Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπηρεσιες Απο σκλαβα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος DOMant, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    αυτές που ικανοποιούν τον Μάστερ της. τοσο απλα.
     
  2. skia

    skia Contributor

       
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    να υπενθυμίσω σε όσους διαφεύγει ότι για τις δουλειές του σπιτιού
    μπορούν οι κιμπάριδες να προσλάβουν καποια καθαρίστρια, ή αν
    ειναι πολύ βρώμικό ακομη και συνεργείο καθαρισμού  

    Αν τωρα τα φετιχ τους και η φαντασία τους είναι τόσο κίνκυ που τους εξιτάρει
    μόνο να έχουν τη σκλάβα γονατιστή να σφουγγαρίζει και να τριβει τα πατώματα
    ως μια αλλη Μπλάνς... ε οκ τοτε , ότι πουν οι Μαστεράραροι !!!

        ουφφφ ευθυμίσαμε πάλι!!
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Καλά τόπιασες το αστείο. Κανένας άλλος ντιπ.

    Καλά να αναλύουμε τα "λογοτεχνήματα" και τα ποιήματα, αλλά και τα τραγούδια;

    "When will I see you again?..." Εκεί είναι το ζουμί. Γι αυτό γελάει πίσω από τη μαλλούρα ο Neil.

    Και δεν είναι θέμα μήπως ρίξει τα μούτρα του κάποιος αν επιθυμεί πραγματικά να είναι κοντά στη σκλάβα του, αν σκιρτά όπως κι αυτή στην επαφή τους, αν αποζητά την παρέα της και την ερωτική τους συνεύρεση, ακόμη και το γέλιο της το αυθόρμητο, την τρυφερότητά της, το βλέμμα της. Τι άλλες υπηρεσίες να ζητάει πέρα από αυτές που από μόνη της θα του προσφέρει έτσι κι αλλιώς αν του είναι αφοσιωμένη και τον λατρεύει; Ποιές υπηρεσίες να ζητήσει πέρα από την ίδια την σκλάβα; Την σκλάβα θέλει ο άνθρωπος, όχι τα κεφτεδάκια της ή να του πλύνει τα μπάνια.

    Τόσο μπακούρια πια οι Κυρίαρχοι; 
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Ενώ το νοικοκυριό δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ ενα απο τα δυνατά μου σημεία, για τον απλό λόγο πως τον χρόνο που θα σπαταλήσω πάνω στο καθάρισμα, μπορώ να αξιοποιήσω πολύ καλύτερα, είμαι απίστευτα σιχασιάρα.
    Έτσι σε κάθε σχέση μου, όταν το σπίτι τους ήταν μέρος συνεύρεσης έστω και περιστασιακά, δεν μπορούσα να διανοηθώ να μην αλλάξω σεντόνια, ή να καθαρίσω την τουαλέτα και το μπάνιο. Κι αυτό σε βανίλλα σχέσεις.
    Το πόσο αυθόρμητα και εύκολα μου βγαίνει να μαζευω και να καθαριζω το σπίτι Του Αφέντη μου, προσωπικά με εξέπληξε. Την πρώτη δε φορά που Τον επισκεφθηκα, Επέστρεψε σπίτι για να Βρει την μπάρα που με έδενε, τον τοίχο και την πόρτα στην οποία φευγαλέα άγγιζα να γυαλλίζουν από το τρίψιμο και της χειροπέδες, φλογκερ και οτιδήποτε πιθανών να χρησιμοποιούσε πάνω μου να κρέμμεται μυρίζοντας απολυμαντικό. Το Ονομασε η μπουγαδα της σκλάβας. λολ
    Γενικά ενώ ποτέ δεν μου το ζήτησε, θεωρώ υποχρέωση μου να κρατάω το σπίτι συγιρισμένο και καθαρό, όπως και το να μαγειρεύω, να φτιαχνω τον καφέ του, να πηγαίνω για τσιγάρα αν του τελείωσαν, να πλένω και να σιδερώνω τα ρούχα του και να γυαλλίζω τα παπούτσια του, να προσέχω τις κινήσεις του, ώστε να μαντευω αν επιθυμει να καπνισει για να του το αναψω και να φροντισω να εχει διπλα του τασακι ή αν δεν προλαβαίνω να ανοίξω το στόμα μου κ.ο.κ.
    ΔΕΝ τα κάνω αυτά μόνο αν έχω εντολή να ΜΗΝ τα κάνω.
     
  7. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    εύγε lara (Ε-p)!!  

    φαντάζομαι ότι κάπως έτσι κάνει ή τουλάχιστον θα έπρεπε να κάνει, καθε θηλυκό (όπως λέει και ο MasterPerris) που αρέσκεται να φροντίζει να περιποιείται και να έχει στα "πουπουλα" -αν είναι δυνατόν- Τον Αγαπημένο της Κύριο ή άντρα (αν πρόκειται για βανιλα) .
    Κάπως έτσι κάνει φαντάζομαι και η dora_salonica kai γω και καθε μια !

    Ομως καθόλου δεν με εξιτάρει η ιδέα να κυκλοφορούν "αφέντες" που εξ ορισμου να ψάχνουν σκλάβες για τις δουλειες του σπιτιού και για το τρίψιμο των κατσαρολικών κοκ
    Φαντάζομαι και συ στα ίδια " " θα τους έβαζες αυτους τους αφέντες ή ακόμα και τις αφέντρες.

    Και επειδή τελευταία το φόρουμ είναι γεμάτο απο νεο κόσμο, που σίγουρα κάποιοι ξέρουν , αλλα και κάποιοι κάνουν τα πρωτα τους ανιχνευτικά βήματα , κρινω καλό και δόκιμο να τονίζω αυτές τις ουσιαστικές διαφορές.

    Ταπεινός, υπηρέτης και σκλάβος στο bdsm είναι έννοιες πολυδιάστατες μεν μα καθόλου επιφανειακές και "βολικές" για κάποιους που αρέσκονται να εκμεταλεύονται την πιθανή ανάγκη κάποιων να προσφέρουν.

    Πιστεύω ότι επι του θέματος δεν υπάρχει διαφωνία , σας γνωρίζω καιρό και είμαι βέβαιη ότι συμμερίζεστε τουτες τις απόψεις.

    Ss
     
  8. Syrah

    Syrah Contributor

    Αν η απάντηση στην ερώτησή σου είναι "καμία", τότε πώς διαφοροποιείται η σκλάβα από οποιαδήποτε ερωτευμένη γυναίκα DRD;
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Υπηρεσιες Απο σκλαβα


    Η ερωτευμενη εργαζομενη '' οποιαδηποτε '' γυναικα που δεν ειναι υποτακτικη , απασχολει μια γυναικα η την μαμα της για τις δουλειες του σπιτιου , κ προεχει για αυτη ο εαυτο της πρωτα και μετα ο συντροφο της . Αυτα δεν την κανουν λιγοτερο ερωτευμενη , η φιλοσοφια , το πως αντιλαμβανεται καποιος μεσα του το
    '' προσφερω '' αλλαζει , κανει την διαφορα και διαφοροποιείται η υποτακτικη απο μια οποιαδηποτε γυναικα
    ... απλα !
     
    Last edited: 8 Φεβρουαρίου 2008
  10. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Υπηρεσιες Απο σκλαβα

    Δεκτό, όλοι οι ερωτευμένοι άνθρωποι έχουν διάθεση παροχής που όμως εκδηλώνεται με διαφορετικούς τρόπους. Επαναδιατυπώνω: Αν η απάντηση στην ερώτηση της Ντι, είναι "καμία", τότε πώς διαφοροποιείται η σκλάβα από οποιαδήποτε ερωτευμένη γυναίκα με κριτήριο το πώς οι παροχές της γίνονται αντιληπτές από το σύντροφό της; Εννοείται πως γράφοντας "οποιαδήποτε" συμπεριλαμβάνω και τις κυριαρχικού χαρακτήρα γυναίκες.
     
  11. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Υπηρεσιες Απο σκλαβα


    Δεν ξερω αν καταλαβα σωστα τι ρωτας . Καπως μπερδεμενο το διαβαζω αυτο ...

    Τι ρωτας ?

    Νομιζω πως ρωτας το ιδιο πραγμα με διαφορετικα τροπο ....
     
    Last edited: 8 Φεβρουαρίου 2008
  12. Constan

    Constan Regular Member

    αυτη που δεν θα δυσαρεστησει με κανενα τροπο τον αφεντη της,ειτε σε ερωτικο η στην καθημερινη συμβιωση αν προκειται για σχεση 24/7