Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τσουλήθρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 8 Ιανουαρίου 2019.

?

Κ0 ή Κ1 ή Υ0 ή Υ1

  1. Κ0

  2. Κ1

  3. Υ0

  4. Υ1

Results are only viewable after voting.
  1. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Αν οι κυριαρχικές σας τάσεις, είναι πιο ισχυρές από τις υποτακτικές, επιλέξτε Κ


    Αν το αντίστροφο, επιλέξτε Υ


    Αν προτιμάται την τσουλήθρα να την κατεβαίνετε από να την ανεβαίνετε επιλέξτε το 0


    Αν το αντίστροφο, επιλέξτε 1


    Μετά από 30 επιλογές, νομίζω ότι το νήμα θα βρει σε ποια κατηγορία νημάτων, ανήκει.
     
  2. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Ομολογώ σαν ξανθιά μπερδευτικα 
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Κατά πως λέει το status σου, θα επιλέξεις Υ και αν προτιμάς το να τσουλάς από πάνω προς τα κάτω, από το να ανεβαίνεις την τσουλήθρα από κάτω προς τα πάνω, τότε θα επιλέξεις το Υ0, αν το αντίστροφο, τότε Υ1, αν τίποτε από αυτά, μην επιλέγεις τίποτα.
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Και να σκεφτεί κανείς ότι σαν παιδί αγαπούσα τα μαθηματικά...
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;



    Επειδή ένα διακριτικό άρωμα επιφύλαξης οσμίζομαι στην ατμόσφαιρα, ένα μικρό παραμύθι για να χαλαρώσουμε.


    Μια φορά και ένα καιρό...
    ...γνώρισα έναν…

    -Με λένε Mike και γνωρίζω μία γυναίκα. Βγαίνουμε ένα ραντεβού, όχι στα πρώτα, τυχαία σε ένα μαγαζί κοντά σε μία παιδική χαρά. Τυχαία πρωινές προς μεσημέρι ώρες. Περνάμε χαλαρά, κάποια στιγμή φεύγουμε. Μα κάτσε να μη πάμε μια βόλτα στην παιδική χαρά; Θα κάνουμε τσουλήθρα, θα γυρίσουμε στο μύλο, θα παίξουμε με την κούνια και θα χαλαρώσουμε στην τραμπάλα για να θυμηθούμε τότε που ήμασταν παιδιά. Και έζησαν αυτοί καλά...
    ...και εμείς καλύτερα.
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2019
  6. Aether_Ror

    Aether_Ror Ꮖ ɖօռ'Շ ҽxɨֆՇ

    Χμμ.. ο λόγος ύπαρξης της τσουλήθρας είναι η κάθοδος. Αυτό θα έκανα. Οπότε 0 (όχι ότι ως παιδί δεν την ανέβαινα κιόλας..). Κατά τ' άλλα Κ. Οπότε Κ0 και ίσως ολίγον τι Κ1.
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2019
  7. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Στα μαθηματικά υπάρχει κάτι που λέγεται νόμος των μεγάλων αριθμών. Σε δείγμα μεγάλου πλήθους δείχνει προς την πραγματική πιθανότητα. Η πιθανότητα δείχνει κάτι, τι δεν ξέρω, αλλά δείχνει κάτι και το πόσο έντονο είναι αυτό το κάτι φαίνεται από έναν τύπο.




    (Πλήθος ευνοϊκών περιπτώσεων/πλήθος δυνατών)x100. Η μέγιστη τιμή είναι 100% και η ελάχιστη 0%.


    Σκέψου όλες τις παιδικές χαρές, σε όλο τον κόσμο, σε κάθε ήπειρο, χώρα, πόλη, χωριό, γειτονιά, σπίτι. Και σκέψου την πιθανότητα να έχει μία τυχαία που θα επιλέξεις, κούνια, τσουλήθρα, τραμπάλα, μύλο. Που λες να τείνει με τον παραπάνω τύπο, το αποτέλεσμα;


    Κοντά στο 100%; Και αν ναι τυχαίο;


    Αλήθεια για ποιους είναι η παιδική χαρά; Και σε ποιους χαρίζει αναμνήσεις που θα τις θυμούνται για πάντα; Τι σχέση έχουν τα όργανα με τη διαφορά δυναμικού και την διαχείριση δυνάμεων;
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Πρέπει να ήμουν κάπου στα 5 όταν μου συνέβη το παρακάτω περιστατικό.
    Είχα πάει στην παιδική χαρά να παίξω με τις φίλες μου.
    Εκεί ήταν κι ένας συμμαθητής μου,ο Παναγιωτάκης.
    Ο Παναγιωτάκης που λες,μου είχε ζητήσει να τον παντρευτώ κι εγώ του είχα πει όχι.
    Είχε θυμώσει μαζί μου κι όπως ήμουν ανεβασμένη στην τσουλήθρα και έτοιμη να καθίσω για να κάνω,ήρθε πίσω μου και με έσπρωξε.
    Την κατέβηκα με κωλοτουμπες κι έμεινα εκεί.
    Τέλος.
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Εγώ έχω ένα να πω.... Κανείς δεν φέρνει αντίρρηση όταν θέλω να πάω να κάνω κούνια... Και ναι μιλάω για το παρόν
     
  10. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Η μοναδική μου στεναχώρια είναι ότι πλέον βολεύουν μόνο οι νεροτσουλήθρες για ενήλικες. Κ0
     
  11. θησεας

    θησεας Regular Member





    (Πλήθος ευνοϊκών περιπτώσεων/πλήθος δυνατών)x100. Η μέγιστη τιμή είναι 100% και η ελάχιστη 0%.


    Σκέψου όλες τις παιδικές χαρές, σε όλο τον κόσμο, σε κάθε ήπειρο, χώρα, πόλη, χωριό, γειτονιά, σπίτι. Και σκέψου την πιθανότητα να έχει μία τυχαία που θα επιλέξεις, κούνια, τσουλήθρα, τραμπάλα, μύλο. Που λες να τείνει με τον παραπάνω τύπο, το αποτέλεσμα;


    Κοντά στο 100%; Και αν ναι τυχαίο;




    Μεχρι να αναφερεις τον σκοπο το ρωτημα ειναι ατοπο. Την πιθανοτητα που εχει μια κουνια ή τσουληθρα τι?