Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Comfort ύστερα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος 7 Inch Prince, στις 10 Απριλίου 2019.

  1. 7 Inch Prince

    7 Inch Prince Doctor Jekyll, at your service

    Ξέρω ότι λένε ότι το after care μετά είναι για του καλό του υ για χίλιους δυο λόγους που ισχύουν και δεν θα κάτσω να αναλύσω, αλλά για εμένα ως Κ μπορεί να είναι και το καλύτερο κομμάτι.

    8 ώρες Domination να κάνω με την υ μου, μετά θελω να την παίρνω μαλακά στην αγκαλιά μου, να βάζω δύο δάχτυλα μέσα και να κάνω μασάζ όσο τα μάτια της είναι ακόμα γυρισμένα πίσω. Δεν ξέρω αν υπάρχει συγκεκριμένο φετίχ που να σε τρελαίνει το after care μετά αλλά το έχω, και κάποιες φορές που ακούω το "Δεν χρειάζεται" ή που ξενιζεται υπερβολικα η κοπέλα και δεν μπορεί να χαλαρώσει ρε γαμοτο, χαλιέμαι.

    Χρειάζομαι και το γλυκό κομμάτι στο τέλος, ακόμα και στην αρχή στο ραντεβού ώστε όταν μου γυριζει διακόπτης και τραβάω πίσω το μαλι να χτυπαει στο ένστικτο σε επίπεδο Pavlov. Ακούγεται κάτι από αυτά περίεργο σε εσάς;

    Edit: Το 8 ώρες είναι καυπερβολη, πρέπει να ξεκαθαριστει, δεν μου έχει τύχει ποτέ να κάνω πάνω από 1.5 ώρες ώρες συνεχόμενη τιμωρία και αυτό ήταν μια φορά μόνο. Ένα συνηθισμένο ολόκληρο session για εμένα αποτελείται από 7-8 κύκλους teasing/order-reward/punishment το οποίο κρατάει 5 ώρες. Φάνηκε να προκακει μπέρδεμα και ελπίζω αυτό να βοήθησε
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2019
  2. Δεν κατάλαβα Χριστούλη .
     
  3. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Νομίζω λέει ότι απολαμβάνει το after care.

    Ερώτηση: γιατί όλα πρέπει να τα ονομάζουμε φετίχ;
     
  4. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    8 ώρες τιμωρία   
     
  5. 7 Inch Prince

    7 Inch Prince Doctor Jekyll, at your service

    Δεκτον και αυτο. Προτεινομενη εναλλακτική ονομασία;
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εδώ τι εννοείς;
     
  7. 7 Inch Prince

    7 Inch Prince Doctor Jekyll, at your service

    Καθυπερβολη. Όλο το session είναι συνηθως 5 ώρες, τι στο καλό, από ένα σημείο και πέρα πάνε περίπατο και οι μυς
     
  8. 7 Inch Prince

    7 Inch Prince Doctor Jekyll, at your service

    Μου αρέσει το ρομαντικο ραντεβού στην αρχή σε επίπεδο γλυκανάλατου ώστε να κάνει σοκ στον ψυχισμό (ακόμη και όταν ξέρει ότι έρχεται) η απότομη αλλαγή σε Dom mode
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Για το κακό το υ τίποτα δηλαδή ?

    Τιμωρία μετα την τιμωρια?
     
  10. 7 Inch Prince

    7 Inch Prince Doctor Jekyll, at your service

    Να σου πω δεν μου έχει τύχει να τελειώσω session και να μην είμαι ικανοποιημένος από την υποταγή. Αν μου τύχει κάτι κοντινό απλώς συνεχίζω παραπάνω μέχρι να βγει όλη ανυπακοή
     
  11. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Κακιουλες;;;;  
     
  12. dark-light

    dark-light Regular Member

    level pavlov τι ειναι?

    αν φτασεις στο level pavlov τι γινεται...?

    πολυ πρακτορικο μου ακουγεται...

    κομμουνιστικο δεν θα πω αλλα πολυ πρακτορικο....   
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2019