Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υποτακτικες ειναι καλυτερες....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος simos kovaios, στις 20 Μαρτίου 2011.

  1. simos kovaios

    simos kovaios New Member

    πιστευω οτι οι γυναικες που ειναι κουταβια ειναι ποιο ωραιες απο τις απλες γυναικες ετσι????
     
    Last edited: 20 Μαρτίου 2011
  2. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Υποτακτικες ειναι καλυτερες....

    Καινούρια παραλαβή "φρούτων" εδώ μέσα...
    Εσύ από ποιο καφάσι έπεσες;  

    Υ.Γ. Αφέντης από τα δεκαοκτώ; Παρακολούθησες ταχύρρθυμο εντατικό σεμινάριο;
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Έχεις καμιά προτίμηση στη ράτσα;  

     



    Να δω τι άλλο θα διαβάσουμε πια εδώ μέσα...
     
  4. simos kovaios

    simos kovaios New Member

    Απάντηση: Υποτακτικες ειναι καλυτερες....


    εγω δεν ειμαι φρουτο ειμαι ο μαναβης.... εγω διαλεγω τα φρουτα μου οσο για το ειρωνικο σου σχολιο αν ειμαι αφεντης απο τα 18 σου λεω οτι ειμαι 26 κ απλα απο τοτε ενιωσα την κυριαρχη μου σταση απεναντι στις γυναικες Μπορω να αντιληφθω την ειρωνια σου αλλα μαθε να διαβαζεις καλυτερα κ ασε την χολη κατα μερους,αλλα οι ωραιοι σου τροποι φανηκαν αμεσως αντι να πεις ενα καλωσηρθες εκατσες κ εδειξες ειρωνικο υφακι... απλα εσυ Ποτε δεν μπορεις να εισαι αυτό που δεν εισαι. Μπορεις μονο να εισαι ο εαυτος σου, αυτό ειναι ολο   Και αυτη τη στιγμη, αβιαστα, εσυ εισαι ο εαυτος σου. βγαζεις μια ψευτικη κακια:boobeyes: - με συναισθηματα ειρωνιας αλλά όταν προσπαθεις να την πασαρεις σε σε εμενα τοτε το μονο που θα καταφερεις είναι να την παρομοιασεις με ενα αρωμα αντιπαθειας μου ητανε ευχαριστη αυτη η διασκεδαστικη επικοινωνια αλλα μην με τσαντιζεις κ παρω το μαστιγιο.....  καπως καυτο το σχολιο καυτη κ η απαντηση μου χαχαχα 
     
  5. sw

    sw

    ...φιλε δεν ξερω θα σε γελασω!

    Γι uzzled:ργος
     
  6. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Υποτακτικες ειναι καλυτερες....

    1. Τους τρόπους μου δεν τους γνωρίζεις, σε διαβεβαιώ.
    2. Υποχρεούμαι να καλωσορίζω;
    3. Το ύφος της ερώτησης που έθεσες - κατά τη δική μου, φυσικά, γνώμη - δεν άφηνε άλλα περιθώρια, είναι λες και τη ζητούσε την ειρωνική ρέπλικα. Και όχι, δεν κρατήθηκα να τη δώσω.  Δεν πειράζει, σχωρεμένη.

    Χαχα! Λες να επιβεβαιώνεται ένας παλιός μου όταν με αποκαλούσε "σκύλα";  

    Άρα, μερικοί το προτιμούν καυτό.  
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Υποτακτικες ειναι καλυτερες....

    Κι αν άκουσα εγώ το πρώτο κλάμα σου
    κι αν σου 'δωσα ανάσα απ' τη δική μου, δεν το θυμάμαι πια. Για δε ζητάς, για δε ρωτάς να μάθεις κι εγώ ξεχνώ. Μόνο υπομονετικά κοιτάς κι εγώ σου λέω τα πάντα.

    Κι αν όλα αυτά δεν μας συνέβαιναν ποτέ, τ' ανθρώπινα δεν σε οδηγούσα να τα ζήσεις, πάλι τα ίδια θα 'μαστε. Να κοιταζόμαστε γλυκά, να παίζουμε απλά, να μη ζητάς, να μη ρωτάς, να με κοιτάς και να σου λέω τα πάντα.

    Κι αν ακόμα τη θύμηση και της ανάγκης τη στιγμή αγγίξεις, εσύ μαζί, στο πλάι μου αδελφη, φίλη λιτη, καρτερικη, να μη ζητάς να μη ρωτάς, αληθινά να συμπονάς και να σου λέω τα πάντα.

    Κι αν πρώτη φύγεις κάποτε, δε φευγεις μονη.Ένα κομματι απ'την ψυχη μου θα χεις παρει, να το κρατήσεις συντροφιά, να μη ζητάς, να μη ρωτάς, παρα γλυκά να το κοιτάς και θα σου λέει τα πάντα.

    Κι όταν σε βρώ και συντροφέψουμε ξανά, πίσω θα στο ζητήσω και άμα δεν ήμουνα καλος, αν δεν σε αγάπησα πολύ, κράτα το εσύ και τη ψυχή μου ας χάσω, να μη ζητώ να μη ρωτώ, σα να 'μουν εσύ να σε κοιτώ και να μου λές τα πάντα…σκύλα μου!


     
     
  8. simos kovaios

    simos kovaios New Member

    Απάντηση: Υποτακτικες ειναι καλυτερες....

    Αν εισαι σκυλα οπως ειπε ενας παλιος σου Μπορω να πω οτι ισως θα γινουμε φιλοι......... μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι παντως κ που εχεις χιουμορ το βρισκω ενδιαφερον το στυλ σου. με δοση χιουμορ στα ειπα τα ποιο πανω μου αρεσει ο τροπος που εκφραζεσαι ειναι ζωντανος.
     
  9. kardy_

    kardy_ Regular Member

    κουακ!
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Υποτακτικες ειναι καλυτερες....

    σωστος ο νεος !!!!
    καλως ορισες  
     
  11. Απάντηση: Υποτακτικες ειναι καλυτερες....

    Πώς ορίζεις τις γυναίκες κουτάβια;

    ΥΓ: "Ο ορισμος της παραφροσυνης ειναι να κανεις το ιδιο πραγμα ξανα και ξανα, και να περιμενεις διαφορετικα αποτελέσματα"
     
  12. Απάντηση: Υποτακτικες ειναι καλυτερες....

    τις σκέφτεσαι πολύ τις ερωτήσεις που κάνεις εδώ μέσα έτσι;;;