Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

24/7... ένα σπάνιο είδος.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 29 Αυγούστου 2005.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Ρωτω, γιατι δεν καταλαβα. Εσεις ζειτε το "24/7" με σχεση απο αποσταση; αυτο γραψατε πριν;
     
  2. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Τι εννοείς;
     
  3. slave32

    slave32 Contributor

    Ειναι διαφορετικο να εισαι υπο σε μια σχεση και μα εισαι υπο συνεχεια ακομα κ οταν ειστε αλλου, απο το να ζεις 24/7 μαζι Του.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    για να μαθαίνεις, σιγά σιγά. να αποκτήσεις μια στοιχειώδη επαφή.
     
  5. slave32

    slave32 Contributor

    Παρε πανινες
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    Έγραψα αυτό:
     
  7. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Διαφορετικό ως προς τι;
     
  8. devilicious

    devilicious New Member

    Ότι πιο σωστό έχω διαβάσει .
     
    Last edited by a moderator: 25 Απριλίου 2023
  9. tithon

    tithon Contributor

    δεν το σώζεις
     
    αν σε πάρει από κατω, σε πάει 24/7
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Πριτς
     
  11. traveler1

    traveler1 New Member

    Εγώ θελω να εκφράσω πάντως μια απορία. Πως γίνεται ένας σκλάβος ή σκλάβα να ερωτευτεί τον/την Master/Mistress του; Επειδή εκφράστηκε νομίζω σε προηγούμενη συζήτηση. Μιλάω συγκεκριμένα ακόμα και για την περίπτωση 24/7. Εδώ μιλάμε για ελεύθερη εκτόνωση και εναρμόνιση με την ζωώδη μας φύση. Τα συναισθήματα του έρωτα, της τρυφερότητας και πόσο μάλλον της αγάπης είναι κάτι που μπορεί και να το χαλάσουν αυτό. Δεν ξέρω δεν το έχω βιώσει αλλά μου φαίνεται περίεργο. Ίσως και να χρειάζεται να πει κανείς εδώ ότι είναι αυτό που είναι.
     
    Last edited: 25 Απριλίου 2023
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Γιατί, ποιος το απαγορεύει;

    Τι λέτε;

    Φαίνεται