

    Γαμίκος τη μέρα τη νύχτα πισωγλέντης;
    ...η απλά παλιόγερος ;
     
  9. ddragon

    ddragon Regular Member

    Έχω διαβάσει τραγικότητες εδω μέσα άπειρες...
    Αλλα αυτό όμως...
    ΕΛΕΟΣ ρε παιδια!!!!
     
  10. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Λοιπον σς βαλω κι εγω το λιθαρακι μου στον αξιολογοτατο προβληματισμο σου. Προσωπικα, ο και καλα, μαστερ-κατουροκαθημενος μονο Μαστερ που δεν μου κανει. Μα ρε παιδια εχετε ξαναδει Μαστερα να κανει τετοια ξεγυβεντα που λεν και στο χωριο μου? Δλδ θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε εδω μεσα!

    Ενα μονο θα πω. Ο Μαστερ ο Σωστος κατουραει Ορθιος και σκοπιμως αστοχα και φωναζει την σκυλιτσα του να τα γλυψει μεχρι την τελευταια σταγονα τους!



    Σκεφτειτε το.  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Προσυπογράφω, ή κάνΩμε μια "δουλειά" σωστά ή δε τη κάνουμε
     
  12. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Εγώ έχω να πω ότι σπίτι μου, μια ζωή πετάω τα χαρτιά μέσα στην τουαλέτα και δεν έχει βουλώσει ποτε!

    Mouaxaxa!