Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Animal play vs. slut play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 28 Ιουλίου 2011.

?

Animal play vs. slut play

  1. animal play

    20 vote(s)
    24,1%
  2. slut play

    29 vote(s)
    34,9%
  3. και τα δύο

    27 vote(s)
    32,5%
  4. κανένα απ τα δύο

    2 vote(s)
    2,4%
  5. δεν ξέρω, παρατάτε με ήσυχο

    5 vote(s)
    6,0%
  1. gaby

    gaby Guest

    Ποιο από τα δύο σας κάνει να νιώθετε περισσότερο απελευθερωμένοι και ποιο από τα δύο σας καβλώνει (περισσότερο);

    Όταν κάνετε το ζώο, για τον Έτερο;

    Ή όταν κάνετε το τσουλί; Για τον Έτερο, όχι για σας!

    Γιατί πιστεύετε ότι συμβαίνει αυτό;

    Ερμηνείες του φαινομένου ή των στοιχείων ελεύθερες, κατά προτίμηση του εαυτού σας ή του συνόλου των αποτελεσμάτων, ευνόητοι οι λόγοι.

    Με απελευθερώνει το animal play, υποθέτω επειδή ουδέποτε πέρασε από το νου κανενός προσώπου σημαντικού για την διαπαιδαγώγησή μου ή και ασήμαντου εδώ που τα λέμε να μου πει να μην κάνω τη σκυλίτσα από υποταγή ή βίτσιο ή και τα δύο  

    Το τσουλί δεν με καβλώνει διόλου, αντίθετα με μαγκώνει ενώ δεν πίστεψα ποτέ μου ότι οι υποτακτικές ή οι σκλάβες είναι εξάπαντος τσούλες - με την καλή έννοια.

    Γιατί, για ποιους διαφορετικούς λόγους θα εκπαιδεύατε / εκπαιδευόσασταν για το ένα ή για το άλλο;

    Θα ψηφίσω, όταν θα έχουν ψηφίσει και άλλοι, δεν καρφώνομαι έτσι εύκολα  
     
  2. Απάντηση: Animal play vs. slut play

    Είχα την αίσθηση ότι και τα δυο play καταλήγουν στο να σε κάνουν να νοιώθεις slut η τσούλα( όπως το προτιμάτε)...όχι;;; 
     
  3. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Animal play vs. slut play


    Μάλλον ναί...... αλλά δεν βλέπω κάτι το μεμπτό. Και εδώ το ξεπέρασμα κάποιων ορίων, μεταφράζεται σε μεγαλύτερη ηδονή.
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Animal play vs. slut play

    Το slut play με εξιταρει και ταιριαζει σε μενα περισσοτερο πιστευω.
    Ειναι ενα παιχνιδι που μπορει να με βγαλει απο την εμφυτη συστολη που με περιοριζει και να με κανει αυτο που πολλες φορες φαντασιωνομαι.....μια πουτανα γι αυτον (και για οποιους αλλους διαλεξει φυσικα......)
     
    Last edited: 31 Ιουλίου 2011
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Animal play, σαφέστατα, τα ζώα είναι πιο κοντά στα αντικείμενα από ότι οι sluts.
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Animal play vs. slut play

    Δεν παιζω ρολο οχι ..
    EIMAI slut μονο για Εκεινον
    αυτο το "slut μονο για Εκεινον" ειναι που με εξιταρει
    και με καυλωνει απελευθερωνοντας ολη την θηλυκοτητα μου

    Σαν σκυλιτσα
    παιζω ρολο ναι , δεν το νιωθω ,
    δεν μπορω να το νιωσω...
    μπορει να με καυλωνει το γεγονος οτι
    ο Κυριος μου με θελει ζωακι
    αλλα δεν νομιζω οτι με απελευθερωνει ...
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Animal play vs. slut play

    Αχ, τρελλαίνομαι να κάνω το ζωάκι.!.
    Σκυλακι,αλογάκι,γουρουνάκι ,οτιδήποτε!
    Εχω και μιά κρυφή φαντασίωση ,να κάνω την κατσαρίδα , να τρέχω δώθε κείθε και να με κυνηγάει η Αλλη να με πατήσει, αλλά μια δυό φορες που το δοκίμασα (μόνος) ,αντιμετώπισα κατι τεχνικές δυσκολίες,μου λειπουν κανα δυο ζευγάρια πόδια ακόμα και μ΄αυτο το κολοτσίγαρο δεν μπορώ ν΄αναπτύξω ταχύτητα,,,,

    Τωρα γιά το τσουλί που ρωτάτε, μου λείπει η τεχνογνωσία , χώρια που είμαι κομματάκι άγαρμπος...
    .
    .
    .
    τι, δεν ειναι για τ΄ αγοράκια η δημοσκόπηση;;;
    Αμάν τι έπαθα, εξετέθην ανεπανόρθωτα...
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Animal play vs. slut play

      και για αγοράκια είναι  

    πατίνια σε χέρια και πόδια; Αν εκπαιδευόσουν να τα χρησιμοποιείς νομίζω θα βοηθούσαν να γίνει η φαντασίωσή σου πραγματικότητα, όμως να μη σε πάρω στο λαιμό μου...  
     
    Last edited by a moderator: 30 Ιουλίου 2011
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Animal play vs. slut play

    στο ΚΑΤ θελεις να με στειλεις κακούργα!
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Animal play vs. slut play

    Να πάρεις για παρέα κάποιον του medical να μην πάει χαμένη η βόλτα στο ΚΑΤ! Για την απόλαυσή σας προσπαθώ μόνο  
     
  11. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Animal play vs. slut play

    υποτουςπόδαςτηςτιθέμενος, τελεια φαντασίωση το κατσαριδάκι..!!! πώς μου είχε διαφύγει..
    Βέβαια, εσύ,δυο μέτρα άνθρωπος μόνο τέτοιο κατσαριδάκι θα μπορούσες να γίνεις..με 'έξω φρενών' εκπαίδευση!  

     
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Απάντηση: Animal play vs. slut play

    Slut paly σε συνδυασμό με animal play κάποια στιγμή και beastiality στο τέλος για πλήρη γκάμα...