Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φωτό από το Erotica

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Afentis_Epi8ymiwn, στις 13 Μαϊου 2008.

  1. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Ελπίζω να μην φαίνεται η φάτσα κανενός γνωστού 
     
  2. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Αυτές οι φωτογραφίες δεν είναι από τη δική μας σκηνή, αλλά από άλλα περίπτερα.
     
  3. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Φωτό από το Erotica

    Το ξέρω. Γι' αυτό και τις ανέβασα
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Μεχρι στιγμης περαν απο τους 3 "δικους μας" φωτογραφους δεν νομιζω να υπαρχει αλλη φωτογραφια.Εκτος απο αυτες που μπορει να πηρε καποιος οταν βολταραμε στην υπολοιπη εκθεση.

    Επισης το θεωρω προσβλητικο για τον χωρο να βρισκονται φωτογραφιες μεσα στο forum μας απο στριπτιτζουδες.Δεν εχουν καμμια σχεση με εμας και αυτα που αντιπροσωπευουμε
     
    Last edited: 13 Μαϊου 2008
  5. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Παρακαλώ όποιος έχει φωτογραφίες Μου η του doormouse να Μας συμβουλευθεί πρίν τις αναρτήσει κάπου.

    Ευχαριστούμε.
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Συμφωνώ 100%. Αυτό ακριβώς θέλαμε και καταφέραμε να δείξουμε με τις πράξεις μας στον κόσμο.
     
  7. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    κ γω συμφωνώ απόλυτα με τους από πάνω...
     
  8. female

    female Contributor



    "Ή τραβάς φωτογραφία εμένα ή κανέναν; Ή επιτρέπεται να αναρτήσεις τις φωτο από το δικό μας περίπτερο, ή οτιδήποτε άλλο είναι απαράδεκτο;"


    Λυπάμαι, αλλά αυτή η λογική μου είναι ακατανόητη. Αντιρρήσεις θα μπορούσαν να υπάρχουν αν ο Afentis_Epi8ymiwn είχε αναρτήσει φωτογραφίες γνωστών χωρίς την άδειά τους. Οι φωτογραφίες στον υπόλοιπο χώρο επιτρέπονταν, άρα δεν κάνει τίποτα περίεργο. Ανοίγει ένα νήμα με φωτογραφίες -- που είναι το επιλήψιμο;


    Η λογική με τις "στριπτιτζούδες" τώρα... Ο χώρος του bdsm ήταν μέσα σε ένα γενικότερο χώρο της εμπορικής έκθεσης, ο οποίος έβριθε στριπτιζ ως μέσον προώθησης προϊόντων και στριπτιζάδικων. Αν υπήρχε ένσταση για το στριπτίζ και τις ημίγυμνες περιφερόμενες καλλονές, ιδεολογική ή άλλη αντίρρηση, δεν θα έπρεπε καν να γίνει συμμετοχή στην έκθεση. Ως Παναθηναϊκός, αν λάμβανα μέρος σε έκθεση του Ολυμπιακού δεν θα μπορούσα κατόπιν εορτής να κρίνω τα κόκκινα κασκόλ που φορούσαν οι διοργανωτές ως απαράδεκτα. Αν με ενοχλούσαν, απλώς δεν θα λάμβανα μέρος.


    Το αν μας αρέσουν ή όχι αισθητικά οι φωτογραφίες, είτε ως μορφή είτε ως περιεχόμενο, είναι ένα άλλο, προσωπικό θέμα.



     
  9. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Φωτό από το Erotica

    Εεεεεε πατε γυρεύοντας να τ' ακούσετε...... Πήγατε οπου πήγατε, κάνατε οτι κάνατε αλλά νισαφι πια..........
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φωτό από το Erotica

    Άμα βγάλετε τις στριπτιζούδες εγώ θα υποβάλω παραίτηση από όσα αξιώματα δεν κατέχω.
    Οι φωτογραφίες με ενθουσίασαν και ως μορφή και ως περιεχόμενο.
    Δίνουν ένα τόνο υψηλής αισθητικής και ηθικής ευπρέπειας.
    Ευφραίνεται η ψυχή μου να τις βλέπω.
    Σεμνές και χαριτόβρυτες οι peep danceuses, παρέχουν τις υπηρεσίες τους σχεδόν αφιλοκερδώς και δε βαράνε, επιπλέον, εκτός αν τις θυμώσεις.
    Και στο ζύγι, συμφερτικές είναι, οι ευκίνητες αντιλόπες, οι καλλίπυγες νύμφες με τις αρπακτικές κλειτορίδες.
    Το βασικότερο: δεν μιλάνε ελληνικά, το ξέρουν και σωπαίνουν.
    Οι περισσότερες δικές μας, επίσης δεν μιλάνε, αλλά δεν το γνωρίζουν και θέλουν να γνωστοποιήσουν τις απόψεις τους.
     
  11. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    πες τα ρε Dolmance γιατί μας έχουν ξενερώσει εδώ μερικοί και μερικές μπιντιεςμιτες.
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Ποιος το γαμεί το bdsm. Βάλε στριπτιτζούδες πασά μου.