Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

5 πεη και μια αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος KAIseR, στις 11 Φεβρουαρίου 2009.

  1. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Μια υποθεση εργασίας, αν η φύση ειχε δώσει στους ανδρες,διότι περί αυτού πρόκειται, 5 πέη
    και 1 δάκτυλο,αντι πέντε δάκτυλα και ένα πέος, ποιά μορφή θα είχαν οι καθε μορφής Αφέντρες και η καθε μορφης σκλάβοι??
    προβληματιζόμουν επί μακρόν αλλά δεν κατέληξα σε ενα λογικό συμπερασμα.
    Αλλά τίθεται καθ υπέρβασι ,τι προτιμα κανεις 5 πέη κι ένα δάκτυλο η 5 δάκτυλα και ένα πέος,
    εγώ θα προτιμούσα 5 πέη και 1 δάκτυλο, καθε μορφης βοηθεια στον προβληματιμαο μου αυτόν θα είναι ευπρόσδεκτη.
     
  2. cider

    cider Kitchen master

    Πώς πιάνεις το μαστίγιο με ένα δάχτυλο; Και πέντε πέη;
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: 5 πεη και μια αφέντρα

    Ο λόγος που τόσο καιρό δεν έχεις καταλήξει σε λογικό συμπέρασμα είναι γιατί αγνοείς κάτι πολύ σημαντικό. . Η φύση έχει δώσει στον άντρα ε ι κ ο σ ι δάκτυλα και όχι πέντε. Πέντε σε κάθε χέρι και πόδι. Τώρα που σου αποκάλυφθηκε αυτή η μεγάλη αλήθεια, ξαναφτιάξε την υπόθεση εργασίας σου και ίσως αμέσως βρεις την απάντηση, χωρίς να χρειαστείς την αρωγή μας  
     
  4. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: 5 πεη και μια αφέντρα

    Πάλυ δεν με καταλαβες,ίσως ειμουν λιγο ασαφής, καθότι εγώ εννοώ το αριστερο χέρι μου, που μου ειναι και άχρηστο
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: 5 πεη και μια αφέντρα


    Θά'θελα να σε δω στα βαθιά σου γεράματα,να κρατάς το Π με το δεξί χέρι και τα 5 πέη σου!​
     
  6. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Re: 5 πεη και μια αφέντρα

    Αυτοί οι προβληματισμοι όντως με απασχολούν,γι αυτό ζητώ και κάποιας μορφης βοηθεια
     
  7. Τεντερ τωρα δεν μπορεις να το αποσυρεις  
     
  8. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: 5 πεη και μια αφέντρα

    Το επιχείρημά σου αγαπητό κρινάκι είναι σαθρό. Πολλά πλάσματα του ζωικού βασιλείου, χρησιμοποιούν τα νύχια των δακτύλων των ποδιών τους για να ξυστούν. (σκυλοι, γάτες, χιμπαντζήδες). Πιθανολογώ σφόδρα, λοιπόν, ότι η φύση σε πρίπτωση που χάριζε στον Κάιζερ τα πέντε πέη, που επιθυμεί θα εφρόντιζε σοφά να μπορεί να ξύνεται με τα νύχια των ποδιών του... 
     
  9. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Re: 5 πεη και μια αφέντρα

    με το αλλο χέρι,αν εισαι κουλός έχεις τεράστιο πρόβλημα.......
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: 5 πεη και μια αφέντρα

    Αν είχαμε 5 πέη, δεν θα 'χαμε συμπερασματικά και 10 αρχίδια; Κι αν ήταν και τσίγγινα, θα είμασταν πιστά αντίγραφα των "Κουδουνάτων"...

     

    Μήπως θα μπορούσε να υπάρχει πρόβλεψη, γιά ένα δεύτερο τουλάχιστον δάχτυλο; Έχουμε δυό αυτιά να κλείνουμε, και θα υπήρχε πάρα πολλή φασαρία, σ' ένα τέτοιο κόσμο...  


    Ευχαριστώ cider, γιά την απάντηση αυτή... Αν έλειπε, θα απορούσα περί του γιατί ανοίχτηκε αυτό το νήμα, στο "BDSM Discussion"...
     
    Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2009
  11. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: 5 πεη και μια αφέντρα

     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: 5 πεη και μια αφέντρα

    ...και ύστερα νόμιζα οτι οι δικές μου φαντασιώσεις ήταν..κάπως..εχμμ...διαφορετικές..