Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Να έχετε υπομονή. Ξημερώθηκα σήμερα, να μελετώ την Θεωρία του Χάους, αλλά ακόμη δεν την έχω εμπεδώσει. Η Θεωρία Παιγνίων, έπεται...
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Τον κωλο της μαιμους τον παιζετε με κωλοδαχτυλο η ανευ;(μετα κωλοδαχτύλου μετατρεπεται σε τρια-φουλ αν ενθυμουμαι)
     
  3. Eri

    Eri

    Οκ, το σκεφτηκα καλα και.....

    Mirella trans Domme, isnogood, Elysium, female, Lola, blindfold......

    Μιρελλα, Λολα κ εγω θα ειμαστε περβομιστρέσες και θα χουμε περβοσκλαβους τα τρια πιο ξεροκεφαλα αρσενικα του φορουμ.........Η female θα καθεται πανω στο τραπεζι, θα απαγγελει ποιηση παρουσιαζοντας συγχρονως εργα διαφορων ζωγραφων...........Σε ανοιχτη ακροαση σε τηλ η μσν θα εχουμε thelma, Mind Master και Dolmance οι οποιοι μπορουννα κανουν διαφορες προτασεις για το θεαμα η και να μην ασχολουνται καν αλλα απλα να ανταλλασουν αποψεις για την αστακομακαροναδα της thelma, την εισβολη στην Οσετια και το στρινγκ βρακακι που πηρε δωρο ο Mind Master στον isnogood...........
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Καλα ο Σπιλμπεργκ μπροστα σου ειναι νιανιαρο...
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    underherfeet, θα σε καλούσα οπωσδήποτε ως άξιο Μαθουσάλα, αλλά αυτά τα παιγνίδια με τα κωλοδάχτυλα με προβλημάτισαν. Πόκα είπα, έγινε σαφές; Αν μείνουμε στις παραλλαγές με την τράπουλα, έχει καλώς. Αλλά βρες κανένα αξιοπρεπές όνομα για το παιγνίδι της αρεσκείας σου.
    Έρη, τον blindfold να τον ξεχάσεις. Μπορεί να είναι νεαρούδι, αλλά θα έρθει στην πόκα. Αν χάνω θα τον προτρέψω να μας τη μετατρέψει σε κουμ καν. Επιπλέον, δεν υπάρχει 'εισβολή στην Οσετία'. Μια απλή επίσκεψη σε φίλους ήταν.
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Εγώ λέω να πάω σε μια παραλία διαβασω λίγο Ζαρατουστρα καλυτερα..
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Μα και γω στην ποκα αναφερθηκα Αγιε Πατερα,που πηγε ο νους σας; 
    Ο κωλος της μαιμους ειναι οκτω φυλλα διατεταγμενα σε κυκλο(επιλεγεις τρια συνεχομενα)
    Το κωλοδαχτυλο ειναι το καπελο,στη μεση...(προαιρετικο)
     
  8. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?


    Ελλειψει (ας με ενημερωσει ο muscle4something για τυχον λαθος στην ορθογραφια) των ατομων που επελεξα παραπανω για το σεσσιον, να ερθω και γω μαζι σου????Βαζω ουζακι βαζεις γυαλιστερες, τι λες???  
     
  9. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    εγω που εχω κανει τι πρεπει να απαντησω ?????????





    να φερω ενα Μυτιληνιο ουζακι και μερικα θαλασσινα ή σου εδωσε ο ισνο?
     
  10. Eri

    Eri

    Φερε ουζακι....Θαλασσινα θα βγαλουμε εκει....
     
  11. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Μια χαρα τους βολεψες ολους Eri μου. Εμενα ομως γιατι Μ(κεφαλαιο)ε εβαλες με τον Dolmance και τον MindMaster? Ειναι καυτοι πειρασμοι και οι δυο και δεν αντεχω τετοιες συγκινησεις. Ειναι πανω απο τα ορια Μου. Ποσο session ν'αντεξω πια!!!!
     
  12. Eri

    Eri

    Δε σε φοβαμαι εσενα.....Θα τους καταφερεις και τους δυο.....Στην αναγκη ερχεται η Μιρελλα να δωσει κανα χαστουκι.....