Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

είμαι εδώ για Εκείνη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Αχιλλευς, στις 8 Νοεμβρίου 2017.

  1. Αχιλλευς

    Αχιλλευς New Member

    Να ακούς την διαίσθηση σου.. όταν την ακούς σε δικαιώνει!!! Επέμενε.. επέμενε.. ως το τέλος!!! Δεν θα χάσεις... κάπως έτσι ξεκίνησε.. χωρίς προοπτική.. χωρίς σχεδόν τίποτα.. με υπομονή , περιμένοντας απλά μια κουβέντα όχι κάτι σημαντικό, μια απλή καλημέρα που μπορεί να μην λέει πολλά αλλά ήταν!!! Διαίσθηση!!! Όση αδιαφορία τόση επιμονή! Κάπως έτσι ξεκίνησε, ως που "αναγκάστηκε" να μου μιλήσει..
    Και η μια κουβέντα έφερε την άλλη.. κι ενώ το έβλεπες να εξελίσσεται δεν μπορούσες να πιστέψεις ότι είχες δίκιο που περίμενες..
    Αναμονή και προσμονή για 8 γράμματα (καλημέρα)... και μετά πάλι να την ψάχνω...
    Να δίνεσαι κάθε μέρα και πιο πολύ και οι λέξεις να αυξάνονται.. να μην ζητάς σχεδόν τίποτα παρά μόνο λίγη σημασία..
    Το πήρε απόφαση.. κατάλαβε ότι ήμουν διατεθειμένος να πολεμήσω για να γίνω δικός της..
    Έθεσε τους όρους και απλά συμφώνησα σε όλα.. σε κάθε θέλω της.. χωρίς να έχω ούτε ένα θέλω.. παρά μόνο να την κάνω Κυρία μου.. να την κάνω να νιώσει ότι είμαι δικός της.. υποταγμένος ολοκληρωτικά.. με πολλές δυσκολίες στο όλο εγχείρημα αλλά με θέληση στο να αξίζει κάθε λεπτό!!!
    Η πρώτη εικόνα ήταν όπως οι παιδικοί έρωτες... καρδιοχτύπι.. να μετράω τα δευτερόλεπτα!!! Όταν την είδα ήταν τόσο ήρεμη.. έτρεμα σαν το ψάρι.. ένα χάδι στο μάγουλο.. χαλάρωσε.. και ένας αναστεναγμός να βγαίνει μαζί με όλο το άγχος!!!
    Το πρώτο χαστούκι ακόμη κουδουνίζει μέσα στο κεφάλι μου.. τόση ικανοποίηση για ήξερα ότι δεν θα ήταν το τελευταίο!!!
    Έβλεπα τα μάτια της να λάμπουν από ικανοποίηση.. να βγάζουν φλόγες έτοιμες να σε καταπιούν.. κι εγώ φοβόμουν όλο και περισσότερο... κάθε χαμόγελο της ισοδυναμούσε με οργασμο!! Είχε πάρει ήδη το μυαλό μου και δεν σταμάτησε από τότε!!!
    Μόνο αυτό έχει σημασία πλέον... να την κρατάω ικανοποιημένη.. να τις δινομαι κάθε μέρα όλο και πιο πολύ... ναι
    ΜΟΝΟ για Εκείνη....
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Υπέροχο κείμενο, σας ευχαριστούμε και τους δύο, γιατί είμαι σίγουρη ότι πίσω από αυτό, υπάρχει και η παρακινηση της.  
     
  3. Γραφή που ξεχειλίζει θετικά συναισθήματα . . Σας ζηλεύω . Να είστε πάντα καλά μαζί
     
  4. Αχιλλευς

    Αχιλλευς New Member

    Χρόνια πολλά Κυρία μου!!! Μόνο ευτυχισμένη να είσαι στην ζωή σου!!! Ένα δωράκι απλό και όμορφο από μέσα μου!!!
     
  5. Απλά υπέροχο!!!
     
  6. Αχιλλευς

    Αχιλλευς New Member

    Εφόσον η Κ μου το επέτρεψε θα περάσω και σε πιο πικάντικες λεπτομέρειες...
     
  7. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    @Αχιλλευς   να με χαιρεσαι...

    Ευχαριστουμε για τα ομορφα λογια σας   
     
  8. Υπεροχο  
     
  9. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Κοιταξε να φανεις ανταξιος της τιμης που σου εκανε να ασχοληθει μαζι σου. Κοιτα να την προσεχεις, να υπακους και να εκλπηρωνεις την καθε επιθυμια της γιατι σε αντιθετη περιπτωση οι συνεπειες θα ειναι αμετακλητες..... και ιδιως αμειλικτες.
     
  10. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Ωω Κυριε @DeSade με προσεχει..ειναι καλο παιδι  
     
  11. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Πολυ ομορφο παιδια!! Συνεχιστε ετσι!!
     
  12. Αχιλλευς

    Αχιλλευς New Member

    Την είδα... μου το ζήτησε.. υπνωτισμένο ακολούθησα τον γνωστό δρόμο.. κάθε βήμα και πιο κοντά στο τρέμουλο...
    Βιαστικά άλλη μια φορά... με άγχος!!! Με την αίσθηση ότι όλα τα μάτια του κόσμου είναι πάνω σου... επικριτικά!!!
    Τόσο ωραίο συναίσθημα!!! Να θες να πέσεις με την μια στα τέσσερα.. ή στάση που μου αρμόζει μπροστά της!!! Θεά μου!!!
    Κι όμως ήταν μόνο για δυο λεπτά.. ναι μόνο δυο λεπτά!!! Κι όμως ήταν αρκετά για να καταλάβεις για άλλη μια φορά ότι είναι Αυτή που θες να είσαι δικός της..
    Να μπορούσα να σου δώσω κι αλλά κυρία μου!! Ίσως να μην μπορέσω να σου δώσω ποτέ όλα όσα σου αξίζουν.. όλα όσα μπορώ!!!
    Αλλά για αυτά τα δυο λεπτά άλλοι θα σκότωναν.. αν το καλοσκεφτείς ... ποσό κρατάει ένας οργασμος;;;
    Να μου γελάς!!! Πάντα!!! Είναι όμορφο το να βρίσκομαι δίπλα σου... να μου γελάς!!! Σου ανήκω... να μου γελάς!!! Είμαι το δικό σου τσουλακι!!!