Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM με ό,τι βρεις στο σπίτι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Tommakos, στις 20 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Tommakos

    Tommakos Mich interessiert kein gleichgewicht

    Φανταστείτε να βρίσκεστε χαμένοι στην άγρια φύση χωρίς τις απαραίτητες προμήθειες και εξοπλισμό. Ο μόνος τρόπος να επιβιώσετε είναι να χρησιμοποιήσετε ότι υπάρχει γύρω σας με ευρηματικό τρόπο.

    Τώρα μεταφέρετε αυτήν την εικόνα στη κρεβατοκάμαρα...
    Η γνωριμία έχει γίνει, το νερό έχει μπει στο αυλάκι και έρχεται η ώρα για το δέσιμο. Στο σπίτι όμως δεν υπάρχουν τα απαραίτητα αξεσουάρ. Τι κάνουμε; Ψάχνουμε γύρο μας να δούμε τι μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε.

    Σας ρωτώ λοιπόν: Ποια είναι τα ποιο περίεργα πράγματα που χρησιμοποιήσατε σε κάποιο session ως υποκατάστατα για κάποιο αξεσουάρ που σας έλειπε

    Ας ακούσουμε κάτι ευρηματικό.
     
  2. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    παντόφλα νούμερο 46
     
  3. Tommakos

    Tommakos Mich interessiert kein gleichgewicht

    46; Του Κύκλωπας ήταν;
     
  4. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Γιατί κύκλωπας ;Εγώ φοράω 48.
     
  5. Tommakos

    Tommakos Mich interessiert kein gleichgewicht

    Για πλάκα το είπα. Και εγώ στο κάτω κάτω 45 φοράω.
    Πάντως, άμα βγει κανένας και πει ότι φοράει 50 τότε σίγουρα υπάρχει το Γέτι και του αρέσει και το BDSM.
     
  6. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    εμενα το κρεβατι μου ειναι σουηδικο με κατι ξυλινες διακοσμιτικεσ μπαλιστες στισ γωνιες οιοποιες ηταν οτι επρεπε να γαμξσουν την κωλοτρυπιδα μου...
    αλλη φορα εβαζα την λαμπα στο αιδιο μου απο το αμπαζουρ...η εχωνα οσο χωραγε μεσα στο αιδιο μου την μαξηλαροθηκη...κ.λ.π
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Γραβάτα για λουρί ( ιδέα της συντρόφου μου @vanilla30 ...Κάνεις κάτι "σουρσίματα" τέλεια...Μετά να την βλέπω με την γραβάτα μου στο λαιμό και να την "τραβάω" από κείνη, είναι άκρως καυλωτικό )
    Ξύλινη μαγειρική κουτάλα για spanking ( άλλη μια ιδέα της )
    Φουλάρι/ζώνη για να δένεις χέρια/πόδια...
    Βρεγμένη και τυλιγμένη πετσέτα προσώπου για μαστίγιο...Ειδικά για χτυπήματα στην πλάτη και στα οπίσθια είναι απίθανη...
    Και η ζωνούλα για "ζωγραφική" δεν είναι άσχημη, αλλά θέλει πολύ προσοχή στη χρήση της...

    Υ.Γ. ΟK η ελεγχόμενη και συναινετική βία...αλλά μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν και τα λογικά όρια...
     
    Last edited: 21 Σεπτεμβρίου 2014
  8. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Εγώ έχω μία εξαιρετική ράβδο από μπαμπού.... Τσούξιμο... ( και κοκκίνισμα φυσικά..   )
    Η χρηστική της αξία βέβαια είναι για να ανοίγω τη "γρίλια" του κλιματιστικού, επειδή είναι χαλασμένη...
     
  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ξεχασες τη κουταλα σιλικονης χιχιχιχι!!!!ηταν το πιο καλο        Χμμμμ ακομα το θυμαμαι!!!!
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και ακόμη έχεις να δοκιμάσεις το ξάπλωμα ανάσκελα πάνω στις έξι παγοθήκες...εννοείται με παγάκια μέσα...Και το κλασικό κάθισμα στην πολυθρόνα με τις πινέζες...και εξυπακούεται με το κωλαράκι γυμνό...     
     
  11. ...και φυσικά οι μεμβράνες τροφίμων... Μια προσεκτική εξερεύνηση στην κουζίνα θα σε κάνουν να δεις τα πράγματα με άλλο μάτι  
     
  12. Όσον αφορά τα homemade βδσμ βοηθήματα έχω να προσθέσω :
    -Παιδική μικρή μπαλίτσα (από κείνες που βγάζουμε από τα μηχανήματα με τα κέρματα) με μια τρύπα στην μέση και ένα λάστιχο γίνεται ιδανικό mouth gag
    -Μια παλιά γραβάτα αν δεθεί κόμπο περίπου στην μέση και περαστεί στο πάνω μέρος της πόρτας (από πίσω στην κλειστή πόρτα ο κόμπος) μετατρέπεται σε υπέροχο σημείο για όρθιο δέσιμο του συντρόφου μας!!
    -Για όσους αρέσκονται στα πιο βίαια παιχνίδια ένα μαχαίρι αν μπει για αρκετή ώρα στην κατάψυξη δίνει την αίσθηση ότι κόβεις τον σύντροφο σου όταν έρχεται σε επαφή με το ζεστό δέρμα ενώ στην πραγματικότητα απλά το ακουμπάς!