Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

σε εχω κανει αλογο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος horsyrider, στις 16 Αυγούστου 2012.

  1. horsyrider

    horsyrider New Member

    η γυναικα αμαζονα ,δειχνει στον αντρα τη θεση του (αλογακι).Η γυναικα καβαλαει τον αντρα και τον κανει να υπακουσει στης εντολες της.Οταν πια ο αντρας εχει εξαντληθει απο τις πολλες γυρες και ξαπλωθει στο πατωμα τοτε η γυναικα τονπιανει απο τα μαλλια (παντα καβαλα!)με το ενα χερι και με το αλλο τον ανοιγει πισω σιγα-σιγα ως εκει που δεν παει αλλο!Ετσι η γυναικα περνει το πανω χερι αν ειναι αμαζονα!!! Μου εχει τυχει μια φορα και το εχω μαθει και στη γυναικα μου.
     
  2. WhiteBlack

    WhiteBlack Regular Member

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Ποια Γυναίκα Αμαζόνα δεν είναι άκρως καυλωτική όταν ιππεύει το "άλογό" της!
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Πιθανόν να είναι "καυλωτική". Προς όποια κατεύθυνση όμως;
     
  4. WhiteBlack

    WhiteBlack Regular Member

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Δεν νομίζω πως μπορείς να ορίσεις μία κατεύθυνση σε αυτό ή να το δει κάποιος μονόπλευρα γιατί απλά δεν είναι.
    Θεωρώ πως μία γυναίκα Αμαζόνα με μία σειρά όμορφων Κυριαρχικών στοιχείων είναι άκρως ερωτική και καυλωτική όταν έρχεται η στιγμή να τιθασεύσει το αντικείμενο του ενδιαφέροντός της.
    Γιατί να πρέπει να υπάρχει κάποια συγκεκριμένη οδός σε μία τόσο ερωτική εικόνα?
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Θα γίνω πιο συγκεκριμένος. Μία αμαζόνα με την εικόνα της ερεθίζει και τον εαυτό της;
     
  6. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Σίγουρα ....
     
  7. eyes_wide_shut

    eyes_wide_shut Regular Member

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Αυτό είναι το μόνο σίγουρο, διότι διαφορετικά δε θα ήταν αμαζόνα..δε θα είχε αυτό το στοιχείο στο χαρακτήρα και την εμφάνιση της που την κάνει την Κυρίαρχη του παιχνιδιού και που δίνει ένα επιβλητικό τόνο στην παρουσία της...
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Θα περιμένω και την απάντηση της ίδιας, αλλά αν μου επιτρέπεις να σε ρωτήσω...

    Εσένα αν σε καβαλούσε κάποια αντίστοιχη όμορφη κυρίαρχη, θα σε ερέθιζε η εικόνα η δική σου και αν ναι γιατί;
     
  9. eyes_wide_shut

    eyes_wide_shut Regular Member

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Τέτοιο παιχνίδι, με Κυρίαρχη με όλη την έννοια της λέξεως δεν έχω κάνει..εάν το έκανα ή κάνω ποτέ, φαντάζομαι πως θα με ερεθίσει πάρα πολύ η εικόνα εκείνης παρά η δική μου θέση..αυτό πιστεύω πως είναι κατά κύριο λόγο το συστατικό που ψάχνουν οι υποτακτικοί σε μία Κυρίαρχη γυναίκα, η αίσθηση και η όψη του ότι είναι κάποια πάρα πολύ όμορφη γυναίκα, με πάθος, με αποφασιστικότητα, κ.τ.λ...δεν λέω, σαφώς παίζει ρόλο και η υποτακτικότητα τους αλλά θαρρώ πως φτιάχνονται περισσότερο με την Αφέντρα τους παρά με τον εαυτό τους...
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.
     
  11. WhiteBlack

    WhiteBlack Regular Member

    Απάντηση: σε εχω κανει αλογο...

    Ναι ερεθίζει και τον εαυτό της, πολλές φορές μπορεί να ερεθίζεται περισσότερο με την εικόνα της παρά ίσως με την εικόνα του υποτακτικού που έχει απέναντί της.
     
  12. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Το pony play για έναν αρσενικό υ ειναι ίσως απο τα πιο εξευτελιστικά πράγματα που μπορει να υποστεί ...Και αυτο το κανει πολυ ενδιαφέρον !