Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSMικά παράδοξα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Avalonia, στις 18 Οκτωβρίου 2011.

  1. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Λοιπόν μετά από ώριμη σκέψη και διάφορες διαβουλεύσεις με φίλους, αποφάσια να σας αποκαλύψω την πιο κρυφή μου φαντασίωση. Όταν βλέπω διάφορες φωτογραφίες με σκλάβους που σέρνονται στα πατώματα γλύφοντας τα μέχρι να γίνουν αόρατα, συνθλίβονται από τεράστιες μπότες με 18 πόντους τακούνι, κρέμονται από τα ταβάνια, μαστιγώνονται αλύπητα μέχρι λιποθυμίας, χάνονται κάτω από τους τορνευτούς γλουτούς επιβλητικών Αφεντρών, εγώ... ονειρεύομαι το σκλάβο filofax! (* Ευχαριστώ πολύ το φίλο που μου χάρισε τον όρο). Τον θέλω καλοντυμένο και μάλιστα αντίστοιχα με την περίσταση (δική μου είναι η φαντασίωση, ότι θέλω την κάνω ε! Μην ακούσω κανένα να μιλάει για κρίση και τα σχετικά). Εκείνον που θα με παίρνει τηλέφωνο για να μου θυμίσει το ραντεβού με τον οδοντίατρο δύο ώρες νωρίτερα, εκείνον που θα τρέξει να μου πάρει δώρο για το γάμο του συναδέλφου, εκείνον που θα κανονίσει το ιδανικό μέρος για να βγούμε και θα πάρει όλους τους φίλους μου τηλέφωνο έγκαιρα να τους ειδοποιήσει, εκείνον που θα μου βρει την πιο βολική διαδρομή Κηφισιά – Γλυφάδα και που - ΚΥΡΙΩΣ - θα την βρίσκει τρελά με όλα αυτά! Αχ, εκείνον! Και μη μου πείτε να πάρω προσωπικό γραμματέα, (επαναλαμβάνω δική μου είναι η φαντασίωση, ότι θέλω την κάνω) εγώ τον θέλω σκλάβο.
    Όλα τα σχόλια δεκτά, καθώς και οι δικές σας “ασύμβατες” φαντασιώσεις.
     
  2. Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    Το δικό μου παράδοξο ζητούμενο:
    Σεξουαλική συμπεριφορά weirdo dominatrix pervy με καθημερινή ψυχολογία nerdy submissive mommy.
    (Το ξέρω ότι δεν υπάρχει. Για φαντασιώσεις μιλάμε.)

    Ταύτα κι επιστρέφω στην τρύπα μου για να συνεχίσω το εξοντωτικό διάβασμα. Να με θυμάστε και να μου ανάβετε και κανά κεράκι που και πού.
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    Kυρια.....οσον αφορα την υπενθυμιση για τα ραντεβου με τον οδοντιατρο, μπορειτε να μου τον δανειζετε κι εμενα? Μονο γι αυτα.....ξερετε,ο οδοντιατρος μου ειναι λιγο.....master pain να τον πω, master fear να τον πω.....εχει ενα θεμα με την συνεπεια....ε, κυρια? Νιαρρρρρ......ππρρρρρ.... 
     
  4. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    Αγαπημένη , δεν είναι μόνο δική σου φαντασίωση ΠΙΣΤΕΨΕ με ........(αν και η φαντασίωση προσωπικού γραμματέα που ΚΡΑΤΑΕΙ στα χέρια του το filofax παίζει τρελά )   
     
  5. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    Αυτό είναι που λέμε τον φόβο του να έχεις έτσι ???   
     
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    Ουφφφφ, πληγές που ανοίγεις, Αvalonia, άτιμο πλάσμα!
    Η δική μου φαντασίωση είναι, με βαριά καρδιά, ναι, να υποχρεωθώ να μάθω απ' οξω και ανακατωτά τους στίχους, τη δισκογραφία και κάθε υλικό που αφορά τον Peter Hammill & Van der Graaf Generator. Eπίσης, χωρίς δευτερη κουβέντα να αναγκαστώ να παρίσταμαι σε κάθε συναυλία που δίνει ανα τον κόσμο. Επιπλέον, κάθε σέσσιον θα ξεκινά με το ''Νecromancer'' και θα τελειώνει με το ''Vision''...και κατα τη διάρκεια των οργίων απαραιτήτως μια δόση Red Shift να μας στέλνει αδιάβαστους!!!
    Είμαι εντελώς ανώμαλη;  
     
  7. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    Όχι όχι φυσικά και δεν είσαι ...  ( τελευταία στιγμή την σκαπούλαρες γιατί δεν ανέφερες το Forsaken Gardens  )
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    xεχε! Δρακουλίνα μου, το Forsaken Gardens είναι η απόλυτη διαστροφή σε sessions..όχι, δεν φτάνω μέχρι εκεί!  
     
  9. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    Όλο αυτό το βρήκατε χαριτωμένο... αλλά αν ζητούσα εγώ σκλάβα να μου μαγειρεύει και να μου παίρνει πίπα για ξυπνητήρι, ή να σιδερώνει πχ... θα με λέγατε όχι φετιχιστή αλλά εκμεταλευτή, τιποτένιο, τετριμένο, ξεφτύλα μάστορα και άλλα... αααααχ... δύο μέτρα... δύο σταθμά...  

    Αλήθεια, όλα δεκτά... απλά φοβάμαι ότι είναι το ίδιο πιθανό να βρεις... με το να βρω εγώ την παραπάνω... τώρα περί ορέξεων και φαντασιώσεων...

    Ανδρ(ε)ας
     
  10. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    όχι όχι τίποτα από όλα τα παραπάνω , απλά παντρεμένο θα σε λέγαμε ...    
     
  11. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    Αν όλοι οι παντρεμένοι είχαν πίπο-ξύπνημα... δε θα υπήρχαν διαζύγια... οπότε...

    Παρ'αυτά.. απλά είπα ότι θα σκευτόταν ο μέσος άντρας, αφού η φαντασίωση που είδαμε είναι της μέσης γυναίκας... της μέσης που θεωρεί τον εαυτό της τόσο σπουδαία και busy που να χρειάζεται Filofax ενώ στη πραγματικότητα απλά πρέπει να τελειώνει κάτι από τα 100 πράγματα που αρχίζει (να! σαν έναν άνδρα στην ίδια θέση ίσως;   )

    Τέσπα... μου την είπατε, σας την είπα... φτάνει... γιατί αγάμητος θα τη βγάλω εγώ αν συνεχίσω να τα λέω έτσι χύμα   Άντε, και σας κερνάω και Filofax refills άμα λάχει!  

    Ανδρ(ε)ας
     
  12. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: BDSMικά παράδοξα

    Έχεις σίγουρα καταλάβει το χιούμορ του νήματος σωστά ???