Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

οικιακοί σκλάβοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος dom2012, στις 27 Νοεμβρίου 2020.

  1. OwnerOfOrientalPet

    OwnerOfOrientalPet New Member

    Το συγκεκριμένο θεμα αφορά το αγαπημένο μου kink και τη σχέση που εχω αναπτύξει με τη γυναίκα μου (ειναι ο ορισμός του house slave).

    Προσωπικά πιστεύω πως ειναι η λογική κατάληξη μιας sub (το τελικό στάδιο αν θέλετε) η οποία παντρεύεται. Αν φυσικά μιλάμε για ζευγάρι το οποιο γουστάρει να "θολώνει" τη γραμμή μεταξύ σεξ mode και καθημερινής ζωης.
     
  2. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Δηλαδή το house slave σαν φυσικη καταληξη μιας μακροχρόνιας σχεσης οδηγεί στο 24/7
     
  3. OwnerOfOrientalPet

    OwnerOfOrientalPet New Member

    Λ
    Λιγο πολυ ναι, πιστεύω εύκολα μπορει να καταλήξει εκει. Παλι, ανάλογα ποσο μακρια παει το kink το ζευγάρι.
    Εκτός αν εννοείς public stuff οπου προσωπικά δεν ειμαι fan (άσχετα οτι η γυναίκα ειναι υποτακτική γενικότερα στη συμπεριφορά της, χωρις να μιλαμε για κατι απαραίτητα σεξουαλικό).
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αυτές οι δουλειές γίνονται με εργοσημο.

    Αννθες να γίνει σωστή δουλειά, το τυπώνεις και το κολλας στον κωλο του σκλαβου, σαν αριθμό κυκλοφορίας, να ανεμίζει υπερήφανα οσο αυτος κανει δουλειές.
    Μπορει να το κρατήσει κι ως σουβενίρ αν θελει.
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Πφφφ, φθηνοδουλειές!
    Γιατί να μην τα τυπώσεις πάνω σε μασκούλα;
    Είναι της μοδός, μπορεί να τη φοράει παντού, ακόμα και όταν την/τον στέλνεις σούπερ μάρκετ και, ιδανικά, μπορείς να βάλεις και ένα QR στη γωνία που όταν θα το σκανάρουν θα βγάζει στο συμβόλαιο κτήσης!
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    Σε εμένα δεν είναι ξεκάθαρο αν η παντρειά ή το σφουγγάρισμα είναι η "λογική κατάληξη" των υ.


    (Πώς καταλήξαμε έτσι; )
     
  7. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    Στον δικό σας κοσμο δεν υπάρχουν γυναίκες Κ;

    εδιτ: εκτος κι αν αναφερεστε στη συγκεκριμένη γυναικα και οχι γενικά
     
    Last edited: 11 Δεκεμβρίου 2021
  8. OwnerOfOrientalPet

    OwnerOfOrientalPet New Member

    Ναι μιλαω για τη δικια μου.
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Γι' αυτό το παλιοσφουγγαροπούτανο είναι προϊόν ...τεράαααααστιας γλωσσοπλαστικής δεινότητος..!
     
  10. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Οχι δεν εννοω public stuff. Μιλαω για μια κατάσταση οπου εφοσον Ο Αφεντης περναει πολυ χρονο στο σπιτι με τη σκλαβα Του είναι σαν 24/7. Αλλα house slave μπορεί να εννοησει καποιος ένα υ που πηγαίνει ορισμενες μερες στο σπιτι Της Αφεντρας του για να κανει τις δουλειές του σπιτιού. Αυτο είναι διαφορετικό
     
  11. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Ενας σκλαβος 24/7 δεν είναι και οικιακος σκλαβος?
     
  12. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Πιστεύω πως αν καποιος ειναι σκλάβος (και ειδικά σε D/s σχέση) ειναι ταυτόχρονα και οικιακός σκλάβος όποτε δεν τίθεται θέμα.