Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψυχοσύνθεση των Σουίτς.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 10 Ιανουαρίου 2018.

  1. ρε φιλε θα τα παιρνουμε ολα τοις μετριτοις στην τελικη? Δες λιγο το νοημα και ασε την καθε λεξη που νομιζεις οτι λεω!
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Αφού δεν υπάρχουν γιατί ασχολείστε με κάποιους ανύπαρκτους;
    Τι συμπέρασμα μπορεί να εξαχθεί και από τι, για κάτι που δεν υπάρχει;

    Και μάλιστα πώς γίνεται να κάνετε συγκρίσεις με κάτι ανύπαρκτο;
    Πώς μπορεί να ισχύσει οτιδήποτε, για κάποιον που δεν υπάρχει;

     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εικάζω πως ούτε λευκό καρχαρία έχει τύχει να συναντήσετε δια ζώσης, αυτοί τι λέτε, υπάρχουν;
     
  4. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Δεν είμαι switch και δεν μπορώ να απαντήσω. Ωστοσο ηταν ενδιαφέρον το τι απάντησαν οι υπόλοιποι (μη switch).
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Λοιπόν, αυτά που λες αφορούν τους γνήσιους κυρίαρχους που όπως λες δεν υπάρχουν αλλά το πρόβλημα σου είναι πως δεν βρίσκεις κοπέλα switch και σε αυτό φταίει το φόρουμ, γιατί τα μέλη του λένε πως δεν υπάρχουν, άλλα εσύ είσαι σίγουρος πως υπάρχουν και ας μην έχεις βρει καμία κοπέλα με αυτά τα χαρακτηριστικά ποτέ.  
    Τώρα που σε ξαναδιάβασα κατάλαβα, θα είμαι πιο προσεκτικός στο μέλλον, σου ζητώ συγγνώμη  
     
  6. Συμφωνώ απόλυτα, και να προσθέσω αν επιτρέπεται ότι τίποτα δεν είναι μαύρο η άσπρο, και δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι και στατικοί στις απόψεις μας στις προτιμήσεις μας στη ζωή, καθώς είναι ένα ταξίδι και γνωρίζουμε τον εαυτό μας, και για να προλάβω όσους πουν , το να είσαι κυρίαρχος είναι τρόπος ζωής, όχι , δεν είναι τρόπος ζωής , στην ουσία τραύμα ζωής είναι , μια "νεύρωση"που διοχετεύεται σεξουαλικά και δεν καταπιέζεται η ενέργεια και its totally fine, όπως είναι και totally fine,να μεταλλαχθεί αυτή η ενέργεια.
     
  7. Iagos

    Iagos Contributor

    Μου λέτε ότι Έχω τραύμα και να το θεραπεύσω;

    Σοβαρά τώρα;
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είδες τι μπορείς να μάθεις στα καλά καθούμενα;
     
  9. Iagos

    Iagos Contributor

    Γνωρίζετε κάποιον ειδικό που ειδικεύεται στη θεραπεία του "τραύματος της Κυριαρχίας" ;
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχω ακούσει ότι ένα ή περισσότερα σκλαβιά, είναι ό,τι χρειάζεται!
     
  11. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Πολυτραυματίας..!
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor