Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψευτικοι σκλαβοι μονο?????Υπαρχουν και ψυχασθενεις!!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 21 Οκτωβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πριν ενα χρονο γνωρισα τον Ηλια!
    Σκλαβος δηλωνε, ωραιο παιδι ηταν, βρεθηκαμε για ποτο μια-δυο φορες και κανονισαμε συνεδρια στο σπιτι μου.
    Στην αρχη δεν καταλαβα τιποτε, ομως μετα, και μιλω για αυτην την μοναδικη φορα, κατι, κατι δεν μου αρεσε, κατι δεν κολλαγε, καπου το παιδι εχανε λιγο.
    Καποιες κινησεις, καποιες λεξεις, εδειχναν οτι καποιο ψυχολογικο προβλημα υπηρχε, κατι που δεν μπορεσα να διακρινω τις πρωτες φορες.
    Καποια στιγμη ο Ηλιας εφυγε, και κατι μεσα μου μου φωναζε πως δεν εκανα καλα που τον ειχα φερει σπιτι.
    Το επομενο ακριβως απογευμα με επισκεφτηκε μια φιλη. Ηταν καλοκαιρι, 4 η ωρα το απογευμα, και ο ηλιος ψηλα.
    Ξαφνου το κουδουνι χτυπησε, το κουδουνι εξω απο την πορτα του διαμερισματος και οχι εκεινο εξω απο την πολυκατοικια στην εισοδο. Καποιος "εισεβαλε" την στιγμη που καποιος εβγαινε, δεν εξηγειται διαφορετικα, σκεφτηκα.
    Κοιταξα απο το "ματακι" και εμεινα εκπληκτη οταν ειδα απ' εξω να στεκεται ο Ηλιας!!!
    Τραβηχτηκα αργα πισω και ειπα στην φιλη μου να ανοιξει και να του πει πως απουσιαζα.
    Παρακολουθειστε τον διαλογο μολις η φιλη μου ανοιξε την πορτα.
    Φιλη :"παρακαλω?"
    Ηλιας:"ειναι εδω η Μιρελλα?"
    Φιλη: "απουσιαζει αυτην την ωρα, ειμαι μια φιλη της που με φιλοξενει"
    Ηλιας: "μπορω να περασω να την περιμενω, τι ωρα θα γυρισει?"
    Φιλη :"λυπαμαι, δεν μπορειτε δεν εχω τετοια εντολη αν καποιος την ζητησει και η Μιρελλα δεν δινει αναφορα ποτε' για το ποτε θα επιστρεψει"
    Ηλιας :"μα γιατι να μην μπω??στο δωματιο της θα περιμενω"
    Φιλη :"πηγαινετε κυριε, καλο απογευμα, περαστε αλλη ωρα"
    Κλεινει την πορτα και εχουμε μεινει αναυδες και οι δυο. Γνωριζει φυσικα τα παντα για εμενα, αλλα προσπαθει να καταλαβει τι μερος του λογου ηταν αυτος.
    Δεν εχουν περασει 15 λεπτα και η πορτα ξαναχτυπα!!!! Εκπληκτη ξανανοιγει.
    Φιλη :"παλι εδω?"
    Ηλιας :"μηπως επεστρεψε η Μιρελλα?"
    Φιλη: "με δουλευεις???"
    Κλεινει την πορτα στα μουτρα του Ηλια, ερχεται στην βεραντα και μου λεει: "α! δεν ειναι καλα αυτος!"
    Εχουν περασει περιπου 10 λεπτα οταν...........
    Χτυπα η πορτα, οχι το κουδουνι, και οταν λεω χτυπα, ο Ηλιας χτυπα την πορτα με κλωτσιες και με τα χερια του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ουρλιαζει, αλλα τι ουρλιαζει???? "Μην με διωχνετε Αφεντρα, ελεος Αφεντρα, σας εκλιπαρω Αφεντρα, μιληστε μου!!!!!"
    Ακουγεται σε ολη την πολυκατοικια, απο το ρετιρε ως το ισογειο.
    Στην αρχη μενω αναυδη, για μια στιγμη ξεσπω σε νευρικα γελια, και αμεσως μετα νοιωθω απιστευτη οργη!!!
    Πορτες διαμερισματων ανοιγουν και ευτυχως που στην πολυκατοικια ξερουν τα παντα για εμενα και με αγαπουν πολυ!
    Δεν αντεχω αλλο, ανοιγω την πορτα αποτομα!
    Τον αρπαζω απο τον λαιμο και τον κολλαω στον τοιχο! Θελω να του χωσω γονατια στα αρχιδια, ομως η λογικη μου υπερτερει και μου υπαγορευει να μην το κανω!
    Τον αρπαζω απο τα μαλλια ομως και του χτυπω το κεφαλι με δυναμη στην πορτα του ασανσερ.
    Η φιλη μου ορμα να με συγκρατησει "Μιρελλα μη!" και εισπρατει μια αναποδη, κατι που δεν συγχωρεσα ποτε στον εαυτο μου.
    Ο Ηλιας ξεμαλλιασμενος πηδα τα σκαλοπατια δυο-δυο και διαφευγει ανεπιστρεπτι!
    Ειμαι τοσο οργισμενη, που εχω την αισθηση πως μπροστα στα ματια μου εχει πεσει ενα μαυρο πανι, νοιωθω τους κροταφους μου ετοιμους να εκραγουν και μεσα μου ευχαριστω την τυχη μου που ο Ηλιας εφυγε, γιατι δεν ξερω που θα ειχα φτασει.
    Η φιλη μου απο την μια να κρατα το μαγουλο της και απο την αλλη να γελα (μαλλον της αρεσε η μπατσα) και να προσπαθει να με καλμαρει.
    Τον Ηλια δεν τον ξαναειδα και ουτε εμφανιστηκε ξανα.
    Η φιλη μου ειναι παντα φιλη μου, πολλες φορες το συζηταμε, αλλοτε γελαμε με αυτο, ομως εχουμε σιγουρα καταληξει στο συμπερασμα πως ο Ηλιας ηταν ψυχοπαθης.
    Δεν μπορουμε να βρουμε αλλη ερμηνεια οσο και να το ζορισουμε.
    Εδω δεν θα ρωτησω αν εκανα καλα η οχι.
    Για εμενα ΔΕΝ εκανα καλα!
    Αν το παιδι ειναι αρρωστο ψυχικα κακως το χτυπησα. Το βρισκω απανθρωπο και ετσι ειναι.
    Απο την αλλη η οργη πολλες φορες μας οδηγει σε ακροτητες.
    Ειναι το μονο ελαφρυντικο που μου δινω!
    Και παντως εκανα ασχημα που τον εφερα πριν τον γνωρισω καλα στο σπιτι μου. Μπορουσαμε να καναμε τις πρωτες συνεδριες σε ξενοδοχειο, πραγμα που θα μας ειχε γλυτωσει ολους απο τετοια δυσαρεστα.
     
    Last edited: 21 Οκτωβρίου 2007
  2. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    "καὶ γάρ τε λιταί εἰσι Διὸς κοῦραι μεγάλοιο
    χωλαί τε ῥυσαί τε παραβλῶπές τ᾽ ὀφθαλμώ,
    αἵ ῥά τε καὶ μετόπισθ᾽ ἄτης ἀλέγουσι κιοῦσαι.
    ἣ δ᾽ ἄτη σθεναρή τε καὶ ἀρτίπος, οὕνεκα πάσας
    πολλὸν ὑπεκπροθέει, φθάνει δέ τε πᾶσαν ἐπ᾽ αἶαν
    βλάπτουσ᾽ ἀνθρώπους· αἳ δ᾽ ἐξακέονται ὀπίσσω.
    ὃς μέν τ᾽ αἰδέσεται κούρας Διὸς ἆσσον ἰούσας,
    τὸν δὲ μέγ᾽ ὤνησαν καί τ᾽ ἔκλυον εὐχομένοιο·
    ὃς δέ κ᾽ ἀνήνηται καί τε στερεῶς ἀποείπῃ,
    λίσσονται δ᾽ ἄρα ταί γε Δία Κρονίωνα κιοῦσαι
    τῷ ἄτην ἅμ᾽ ἕπεσθαι, ἵνα βλαφθεὶς ἀποτίσῃ."
    Ιλιαδα Ι 502-512
     
  3. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Re: Ψευτικοι σκλαβοι μονο?????Υπαρχουν και ψυχασθενεις!!!!

    Ωραίο το απόσπασμα το απόσ[ασμα σου. Να προσθέσω κι εγώ ένα.

    Διαλέξομαι δὲ περί τε τῶν τῇ πόλει πεπραγμένων καὶ περὶ τῆς τῶν προγόνων ἀρετῆς, οὐκ ἀπὸ τούτων ἀρξάμενος, ἀλλ' ἀπὸ τῶν ἐμοὶ συμβεβηκότων: ἐντεῦθεν γὰρ οἶμαι μᾶλλον κατεπείγειν. Πειρώμενος γὰρ ἀναμαρτήτως ζῆν καὶ τοῖς ἄλλοις ἀλύπως, οὐδένα διαλέλοιπα χρόνον ὑπὸ μὲν τῶν σοφιστῶν τῶν ἀδοκίμων καὶ πονηρῶν διαβαλλόμενος, ὑπ' ἄλλων δέ τινων οὐχ οἷός εἰμι γιγνωσκόμενος, ἀλλὰ τοιοῦτος ὑπολαμβανόμενος οἷον ἂν παρ' ἑτέρων ἀκούσωσιν.

    Ισοκράτους - Παναθηναϊκός
     
  4. Hil

    Hil Regular Member

    Ρε κοπέλια, γιατί τα βγάζει έτσι τα γράμματα;;

    Αχ βρε Μιρέλλα, τι τραβάς κι εσύ! Όντως θέλει προσοχή στις μέρες μας
    ποιον και γιατί βάζουμε στο σπίτι μας 
    Την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτική!!

    Και η φίλη σου είμαι σίγουρος πως δε σου κρατάει κακία !
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Α! Ευτυχως που μιλαμε ολοι αρχαια εδω και συνεννουμεθα!

    "Με κονσαβα, κομαν, οσανσι, ομσαμπλες", για να μαθαινουμε καποιοι και καλιαρντα'.
     
  6. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Με λιγα λογια ο Φοινιξ που ηταν δασκαλος του Αχιλλεα, περιγραφει στον Αχιλλεα ποσο κακο πραγμα ειναι η οργη.
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πρέπει να προσέχεις Μιρέλα. Πολύ! Δε θέλω να σκεφτώ ότι θα σου συμβεί κάποιο κακό. Αλλά πρόσεχε ποιο βάζεις μέσα στο σπίτι σου.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν βαζω πλεον γλυκε μου!
    Σε ξενοδοχειο και μονον! Δεν την ξαναπαταω!
    Ξερεις, η διαφορα αναμεσα στον εξυπνο και τον βλακα ειναι η εξης:
    Ο εξυπνος κανει παντα ενα διαφορετικο λαθος, αντιθετα ο βλακας κανει παντα το ιδιο. 
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Τους βλακες να φοβασαι Μιρελλα και οχι τους εξυπνους... οι εξυπνοι ειναι σχεδον προβλεψιμοι.. με τους βλακες ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει αυριο!
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Θα συμφωνήσω με τον Kits αλλά έχω να προσθέσω και τα εξής:

    Το ότι κυκλοφορούν πολλοί ψυχάκηδες είναι γνωστό.
    Γενικά, δεν φοβάμαι εύκολα μιας και προσπαθώ συνήθως να έχω το control σε 1-2-1 επαφές. Aυτό, όμως, με το οποίο νευριάζω είναι εκείνοι οι ψυχάκηδες, που είτε συνειδητά είτε όχι, προσπαθούν να mess with your mind και να σου κάνουν έτσι κακό. θεωρώ αυτό το τρόπο του abuse πιο sinister και πιο δύσκολο να αντιμετωπιστεί, ειδικά αν ο άλλος το έχει κάνει τέχνη και κατά συνέπεια δεν είναι εύκολο να το εντοπίσεις αμέσως ή με σιγουριά, παρά μόνο όταν έχει γίνει "το κακό".

    Υ.Γ. Ζητώ συγγνώμη για τη χρήση Αγγλικών λέξεων. Έχω ψιλοξεχάσει τα Ελληνικά μου...  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Αμα το κανεις για να ''τιμωρηθεις'' δεν πιανει σε μας.. αλλη φορα να προσπαθησεις περισσοτερο.. 
     
  12. Emma

    Emma Contributor

    Ποιός έχων σώας τα φρένας θα τολμήσει;