Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποδοπατημα απο αντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος apeirossklabos, στις 11 Απριλίου 2010.

  1. apeirossklabos

    apeirossklabos New Member

    οταν καποιος δεν ειναι ανοιχτα γκει γενικως και εχει το φετιχ να ποδοπατηθει και να λατρεψει τα παπουτσια και τα ποδια στρ8 αντρων τι θα μπορουσε να κανει για να αποκτησει καποια σχετικη εμπειρια . πως γινεται καποιος να πραγματοποιησει το φετιχ του χωρισ να διακυνδυνεψει να γινει βουκινο
     
  2. humancarpet

    humancarpet New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα απο αντρες

    ψαχνωντας διακριτικα και οχι στον στενο του κυκλο, πως θα ηθελες να ποδοπατηθεις, ηλικια,βαρος,εμφανιση.
    εχεις καποια στανταρ?
     
  3. apeirossklabos

    apeirossklabos New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα απο αντρες

    φυσικα και εχο καποια στανταρ ψαχνω καποιον ιλικιας το πολυ μεχρι 30-35, αθλητικο τυπο ,ψηλο κατα προτιμηση με μεγαλο νουμερο παπουτσια και οχι χοντρο. τα αθλητικα παπουτσια μου αρεσουν περισοτερο.δεν ψαχνω για σεχ στη φαση αλα απλως για υποταγη κατο απο τα ποδια ενοσ αρενοπου αφεντη. δυστιχως οι μονοι που ενδιαφερονται ειναι μεσηλικες που δεν μου κανουν σε καμια περιπτωση κλικ.
    πως ειναι δυνατον να ψαξεις διακριτικα για κατι τετοιο. δηλαδη πηγενεισ σε εναν αγνωστο και του το λεσ στα ισα ,το ποιο πιθανον ειναι να φας ξυλο αν κανεισ κατι τετοιο.ποιος θα το δεχονταν?που μπορω να ψαξω δηλαδη
     
  4. humancarpet

    humancarpet New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα απο αντρες

    οπως ψαχνουμε και εμεις που τους αρεσει το ποδοπατημα απο γυναικες με τακουνια ή οχι.
    καποτε δεν θυμαμαι ακριβως θα πανε πανω κατω 5-6 μηνες πετυχα αγγελια σε ενα σιτε που ζηταγε αυτο που ψαχνεις, ψαξιμο και υπομονη, θα μπορουσα να σε εξυπηρετησω και εγω αλλα τα στανταρ σου ειναι εξω απο μενα, οποτε κοιτα και αυτα γιατι μπορει να σε περιορισουν και να σε δυσκολεψουν πολλη, βλεπεις εσυ δεν εχεις την πολυτελεια οπως εμεις που στην δυσκολη παμε και σε ενα οικο ανοχης και μας πατανε εστω και λιγο.
    παντως θα εχω υποψη μου αν μου τυχη κατι σε ενημερωνο, ΑΑ εχεις στο νου σου και επι πληρωμη ?? ή μονο free ??
    Φιλικα Billy  

    ---------- Post added at 10:08 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

    οπως ψαχνουμε και εμεις που τους αρεσει το ποδοπατημα απο γυναικες με τακουνια ή οχι.
    καποτε δεν θυμαμαι ακριβως θα πανε πανω κατω 5-6 μηνες πετυχα αγγελια σε ενα σιτε που ζηταγε αυτο που ψαχνεις, ψαξιμο και υπομονη, θα μπορουσα να σε εξυπηρετησω και εγω αλλα τα στανταρ σου ειναι εξω απο μενα, οποτε κοιτα και αυτα γιατι μπορει να σε περιορισουν και να σε δυσκολεψουν πολλη, βλεπεις εσυ δεν εχεις την πολυτελεια οπως εμεις που στην δυσκολη παμε και σε ενα οικο ανοχης και μας πατανε εστω και λιγο.
    παντως θα εχω υποψη μου αν μου τυχη κατι σε ενημερωνο, ΑΑ εχεις στο νου σου και επι πληρωμη ?? ή μονο free ??
    Φιλικα Billy  
     
  5. apeirossklabos

    apeirossklabos New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα απο αντρες

    σε ευχαριστω πολυ. και free να μην ειναι δεν πειραζει
     
  6. jusper

    jusper New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα απο αντρες

    Μου εχει τυχει να πατησω αντρα σε μικροτερη ηλικια με τσοκαρα dc scholl αυτα τα πλακε στα χερια μαλιστα και του αρεσε τοσο πολυ που παρ΄ολο οτι ποναγε αρχισε να μου γλυφει τα ποδια
     
  7. tramplemen2

    tramplemen2 New Member

    μπορω να σε πατησω οσο θες
     
  8. Αν γουστάρετε ποδοπάτημα, όλοι στα ΑΤΜ  
     
  9. tramplemen2

    tramplemen2 New Member

    γουσταρω να παταω!
     
  10. Το γκάζι ;
     
  11. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    καλο
     
  12. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Στο πολυ συνοπτικο, απο θεμα ασφαλειας αυτων που πατας, τι κανονες εφαρμοζεις?