Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

οικιακοί σκλάβοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος dom2012, στις 27 Νοεμβρίου 2020.

  1. Deluciusssub

    Deluciusssub New Member

    Αυτό είναι κάτι που θα ήθελα κι εγώ να κάνω. Να υπηρετήσω έναν Αυταρχικό Κύριο
     
  2. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Κσταλαβαινω τι λες
     
  3. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Ως straight, θα υπηρετούσες κάποιον , όχι αναγκαστικά αυστηρό, κύριο ???
     
  4. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Ναι
     
  5. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Περα απο το ζητημα της ερωτικης ελξης υπαρχει το ζητημα της υποταγης ανεξαρτητως φιλου. Στο μυαλο μου ο εξευτελισμος ειναι μεγαλυτερος οταν υπηρετεις το ιδιο φυλο
     
  6. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Για ποιο λόγο ?? Είναι άκρως ενδιαφέρον γι αυτό ρωτάω . . Υποθέτω οταν ο κύριος είναι όντως και κύριος . . Ηλικιακά τουλάχιστον εννοώ
     
  7. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Ναι δεν θσ μπορουσα να υπηρετησω καποιον μικροτερο. Για ποιον λογο? Γιατι σαν υ νοιωθω την αναγκη της υποταγης ανεξαρτητως φιλου. Ξεκινησα να υπηρετω γυναικες , με τον καιρο αρχησα να σκεφτομσι πως θα ηταν να υπηρετησω εναν Κυριο και τελικα το εκανα. Πρεπει να σου πω οτι ως προς το συναισθημα της υποταγης εγκεφαλικα η ευχαριστηση ειναι μεγαλυτερη
     
  8. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Έλα να το κάνεις
     
  9. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Νομίζω ότι είναι βασική υποχρέωση για κάθε σκλάβο να υπηρετεί στο σπίτι η να εργάζεται . Παλιοτερα είχα γράψει σχετικό θέμα αλλά η συζήτηση πήγε άλλου. Αυτή ήταν η κυρία χρήση μου από την αρχή στα πρώτα βήματα στον υπέροχο αυτό κόσμο,αλλά κ στην συνέχεια.
     
  10. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Γιατί "η";
    Π.Χ. Η δικιά μου και υπηρετεί και εργάζεται. Ήταν όρος και η δική της επιθυμία.
     
  11. dom2012

    dom2012 Regular Member