Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

οι απαρχές του βδσμ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος tithon, στις 19 Δεκεμβρίου 2018.

  1. tithon

    tithon Contributor

    - γιατί ρε μάνα με δίνει σ' αυτόν τον χλεχλέ ο πατέρας;
    - σου εξήγησε ο μπαμπάς σου οτι χρειαζόμαστε περισσότερα χέρια στην αγέλη, δεν φτάνουμε για το νέο αναπτυξιακό. ο χλεχλές σου ξέρει να διαβάζει τα αστέρια, και χρειάζεται να του δώσει μια κόρη ο μπαμπάς σου να 'χει να ασχολείται γιά να μην τον ταράξουν στις φάπες τα αδέρφια σου και οι θείοι σου.
    - τι θα πει μου εξήγησε ρε μάνα; τι καινούρια κόλπα είν' αυτά; χάθηκε να 'ρθει ένας χριστιανός να μου ρίξει δυό φάπες και να με πάρει, κι άλλες δυό στ' αδέρφια μου, ισότιμα, όπως κάνατε εσύ κι η γιαγιά κι η προγιαγιά;
    - παραλογίζεσαι κόρη μου, άλλες εποχές, δεν έχουν εφευρεθεί ακόμη οι χριστιανοί.
    - και με τον χλεχλε εγώ τι θα κάνω;
    - θα τον έχεις δικό σου, απαγορεύεται να κοιτάξει οποιαδήποτε άλλη, με ποινή σύννεφο φάπας.
    - παραλογίζεσαι μάνα, δεν έχει εφευρεθεί ακόμη το τάβλι, τι θα κάνω όλη μέρα με τον χλεχλέ;
    - ο χλεχλές σου, είπε στον μπαμπά σου οτι σύντομα τα αστέρια θα μας αποκαλύψουν νέες τεχνολογίες, αρκεί να τα κοιτάζουμε όλη νύχτα και να διαλογιζόμαστε μέχρι να μας πάρει ο ύπνος.
    - το είδα, μαμά, το κόλπο που κοιτάμε τ' αστέρια μέχρι να μας πάρει ο ύπνος, γι αυτό ανησυχώ τόσο.
    - είπε, επίσης, ο χλεχλές σου, οτι τ' άστρα δείχνουν πολλούς χλεχλέδες στην αγέλη, όλους ίδιους μεταξύ τους, αποχαυνωμένους εξ ισου και δυσφορικούς και γκρινιάρηδες. και ριγμένους και θιγμένους και θυμωμένους. μιά οπτασία.
    - μου τα 'λεγε μάνα, έκλαιγε στην αγκαλιά μου, μες στη νύστα αφαιρέθηκα και πήγα να τον θηλάσω, τελευταία στιγμή συνειδητοποίησα οτι δεν έχω κατεβάσει γάλα.
    - το παν είναι η συνειδητοποίηση κόρη μου, έτσι λέει ο χλεχλές σου.
    - και ο σεβασμός, μάνα. μας τον χρωστάνε.
    - δεν έχουν εφευρεθεί τα χρέη, κόρη μου.
    - ούτε το εβαπορέ έχει εφευρεθεί, μάνα, πώς θα τον θηλάσω;
    - σύντομα θα κλέβουμε άπονα το γάλα απ' τις κατσίκες.
    - ο χλεχλές μου δεν τρώει κατσίκες, το αστρικό σώμα του σε προηγούμενη ενσάρκωση ήταν μέσα σε έναν βροντόσαυρο. σαλατοφάγο. το γάλα θα το πίνει;
    - τι είναι ο βρεντόσαυρος;
    - οι βροντόσαυροι ήταν τα πιο μεγάλα ερπετά, όλο κρέας, αλλά έτρωγαν μόνον χορταρικά, είχαν ανακαλύψει την ενσινεστυση. ενέπνευσαν ενοχές στους τυρρανόσαυρους για να μην τους τρώνε και πέθαναν από θλίψη και ανία. με έναν τέτοιο έτρωγες και διασκέδαζες μήνες ολόκληρους.
    - κι έχει τέτοιους μεζέδες ο χλεχλές σου;
    - όχι. τους φαντάζεται μόνον.
    - στο τσακ να τον σεβαστώ, με απογοήτευσες.
    - γι αυτό σου λέω, μαμά, δεν θέλω να με δώσει ο μπαμπάς στον χλεχλέ. να βρούμε κάτι πιό χειροπιαστό.
    - άσε τους οντολογισμούς, αν προλάβεις να εφεύρεις την πατριαρχία μπορεί να πείσουμε τον μπαμπά σου.
    - τι υπερβατικές ανοησίες λες βρε μαμά; η πατριαρχία θα επινοηθεί στην κριτική γιά την ανατροπή της φεουδαρχίας, το λέει ολόκληρος ο ουρανός, όλοι οι αστερισμοί. θα με τρελάνεις;
    - μην κολλάς στις λέξεις. πατριαρχία θα πούμε και την ανάλογη συγκρότηση των κτηνοτρόφων νομάδων δυτικά του ευφράτη στο ευοίωνο μέλλον. να είσαι δημιουργική, αλλιώς θα μείνεις με τον χλεχλέ.
    - έστω. με τον χλεχλέ ρε μάνα, και βλέπουμε. να μην με φάει η αυτοϊκανοποίηση, τουλάχιστον, και η ενατένιση του σύμπαντος. μην μου τη δώσει και κάτσω να εφεύρω την γιόγκα. αλλά είναι άδικο.
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εντάξει, αγάπησα!
     
  3. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Ενσινεστυση! Φοβερή έμπνευση! Μπράβο για το κείμενο και το χιούμορ! Προσωπικά, ψηφίζω μητριαρχία!