Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το μασάζ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος melaxrinos28, στις 22 Ιανουαρίου 2019.

  1. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Έπεισα επιτέλους την κοπέλα μου ότι μια συνεδρία μασάζ θα ήταν ότι πρέπει, να χαλαρώσει από την πίεση των ημερών και να το απολαύσει.
    Ντροπαλή όπως είναι, δεν ήθελε να πάμε σε ένα κέντρο και να δοκιμάσουμε.
    Σκέφτηκα τότε ότι ήταν καλή ιδέα να φωνάξω την φίλη μου την Καλυψώ - μπορεί να μην ήταν επαγγελματίας, αλλά σίγουρα μπορούσε να κάνει πολλά στο μασάζ.
    Έτσι κι έγινε λοιπόν, της εξήγησα ότι η Καλυψώ δουλεύει μαύρα, κι απλά θα έρθει σπίτι με ότι έχει.
    Της είπα να κάνει ένα μπάνιο και να είναι έτοιμη να την υποδεχτεί.
    Πείστηκε, κι έτσι φρεσκολουσμένη, με τα καθαρά της εσώρουχα και μια ρομπίτσα ήταν έτοιμη. Στην προσπάθειά μου να την φιλησω αντέδρασε, δεν ήθελε κάτι, καθώς ήθελε να περιμένει φρέσκια και μυρωδάτη το μασάζ της. Που να ήξερε...

    Την προκαθορισμένη ώρα η Καλυψώ χτύπησε το κουδούνι. Ήταν όπως πάντα στην ώρα της. Κοντούλα, στο 1,50, σπιτρόζα και πανέμορφη, με ένα καταπληκτικό πρόσωπο και μάτια που πετάνε σπίθες, μπαίνοντας στο χώρο αναλάμβανε δράση απευθείας. Ήρθε με το βαλιτσάκι της, τα αιθέρια έλαια και τα λάδια της για μασάζ, δύο ζευγάρια πετσέτες και κεράκια για την ατμόσφαιρα. Μετά από μια μικρή διαβούλευση αποφασίσαμε ότι θα χρησιμοποιήσουμε το διπλό κρεβάτι στην κρεβατοκάμαρα για το μασάζ, και πήγαμε στα ενδότερα.

    Η Καλυψώ έστρωσε την μεγάλη πετσέτα στο κρεβάτι να μην το λαδώσει και ζήτησε από την Μαρία να ξαπλώσει. Αυτή ακολούθησε πειθήνια, ξαπλώνοντας μπρούμυτα με την ρομπίτσα της. Εντελώς φυσικά, η Καλυψώ πλησίασε και της έβγαλε την ρόμπα, αφήνοντάς την με ένα σετ μαύρα εσώρουχα, δαντελένια. Στην πλάτη της έβλεπα μόνο το πίσω μέρος του σουτιέν, αλλά δεν μπορούσα να μην θαυμάσω το πεταχτό της κωλαράκι όπως το αναδείκνυε το τάγνκα βρακάκι που φορούσε, μέσα στο ημίφως.

    Εκεί που άρχισα να σκεφτομαι, με διέκοψε η φωνή της Καλυψώς: "Εσύ εδώ θα μείνεις; Θα πρέπει να μας αφήσεις μόνες, να χαλαρώσει εντελώς η Μαρία χωρίς τη δική σου παρουσία..."
     
  2. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    "Εντάξει", απάντησα. "Πάω να κάνω κι εγώ ένα μπάνιο".
    ¨Με την ησυχία σου, κι όταν τελειώσω με τη Μαρία κάνω και σε σένα αν είναι", μου είπε.
    Πέρασα να πάρω καθαρά εσώρουχα και δεν μπορούσα να μην κοιτάξω - η Καλυψώ είχε ήδη ανέβει στο κρεβάτι, έχοντας βγάλει τα παπούτσια της, φορώντας ένα σορτσάκι κι ένα τοπάκι. Το πουτανάκι είχε ωραίο σωματάκι και το σορτσάκι στην ουσία την αναδείκνυε, μην κρύβοντας και πολλά. Μέχρι να σκεφτώ και να πάρω τα εσώρουχα, κοιτώντας με πονηρά η Καλυψώ στα μάτια, έλυσε το σουτιέν της Μαρίας και με μια κίνηση-χάδι βάζοντας τα χέρια της κάτω από τον κορμό της Μαρίας, της πήρε το σουτιέν, χαμογελώντας σε εμένα. "Δεν έφευγες εσύ;" μου είπε.
    Δεν ξέρω γιατί, αλλά βλέποντας τη γυναίκα μου στην ουσία γυμνή να παραδίδεται στα χέρια μιας μασέρ, μου άρεσε. Στιγμιαία άρχισε να φουσκώνει το παντελόνι μου, κι αποφάσισα να φύγω. Το πουτανάκι η Καλυψώ πρόλαβε να το δει όμως, και χαμογέλασε αυτάρεσκα - άλλωστε για αυτό δεν με κάρφωσε με τα μάτια της γδύνοντας τη γυναίκα μου μπροστά μου;
     
  3. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Μπήκα λοιπόν για μπανάκι κι άφησα τις κοπέλες στο δωμάτιο. Όσο τις σκεφτόμουν, τόσο με ερέθιζε η σκέψη αυτή, έτσι μέχρι να φτάσω στο μπάνιο το καυλί μου ήταν σκληρό σαν σίδερο και βγάζοντας τα ρούχα μου ελευθερώθηκε κι αυτό με ένα τίναγμα.
    Μπήκα στη μπανιέρα χωρίς να ασχοληθώ μαζί του. Δεν ήθελα να χαϊδευτώ, όχι με δύο γυναίκες μέσα στην κρεβατοκάμαρά μου...
    Βγήκα, σκουπίστηκα, ενώ το καυλί μου ήταν μισοκαυλωμένο, δεν έπεσε αν και δεν ασχολήθηκα μαζί του. Έβαλα ένα εφαρμοστό μποξεράκι κι ένα φανελάκι και πήγα πάλι προς το δωμάτιο.
    Μπήκα αθόρυβα σχεδόν, χωρίς να μιλήσω. Η Καλυψώ με είδε και μου έκανε νόημα με τα μάτια να κάτσω στην καρέκλα απέναντί τους. Η γυναίκα μου ήταν παραδομένη στα χέρια της και είχε κλειστά μάτια, απολαμβάνοντας το μασάζ.
    Γυάλιζε ήδη ο σβέρκος, η πλάτη και τα χέρια της από το λαδάκι. Η Καλυψώ την έτριβε τώρα στη μέση, πιέζοντας και τρίβοντας ταυτόχρονα, κάνοντάς τη να χαλαρώνει ακόμα πιο πολύ και να... βαριανασαίνει. Τα χέρια της έφταναν μέχρι την αρχή του κώλου της, κι έμπαιναν στο λάστιχο από το τάνγκα της, το μοναδικό ύφασμα που φορούσε πλέον. Τα χέρια της Καλυψώς επίτηδες ίσως έμπλεκαν όλο και πιο συχνά στο λάστιχο... Τότε πιάνοντας τις άκρες από το βρακάκι της, έσκυψε και της ψιθύρισε στο αυτί: "Σε πειράζει γλυκειά μου να το βγάλουμε κι αυτό να μην μας ενοχλεί;"
    Η γυναίκα μου αποχαυνωμένη ήδη, μουρμούρισε... "Μμμ... ο Μάνος που είναι;"
    Χαμογέλασα, και η Καλυψώ της απάντησε "Εδώ και μας βλέπει...". Τότε μίλησα κι εγώ "Καλυψώ, ελεύθερα, σπίτι είμαστε άλλωστε. Να κάνεις τη δουλειά σου όσο μπορείς καλύτερα... Δεν θα μας πιάσουν οι ντροπές μεταξύ μας".
    Η Μαρία με κοίταξε μες στα μάτια - ήταν καυλωμένη, το ήξερα καλά το βλέμμα αυτό. Δεν μίλησε, ενώ η Καλυψώ αργά αργά τράβηξε το βρακί της προς τα κάτω, και σηκώνοντας ένα ένα πόδι της, το έβγαλε, αφήνοντάς την ολόγυμνη πλέον στο κρεβάτι...
     
  4. kathreuths

    kathreuths New Member

    Συνέχεια δεν έχει???
     
  5. Doc.D

    Doc.D Yes my master

    Παρακατω?????
     
  6. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Μα καλά. ..θα αφήσουμε το μασάζ να παμε για πουρνάρια!!Δεν λέει    
     
  7. Persephone_red

    Persephone_red Dark ambient

    Και μετά, και μετά;
     
  8. τασος0

    τασος0 Regular Member

    την συνεχεια θα την φανταστουμε μονοι μας ?
     
  9. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Η Καλυψώ συνέχισε, αυτή τη φορά ξεκινώντας από τις πατούσες της γυναίκας μου. Αρχισε με ένα ένα τα δάχτυλα της, πιέζοντας και τα πέλματά της με τα δάχτυλά της και τρίβοντάς τα. Δεν βιαζόταν καθόλου, και πρέπει να έκανε πολύ καλή δουλειά κρίνοντάς από τους ελαφρείς ανασταναγμούς της γυναίκας μου.
    Σιγά σιγά άρχισε να της τρίβει τις γάμπες, ταξιδεύοντας στο πίσω μέρος από τα γόνατα και φτάνοντας μέχρι ψηλά τα μπούτια της. Οπως την είχε ολόγυμνη, σκεφτόμουν ότι με τα μισάνοιχτα πόδια της θα είχε πλήρη θέα στην ιδιαίτερη περιοχή της, μια πανέμορφη θέα που δεν χόρταινα να βλεπω... Το καυλί μου ήταν τόσο σκληρό ήδη, που τέντωνε βασανιστικά το μποξεράκι. Δεν έκανα καμιά προσπάθει να το κρύψω, άλλωστε άρεσε στην Καλυψώ και με έπαιρνε ματι που και που συνεχίζοντας το έργο της.
    Τώρα έκανε εσωτερικό μασάζ στα πόδια της, και τα λαδωμένα χεράκια της ήμουν σίγουρος ότι ήδη είχαν αγγιξει πολλές φορές τα ερεθισμένα εξωτερικά χείλη της.
    "Δεν έρχεσαι κι εσύ να ξαπλώσεις να σε κάνω κι εσένα κατευθείαν;" μου είπε η Καλυψώ. Αλλο που δεν ηθελα, σηκώθηκα και βγάζοντας το φανελάκι έμεινα μόνο με το τεντωμένο μποξεράκι και προχώρησα στο κρεβάτι. Η Καλυψώ με.μετρουσε με.τη ματιά της, χαμογελώντας αυτάρεσκα. Προφανως της άρεσε πολύ που μας είχε και τους δύο καυλωμένους μαζί. Ξάπλωσα στηριζόμενος στο πλάι για να μπορώ να τις βλέπω κανονικα.
    "Γλυκειά μου, θα γυρίσεις να σου κάνω κι από μπροστά;" Δεν περίμενα ότι θα το έκανε, όμως προφανώς ένιωθε πολυ άνετα και σε συνδυασμό με τον ερεθισμό της, η γυναίκα μου γύρισε ανασκελα, χωρίς να τη νοιάζει που ήταν ολόγυμνη μπροστά μας.
    Οπως το περίμενα, οι ρώγες της ήταν ήδη σκληρές κι ερεθισμένες, ενώ το μουνακι της γυάλιζε, ίσως από το λαδάκι του μασάζ, ίσως από τα υγρά της που σίγουρα το είχαν πλημμυρισει.
    Αρχισε να την τρίβεο αισθησιακά ξεκινώντας πάλι από τους ωμους και τα χερια. Πολύ γρήγορα τα χέρια της περνούσαν από το ερεθισμένο της στηθος, χαιδεύοντάς το και πειράζοντας τις ερεθισμένες ρώγες της.
    Συνέχισε αρχιζοντας να τρίβει κυκλικά στην κοιλιά της, ενώ τα χέρια της ταξίδευαν από το πάνω μέρος των μηρών της στα μπουτια της, και πάλι πίσω. Μου θύμισε βίντεο ενεργειακών οργασμών, και ξαφνικά, όπως αποχαυνωμένος χάζευα, η Μαρία άρχισε να έχει συσπάσεις και να κουνιέται ελαφρά, τρέμοντας... Δεν το πίστευα, ερχόταν σε οργασμό ξανά και ξανά, μόνο με τα χάδια αυτά χωρίς καν να την αγγίζει στην καυτή της περιοχή...
    Η Καλυψώ δεν σταμάτησε καθόλου τα χαδια της, μάλιστα έμπαινε που και που στο εσωτερικό των μηρών χαϊδεύοντας εξωτερικά τα χείλη της, τα οποία ήταν πρησμένα, ενώ κοιτώντας στο άτριχο μουνακι της είδα ότι είχε φουσκωσει, τα ροζ εσωτερικα χείλη είχαν ερεθιστεί και είχε ανοίξει σαν τριαντάφυλλο, ενώ γυάλιζε ερεθιστικα όμορφα από τα υγρά του...
     
  10. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Η Μαρία είχε μείνει με κλειστά μάτια προσπαθώντας να βρει την ανάσα της. "Μείνε γλυκειά μου, μείνε με τον εαυτό σου τώρα, κλείσε τα μάτια και απόλαυσέ το χωρίς να σκέφτεσαι τιποτα".
    "Σειρά σου", μου είπε... Εφερε άλλη μια πετσέτα και την έβαλε στο πλάι μου για να ξαπλωσω. "Γύρνα μπρούμυτα". Ενω γυρισα, τακτοποιώντας με τρόπο το καυλί μου για να μπορώ να ξαπλώσω, ήρθε και με καβάλησε κατευθείαν, βολεύτηκε κατευθείαν πάνω στον κώλο μου κι άρχισε να με τρίβει. Μπορούσα να αισθανθώ πόσο ζεστό, καυτό μάλλον, ήταν το μουνάκι της, αφού σχεδόν το ένιωθα να αναπνέει έτσι πάνω μου. Ηταν πολύ καλη και σύντομα μου είχε χαλαρώσει ωμους πλατη, ενώ όταν έκανε στη μεση μου, τα δάχτυλά της περνούσαν στο λάστιχο από το μποξεράκι και χάιδευαν ψηλά τον κώλο μου.
    "Αυτό δεν σε ενοχλεί;", της είπε η γυναίκα μου που μας κοίταζε πλεον ξαπλωμενη λόγυμνη δίπλα. " Ε όσο να ναι..." είπε η Καλυψώ, και χωρίς να ρωτήσει το έπιασε από το πλαί και το τράβηξε προς τα κάτω.
    Σκάλωσε στον πέτρινο ήδη πούτσο μου και σήκωσα λίγο τη μεση να βοηθήσω. Η Καλυψώ χωρίς ντροπή έβαλε το χέρι της πιο μπροστα για να το τραβήξει, και χούφτωσε στιγμιαία το καυλί μου για να το τραβήξει έξω από το ύφασμα. Για ένα δευτερολέπτο ένιωσα όλη την παλάμη της πάνω του και ένα στιγμιαίο σφίξιμο που του έκανε, προφανώς ζυγίζοντάς τον στην χουφτα της. Μέσα σε μερικά δεύτερα ήμουν ολόγυμνος κι εγώ...
    "Τι έγινε αγάπη μου, τόσο πολυ σου αρέσει το μασάζ;" ειπε η Μαρία πειράζοντάς με για αυτό που είδε.
    "Είστε καταπληκτικοί", είπε η Καλυψω συνεχιζοντας να με τρίβει.
     
  11. Aνυπομονω...
     
  12. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Ηρθε η σειρά των δικών μου ποδιών, δαχτύλων, πατουσών. Ηταν όντως πολύ χαλαρωτικό και για κάποιο λόγο, πιέζοντας και τρίβοντας τα δάχτυλα και τις πατούσες μου διατηρούσε τη στύση μου βασανιστικά σκληρή. Δεν έκανα βέβαια καμιά προσπάθεια να την κρύψω, ίσα ίσα το απολάμβανα.
    Συνέχισε τρίβοντας τις γάμπες, την πίσω μεριά από τα γόνατα, ανεβαίνοντας πάνω στην πίσω πλευρά των ποδιών μου. Εκεί με μεγάλες κινήσεις ανέβαινε και στα οπίσθιά μου, ενώ μερικές φορές ένιωσα τα χέρια της να ακουμπούν κατά λάθος και να χαϊδεύουν εξωτερικά τα αρχίδια μου, κάτι που έκανε κάθε φορά το καυλί μου να σφιχτεί περισσότερο και να σκιρτήσει.
    "Θα γυρίσεις να σου κάνω και μπροστά;" εσπασε τη σιωπή η Καλυψώ. Κοίταξα τη Μαρία, η οποία ολόγυμνη δεν είχε σταματήσει να μας βλέπει, και η οποία μου χαμογέλασε πονηρά και με ένα νεύμα με παρότρυνε.
    Γύρισα λοιπόν κι εγώ ανάσκελα, τί είχα να χάσω. Το καυλί μου είναι ουτως άλλως αξιοπρεπέστατο σε μεγεθος κι αρκετά χοντρό από ότι μου λενε οι παρτενέρ μου, αλλά τώρα τρόμαξα κι εγώ να το γνωρίσω, νομίζω είχε μεγαλώσει λίγο ακόμα και σίγουρα ήταν σκληρό σαν πέτρα. Το πετσάκι του είχε τραβηχτεί όλο πίσω, αφήνοντας ένα ροδαλό χοντρό πουτσοκέφαλο με υγράκια πανω του να στέκει καμαρωτό, κάνοντας ένα σκαλοπάτι με τον υπόλοιπο κορμό του πούτσου.
    "Woowww..." αναφώνησε η Καλυψώ. "Μμμμμμμ..." συνέχισε η Μαρία. "Σε κάποιον αρέσει υπερβολικά το μασάζ νομίζω". Η Μαρία είχε χαλαρώσει και πλεον έβλεπα οτι δεν ήταν όσο ντροπαλή την ήξερα, κάτι που προφανώς μου άρεσε. Ενα παραπάνω που προχώρησε και σχολίαζε, προφανώς ένιωθε εντελώς άνετα με την Καλυψώ μπροστά, άλλωστε αυτή την είχε γδύσει πριν λίγο και την έκανε να χύσει σιωπηλά μπροστά μου.