Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και...γάτες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος SubIrene, στις 2 Οκτωβρίου 2015.

  1. SubIrene

    SubIrene Dreamer of Dreams

    Πρέπει να ρωτήσω...

    Όσοι και όσες από εσάς, έχετε τετράποδα στη ζωή σας πως τη παλεύεται σε σχέση με τις BDSMικες σαν ασχολίες;

    Σαν proud μαμά 2 αρσενικών γατιών (κάποτε και 3ων) έχω έρθει πολλές φορές σε άβολη θέση εξαιτίας τους. Έτσι κι αλλιώς, τα γατιά είναι famous για τη περιέργεια που δείχνουν όταν εμείς τα δίποδα κάνουμε σεξ και τα δικά μου δεν αποτελούν εξαίρεση.

    Υπήρξε φάση που μου γράπωσε το ένα τους τη πλάτη γιατί ήθελε να παίξει με το μαστίγιο. Υπήρξε φάση που τρόμαξα ότι θα πιάσουμε φωτιά γιατί πέρασε ατάραχος πάνω από αναμμένο κερί. Υπήρξε φάση που κοιμήθηκε επάνω στη πλάτη μου όσο έγλειφα Εκείνη.

    Ρωτάω λοιπόν... τα δικά σας τετράποδα κάνουνε τέτοια; Πως αντιμετωπίζεται τη κατάσταση; Σας ενοχλεί;

    Υ.Γ. Οι γάτοι μου με κάνουν και αναρωτιέμαι πως τη παλεύει ο κόσμος που έχει παιδιά.
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Φαντάζομαι ότι θα είναι άκρως ενοχλητικό ο 16μηνος Γιωργάκης να ανεβαίνει στην πλάτη σου με τα κεριά, ή η δίχρονη Μαρία να βάζει το χρησιμοποιημένο hook στο στόμα της... 
    Βέβαια η Joy μου είναι πολύ διακριτική και αποσύρεται στο δωμάτιό της όταν είμαι εν δράσει, μία φορά μόνο θυμάμαι που κάτι έγλυφα από το πάτωμα (μη με ρωτήσετε τι, δεν θυμάμαι) κι ήρθε κι αυτή κι άρχισε να γλύφει, τσαντίστηκε ο Κύρης μου και μου την εκοπάνησε την σκύλα στο κεφάλι (δεν ήταν κι ιδιαίτερα φιλόζωος, του είχαμε χαλάσει και το mood...) 

    ΥΓ Τώρα σοβαρά, ανοίγετε νήμα με αυτήν την θεματολογία? 
    Θα το πω στην μαμά μου... 
     
     
    Last edited: 2 Οκτωβρίου 2015
  3. SubIrene

    SubIrene Dreamer of Dreams

    Α)Αγαπώ τη φωτό <3
    Β)Συνήθως είναι διακριτικοί άλλοτε όμως...
    Κακό να είσαι με μη φιλόζωο άνθρωπο πάντως ;P
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Κλείστε καμία πόρτα, problem solved.
     
  5. SubIrene

    SubIrene Dreamer of Dreams

    Χμμμ... προφανώς και το έχουμε σκεφτεί ΑΛΛΆ παρουσιάζεται χειρότερο πρόβλημα... νιαουρίσματα στη διαπασών.
    instant mood killer
     
  6. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Όντως το ξέχασα αυτο... Φακ


    Ααα βάλε 2 - 3 κουτιά... Και ξεμπερδεψες  
     
  7. SubIrene

    SubIrene Dreamer of Dreams

    Ομολογώ...αυτό δεν το σκεφτήκαμε ποτέ!!!!!!
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    στην πορτα του δωματιου θα κρεμασεις CD οπως κανουμε με τα χελιδονια ... δεν θα χρειαζετε να τις κλεισεις καπου απλα φοβουντε και δεν μπαινουν μεσα η παιζουν με τα CD και δεν θα ασχολουντε μαζι σου  
     
  9. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ....Ξενοδόχος τους,
    μην ξεχνάμε σε ποιόν πιστεύουν ότι ανήκει ο χώρος
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Παιρνεις τα γατια, τα δενεις αλα shibari, τους βαζεις gagball, και κανετε ολοι bdsm και εισαστε τρισευτυχισμενοι.  
     
  11. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Άμα κάνει κανείς πλάκα να δέσει γατί αστείρωτο, θα κάνει σέσσιον στα επείγοντα του ευαγγελισμού
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Medical fetish.....  για ολα υπαρχει μια λυση. Καλη θεληση να υπαρχει