Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Των Μεγάλων η χαρά.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 22 Δεκεμβρίου 2018.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Πηγή Βικιπαίδεια.


    Παιδική χαρά ή ίσως ορθότερα πάρκο παιδικής χαράς ονομάζεται είδος δημόσιου ή ιδιωτικού πάρκου το οποίο απευθύνεται στη διασκέδαση των παιδιών.


    Εγώ πιστεύω ότι μπορεί να απευθυνθεί και στη διασκέδαση των ενήλικων.


    Έχω πλάσει μερικές ιστορίες.


    Για ενήλικους, με ενήλικους.


    Η κάθε μία αφιερωμένη σ’ ένα όργανο, του διαφορετικού αυτού πάρκου.


    Οι ιστορίες ανήκουν στον ερωτικό σαδομαζοχισμό, με μία έκφραση που σέβεται τους κανόνες αυτού του φόρουμ. Αν δεν υπάρχει καμία αντίρρηση, από τη διεύθυνση και τα μέλη αυτού του site, αν δηλαδή μου δώσετε.


    Τη συναίνεση σας, θα αρχίσω να τις δημοσιεύω, σε αυτό το νήμα, από τις αρχές τις επόμενης χρονιάς.

    Καλή χρονιά να έχουμε.
     
  2. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Αν κρίνω και από τα υπόλοιπα νήματα που έχεις ανοίξει πάντως, από φαντασία δεν υπολειπεσαι καθόλου!
    Καλές γιορτές και σε σένα