Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

1ο νήμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος Houlio117, στις 25 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Καλησπέρα σας. Είπα να ανοίξω το πρώτο μου νήμα οπότε σας παρακαλώ με λίγη επιεικια (ούτε που να συμπεριλάβω το θέμα δεν ξέρω)!
    Έχω πολύ καιρό που είμαι κολλημένος με το πρωκτικο και παρόλο που ξέρω ότι είναι δύσκολο, μάλλον επωδυνο, και πολλές φορές κατακριτεο από τις περισσότερες γυναίκες, συνεχίζει και μ'αρεσει πολυ(μάλλον λόγο της απαγόρευσης)
    Σχεδόν πρόσφατα έπεσα πάνω σε κάτι άρθρα για το Ass to mouth. Πόσο εφικτό, από θέμα υγιεινής, είναι αυτό;
    Αν είναι εφικτό, πως;
    Και τέλος πόσο αυτό είναι κατακριτεο ;

    Κάθε γνώμη, άποψη, συμβουλή, και από τα δύο φύλα, εννοείται πως είναι δεκτή.
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Υ. Γ. Αν είμαι σε λάθος μέρος πώς αλλάζω το θέμα μου; πρώτη φορά δεν ξέρω ο καημένος.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Μια χαρά είναι το θέμα σου  

    Καθαριότητα από πριν και κανένα πρόβλημα αν οι παρτνερ είναι υγιείς, θα έλεγα για αρχή.
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν και δεν είμαι κολλημένος, το πρωκτικό αρέσει πολύ και σε μένα. Αν θέλεις με πιστεύεις, ελάχιστες είχαν αρνηθεί, μάλλον ήμουν τυχερός.
    Ass to mouth λοιπόν, επειδή δεν το "έχω" με κάποια πραγματάκια. Θα εννοούσες απ' τον πρωκτό στο στοματάκι της ?
    Δεν θα ήξερα τι να σου πω από θέμα υγιεινής, σίγουρα η καθαριότητα τόσο του πέοντα, όσο και του πρωκτού δεν θα ήταν αμελητέες σαν ποσότητες.
    Και βάσει λογικής θα μείωναν το ποσοστό μετάδοσης επιβλαβών μικροργανισμών ( αποφεύγω συνειδητά οιονδήποτε ιατρικό ορισμό, αφού με τον ιατρικό κλάδο θα είχα την σχέση ενός ελέφαντα μ' ένα καρυοθραύστη ).
    Αν θα ήταν κατακριτέα σαν πρακτική? Για μένα σίγουρα όχι, απλά δεν είναι του γούστου μου ( όχι για λόγους ηθικής ) και ας ήταν δικός μου ο πέοντας, που θα μετακόμιζε απ' τα οπίσθια κάποιας στο στόμα της.

    Υ.Γ.

    Αν κατάλαβα λάθος τον ορισμό Ass to mouth, θα σε παρακαλούσα να με διορθώσεις. Σου εύχομαι καλή συνέχεια τώρα που έσπασες το ρόδι και πολλά άλλα νήματα/σκέψεις.  
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εννοείς να ασχολείται εκείνη με τον πρωκτό σου και φοβάσαι για την υγεία της ή το αντίστροφο;
     
  5. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Μια χαρά ολοσωστα το κατάλαβες.
    Όση καθαριότητα και να υπάρχει, κατά τη δική μου ταπεινή άποψη, δεν είσαι καλυμμένος 100%, σωστά;
     
  6. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Εγώ με τον πρωκτο της. Ass to mouth από male σε female.
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κλύσμα.
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και κατά την δική μου άποψη, αλλά όπως έγραψα πιο πάνω, με τον ιατρικό κλάδο δεν έχω καμία σχέση. Άρα προτιμώ να μετράω τα λόγια μου σ' αυτή την περίπτωση.
    Μην ξεχνάμε και την χρήση του προφυλακτικού ( κυρίως απ' την στιγμή που μιλάμε για πρωκτικό σεξ ). Εγώ - και πες με κολλημένο - σπανίως κάνω σεξ άνευ και αυτό μονάχα με συγκεκριμένη σύντροφο που πια γνωριζόμαστε πάρα μα πάρα πολύ καλά.  
     
  9. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Μερικές λεπτομέρειες παρακαλώ.
     
  10. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Της ίδιας άποψης είμαι κ εγώ στο θέμα του προφυλακτικου.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όχι με το καλώδιο του μπάνιου που είναι συνήθης πρακτική διότι δεν ελέγχεται η πίεση του νερού κι επίσης, το καλώδιο δεν είναι αποστειρωμένο. Καλύτερα με σκεύασμα από φαρμακείο αλλά θα συνιστούσα να αφαιρεθεί το χημικό υγρό και να αντικατασταθεί με χλυαρό αγνό νεράκι ή και με χαμομήλι.
     
  12. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Χαμομηλι;πρώτη φορά το ακούω.
    Για το πόση ώρα χρειάζεται το κλυσμα και πόση ώρα μετά μπορείς να κάνεις κάτι το γράφει πάνω στο σκευάσματα;
    Τέλος νομίζω ότι δεν έχει τρομερή απήχηση το κλυσμα ή είναι η ιδέα μου;