Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ο Ηδονιστης Dorian Gray.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Alpha Wolf, στις 30 Ιουνίου 2019.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αρκετα προχωρημενος για την εποχη του ο Οscar Wilde ειπε "I can handle anything but temptation." (μπορω να αντιμετωπισω πολλα, μον´ οχι τον πειρασμο να το κανω, αποδωση δικη μου).

    Dorian Gray, αυτος που δεν γερνα και δεν τον φθειρουν οι ηδονες και καταχρησεις, που καμια επιλογη και πραξη του δεν αφηνει σημαδια επανω του. Ο ιδανικος Ηδονιστης. Απολαυση και υπερβαση, χωρις καμια απολυτως συνεπεια.

    Θα δινατε την ψυχη σας για κατι τετοιο, θα δεχοσασταν την ανταλλαγη με κινδυνο να παγιδευτειτε στην συνεχως αυξανομενη ζήτηση ή θα προτιμουσατε να ζησετε τις στιγμες με την αξια τους, γνωριζοντας οτι ειναι περατες και περιορισμενες?
     
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ο αγαπημένος μου νάρκισσος!
     
  3. Πολύ ωραίο θέμα!!!!
    Υπέροχο βιβλίο !!!  
    Θα επανέλθω
     
  4. @Alpha Wolf μήπως να εντάξουμε στη συζήτηση και τον λόρδο Χένρυ Γουότον?
    Εάν δεν με απατά η μνήμη μου (και τα ουζάκια στη παραλία  ), είναι αυτός που τον μύησε  
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Οχι, γιατι αναφερομαι στην συγκεκριμενη συναλλαγη που εκανε αυτος, με αντικειμενο το πορτετο του.
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Αυτον και αν είχα ερωτευτεί.!
    Αν και ακόμα δεν μπορώ να αποφασίσω αν είναι απογοητευτικός ο χαρακτήρας του, ή όχι.
     
  7. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Χθες για πρώτη φορά έμαθα την ιστορία του..
    Too good to be true.
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Η ντισκοτεκ ομως εχει κλεισει εδω και δεκαετιες  
     
  9. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Λύκε.. δυστυχώς δεν έζησα στις ένδοξες εκείνες εποχές.. 
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Που να δεις το πορτετο μου πως εχει γινει... χαλι μαυρο!  
     
  11. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Τα παραλές 
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Το πορτρετο μου μουγκριζει και σε αγριοκοιταζει!