Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψυχοσύνθεση των Σουίτς.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 10 Ιανουαρίου 2018.

  1. χαχαχαχαχχαχα ψωφησα!!!
     
  2. μαθαινεται αυτο....
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Ποιος σας απαγόρευσε να είστε αυτό που θέλετε;
     
  4. μια προταση σας πειραξε απο μια ολοκληρη παραγραφο ελεος!
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Για το ότι είσαι άντρας και switch οκ δεν υπάρχει πρόβλημα. Αυτό με το μέγεθος θα ήθελες να μου εξηγήσεις πως το εννοείς;;; Επίσης πως θα το αποδείξεις;;; Θες μήπως να σου βρούμε κανένα γκομενάκι για να μας το αποδείξεις επί το έργον;;;

    Εσύ πάντως που τα ξέρεις όλα καλό θα ήταν πρώτα απ' όλα να ξέρεις το φύλο του μέλους που ξεκινάς συνομιλία.
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Δεν με πείραξε τίποτε.
    Απλά ρώτησα.
    Εσείς γιατί δεν απαντάτε αλλά εξανίσταστε;
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Όταν κάποιος παίζει ρόλους υποδύεται.

    ΥΓ: Πάντως βρε πασά μου, αυτό που έκανες, να απαντήσεις σε ένα νήμα 12 σελίδες σχεδόν σε όλους και να το κάνεις νήμα 15 σελίδων εν μια νυκτί, θέλω να σε δω να το κάνεις και σε μεγαλύτερα νήματα. Όχι, αλήθεια.
     
  8. Ναι γυναικα ειναι,τι μαυτο?
     
  9. με τρωει μεσα μου οτι δεν βρισκω κοπελα με τα χαρακτηριστικα που θελω γιαυτο!Συν οτι αυτο που ειπες ισχυει και για τους "γνησιους" κυριαρχους
     
  10. δεν καταλαβαινω τι εννοεις φιλτατε...εξηγησε μου το λιγο σε παρακαλω!
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Έτυχε ποτέ να συναντήσετε κάποιον τέτοιο;
     
  12. οχι,δεν υπαρχουν,απλα προσπαθω να βγαλω ενα συμπερασμα