Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

σε ευχαριστώ, έκανες τόσα πολλά για μένα. συγνώμη που δεν ήμουν αυτό που ήθελες.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος γε.....ΟΡΓΙΟΣ, στις 16 Μαρτίου 2010.

  1. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Κυριακή βράδυ, κούραση από την δουλειά της μέρας.
    Λίγο σερφάρισμα ενόσω περιμένω το πλοίο για το τελευταίο δρομολόγιο.
    ένα pm και μια κλήση με κάνει να παίρνω την ανηφόρα για ........
    υποσχέθηκα σε δυόμιση ώρες. μα τι κρίμα ένα ατύχημα πριν τη χαλκίδα μας καθυστερεί επί σαράντα λεπτά.
    στάση για καύσιμα γιατί το ρημάδι στα διακόσα πλας χιλ/ωρα καίει τα κέρατά του.
    φτάνω. έρχεστε να με μαζέψετε. έχω πάθει κολούμπρα. αντικρίζω μια θεά και φοβάμαι φέρνοντας στο νου μου τα τελευταία λόγια από το τηλέφωνο "κι αν δεν αρέσει ο ένας στον άλλο?"
    θεέ μου θα Της αρέσω ή τσάμπα τα χιλιόμετρα? μα δεν βαριέσαι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.
    προχωράω μπροστά, Την ακούω, κι ακολούθα.
    σε δέκα λεπτά είμαστε σπίτι Της.
    Ποτό για χαλάρωμα κουβεντούλα και σε ανύποπτο χρόνο κάνει την πρώτη κίνηση.
    εγώ στο πάτωμα να Της φιλάω τα πόδια. Μακρυά λεπτά βελουδένια.
    κάπου κάπου πέφτει και καμιά στην πλάτη και στα κωλομέρια με το μαστίγιο.
    Ξέρεις μου λέει εδώ όποιος μπαίνει φεύγει γαμημένος. αυτό με καυλώνει αυτό με φτιάχνει και το παίρνω χωρίς συζήτηση και δεύτερη κουβέντα.
    φόβος. όσο κι αν θέλω να το δοκιμάσω φοβάμαι.
    εγωισμός? μάλλον ναι. Ό,τι θέλετε Κυρία.
    χωρίς άλλη αναβολή ζωσμένη με το στραπόν Της κι εμένα στα 4 καλή λίπανση και προσπάθεια να μπει. ζόρι πόνος φόβος όλα μαζί.
    ουρλιάζω σκίζομαι στα δυο περιμένω να ηρεμήσουν τα πράγματα αφού από περιγραφές φίλων μελών μετά από λίγο λέγαν απλά το χαίρεσαι. μα ο πόνος είναι εκεί δεν σε αφήνει να ξεχαστείς.
    έλεος Κυρία δεν αντέχω πονάω πολύ.
    σταματάει. βγαίνει. κρίμα μου λέει. αν και για πρώτη φορά καλά τα πήγες δεν ήταν όμως αυτό που εγώ ήθελα.
    όλη νύχτα μαζί στο κρεββάτι. ότι άλλο κι αν έγινε εμένα το μυαλό μου εκεί είχε κολλήσει.
    ξημερώνοντας και φεύγοντας το μόνο που μπόρεσα να ψελλίσω ήταν ένα συγνώμη.
    συγνώμη γιατί κάνατε τόσα για μένα κι εγώ δεν μπόρεσα να το ανταποδώσω.
    όταν μετά από 4 ώρες έφτασα στο σπίτι πήρα και σουμουσου. τι κάνεις έφτασες καλά? ήταν το τελειωτικό χτύπημα. κρίμα που φάνηκα τόσο ανίκανος να Της δώσω λίγη χαρά.
    απλά από εδώ μέσα μέσα από αυτήν την εξιστόρηση θέλω να Της πω ένα ακόμα ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΣΥΓΝΩΜΗ
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: σε ευχαριστώ, έκανες τόσα πολλά για μένα. συγνώμη που δεν ήμουν αυτό που ήθελες.

    την αλλη φορα θα ειναι καλλιτερα..μην το παιρνεις κατάκαρδα..
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ, να ρωτήσω κάτι;
    Το κείμενο δεν εξηγεί πλήρως τον τίτλο του νήματος (εκτός αν εγώ δεν κατάλαβα καλά). Ποιά ήταν τα "τόσα πολλά" που έκανε αυτή η κυρία για σένα; Αναφέρονται μέσα στο κείμενο ή είναι άλλα πράγματα, εκτός αυτού του περιστατικού που περιγράφεις; Αν είναι άλλα, μπορείς να μας δώσεις κάποια ιδέα;
    Αν δεν θες να απαντήσεις, σεβαστό.  
     
  4. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    ναι αμέ γιατί όχι ΄Εμμα. απλά για να μην μακρυγορώ δεν τα ανέφερα.
    κατ' αρχήν αν θυμάσαι το παλιό μου ψευδώνυμο. έγινε κι αυτό.
    επίσης έζησα μια πολύ εξευτελιστική για μένα νύχτα σύμφωνα πάντα και με τα δικά μου ζητούμενα και προσφερόμενα.
    έφαγα της χρονιάς μου. ευχαριστήθηκα την ποδολαγνεία, την πρωκτολειχία την αιδολειχία, τα δεσίματα, και πολλά πολλά άλλα. ήταν ίσως η πρώτη φορά που τα έζησα όλα σε μία νύχτα. το μυαλό ταξίδεψε εκεί που δεν είχε πάει μέχρι σήμερα. μέχρι τον στραπονισμό δηλαδή. χιχιχχι αλλά εκεί δυστυχώς τα σκ.........α.
    γι' αυτό και ο τίτλος. μου έδωσε ότι ήθελα και στο ένα και μοναδικό ζητούμενο που εμμέσως πλην σαφώς βγήκε από το στόμα Της και που να πω και ότι ήθελα να το ζήσω κι αυτό, τέζα ο καμπούρης.
    φεύγοντας για πίσω στο πρόσωπό μου έβλεπα μια θλίψη. γιατί ίσως δεν με δεχθεί ξανά? γιατί ίσως φάνηκε ανάξιός Της πάντως αντί να χαίρομαι για όλα όσα άλλα έζησα λυπόμουν για το ότι δεν πρόσφερα.
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    Μα βρε γε.....ΟΡΓΙΟΣ, δεν είναι ότι δεν το προσπάθησες καν. Δεν είπες δηλαδή π.χ. "πάρ'το αυτό από δω γιατί στον κώλο μου δεν πρόκειται να πλησιάσει!". Το δέχτηκες. Δοκίμασες. Είσαι άνθρωπος όμως και έχεις τα όριά σου όσον αφορά το θέμα του πόνου. Ίσως την επόμενη φορά να άντεχες περισσότερο.
    Τί ακριβώς ήταν λοιπόν αυτό που "δεν ήταν αυτό που ήθελε";
     
  6. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    προφανώς η διάρκεια και η δική της ευχαρίστηση ίσως. ναι ήταν ένα βήμα μια καλή αρχή αλλά το συγνώμη μου είναι γι' αυτό που εγώ κατάλαβα ότι δεν το ευχαριστήθηκε. ίσως άλλα περίμενε επ' αυτού.
    καμιά φορά Έμμα μου ίσως δεν αρκεί η προσπάθεια και η συμμετοχή.
    τι να πω δεν μπορώ να μπαίνω στο μυαλό του καθενός αλλά δεν έδειχνε ευχαριστημένη ευτυχισμένη να το θέσω έτσι που δεν ευχαριστήθηκε περισσότερο από και με τον σοδομισμό μου.
    κι επειδή ήταν τόσο καλή μαζί μου γι' αυτό.
     
  7. Mike4518

    Mike4518 New Member

    Απάντηση: σε ευχαριστώ, έκανες τόσα πολλά για μένα. συγνώμη που δεν ήμουν αυτό που ήθελες.

    Κατ' αρχήν μπράβο σου που ένιωσες ως ένα σημείο αυτό που ήθελες. Σε συγχαίρω ειλικρινά και ως ένα βαθμό σε ζηλεύω (με την καλή την έννοια).

    Αυτό που έχω να πω είναι ότι έδωσες ό,τι μπορούσες εκείνη την ώρα και μπορεί την επόμενη (νομίζω σχεδόν σίγουρα) θα μπορέσεις να δώσεις παραπάνω. Μην ταλαιπωρείς τον εαυτό σου με το τι θα μπορούσε να γίνει αφού έγινε κάτι άλλο. Δέξου τα θετικά σημεία και άσε στην άκρη τα αρνητικά, γιατί τα θετικά πρέπει να κρατάμε. Τα αρνητικά μας εμποδίζουν να χαρούμε τα θετικά!

    Ειλικρινά σε συγχαίρω γι' αυτήν την εμπειρία σου. Μην αφήνεις τα σημεία να σε πτοήσουν. Την ΕΠΟΜΕΝΗ φορά θ' αντέξεις περισσότερο και θα δώσεις περισσότερη ικανοποίηση - αυτό μετράει!

    Χαλάρωσε και σκέψου την επόμενη φορά!  
    Προχώρα και μη φοβάσαι!  
     
  8. Απάντηση: Re: σε ευχαριστώ, έκανες τόσα πολλά για μένα. συγνώμη που δεν ήμουν αυτό που ήθελες.

    Πιθανότατα η πρόκληση όλων αυτών των ενοχών, θα σε οδηγήσουν ξανά και θριαμβευτικά κοντά της...
    Είναι συνηθισμένο να αποχωρεί ο υπό με το αίσθημα της ανεπάρκειας, δημιουργεί τις προυποθέσεις για να επιστρέψεις περισσότερο αποφασισμένος και να επανορθώσεις... 
    Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι τα πήγες άριστα!