Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM EROTICA

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 16 Απριλίου 2008.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

     


    Αγαπητοί Φίλοι,

    Είμαι στη ευχάριστη θέση, να σας ανακοινώσω την συμμετοχή Μ/μας στην Έκθεση "Erotica",
    που θα πραγματοποιηθεί από 9 έως 11 Μαΐου στο Εκθεσιακό Κέντρο Ε.Κ.Ε.Π. στη Μεταμόρφωση.

    Αρκετές λεπτομέρειες θα σας έχω πολύ σύντομα!
     
    Last edited: 21 Απριλίου 2008
  2. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: EROTICA and BDSM

    Περιμενουμε με αγωνια!  
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    Re: EROTICA and BDSM

    Συγχαρητήρια! Ανυπομονούμε  
     
  4. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Re: EROTICA and BDSM

    Είστε έτοιμοι;
    Έχουμε τρεις μέρες συνεχούς πάρτυ μπροστά μας!
    1 x 4 ώρες (στα εγκαίνια) + 2 x 12 ώρες τις υπόλοιπες μέρες = 28 ώρες διασκέδασης γεμάτες πάρτυ, τέχνη, σεμινάρια, παιχνίδι, και πολλά σόου, σε ένα τεράστιο, ολόδικο μας χώρο μέσα στην Erotica, την πρώτη μεγάλη έκθεση στην Ελλάδα, αφιερωμένη στον ερωτισμό.

    Από ότι ακούω, ίσως να είναι και το γεγονός της χρονιάς!!

    Είναι μια εκδήλωση από εμάς για εμάς. Δεν είναι μόνο ένα σόου που διοργανώνουν άλλοι.
    Όλοι συμμετέχουμε, όλοι περνάμε καλά. Όλοι δίνουμε αυτό που θέλουμε και μπορούμε να δώσουμε.
    Από εμάς εξαρτάται αν θα το κάνουμε ένα event ακριβώς όπως το θέλουμε, στα μέτρα μας, για να δείξουμε και στον κόσμο πως θέλουμε να διοργανώνονται τέτοιου είδους event στο μέλλον.

    Διαλέξτε τα κουστούμια σας και ντυθείτε ανάλογα, ή ελάτε όπως είστε.
    Διαλέξτε τον/τους συντρόφους σας και ελάτε με την πιο παιχνιδιάρικη σας διάθεση.
    Φυσικά, αν θέλετε να συμμετέχετε και στην διοργάνωση με σόου, με σεμινάρια, με δική σας φετιχιστική ή BDSM τέχνη, ή να λάβετε μέρος στην προετοιμασία του χώρου (μαζευόμαστε εθελοντές σιγά σιγά), σύντομα θα ανακοινώσουμε πως να επικοινωνήσετε με τους διοργανωτές.

    Θα σας δώ όλους εκεί!
     
    Last edited: 16 Απριλίου 2008
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: EROTICA and BDSM

    We 'll attend  
     
  6. Θα είμαι εκεί
     
  7. spectrum

    spectrum Regular Member

    Πολυ καλο ακουγεται...Μακαρι να γινει θεσμος
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Σε ότι χρειαστεί να βοηθήσω εθελοντικά. Περιμένω οδηγίες. Φυσικά θα είμαι εκεί.
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: BDSM @ EROTICA

    χμμμ....
     
  10. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: BDSM @ EROTICA

    μην το σκεφτεσαι..ξερεις οτι σε περιμενουμε 
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Ευχαριστώ όλους όσους προσφέρονται για βοήθεια, σε αυτήν την προσπάθεια ανάδειξης της παρουσίας Μ/μας (ΒDSM & Φετίχ) στον κόσμο του ερωτισμού, σε αυτό το επίσημο event που γίνεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα και που έχει καθιερωθεί να γίνεται κάθε χρόνο, σε όλες τις μεγάλες πόλεις του εξωτερικού...

    Η αλήθεια είναι ότι δεν Μου ήταν εύκολο να πείσω τους ιθύνοντες της έκθεσης, ότι αν δεν συμπεριληφθούμε σαν ερωτική έκφραση και όχι μόνο, η έκθεση "Athens Erotika" θα ήταν λειψή σχεδόν κατά το ήμισυ και χωρίς…"αλατοπίπερο".
    Από την φετινή παρουσία Μ/μας εκεί, θα εξαρτηθεί και η μελλοντική δημόσια συμμέτοχη Μ/μας στην εκδήλωση αυτή, στα χρόνια που θα επακολουθήσουν. Είμαι ικανοποιημένη και συνάμα περήφανη που τα κατάφερα, με την βοήθεια φυσικά και κάποιων ουσιαστικών παραγόντων και διοργανωτών που με εμπιστεύθηκαν..

    Ομολογώ, ότι είναι μια από τις σπάνιες φορές στην ζωή Μου που Είμαι τόσο αγχωμένη, για την ευθύνη που έχω αναλάβει δημόσια...
    Παρόλα αυτά έχω πεισμώσει και δεσμεύομαι προσωπικά σε όλους Ε/εσάς, να κάνω ότι μπορώ και περνά από τα χέρια μου, (αλλά και από τα πόδια Μου), για να περάσουμε όλοι καλά, συνδυάζοντας την ψυχαγωγία με τον προβληματισμό, την ενημέρωση, την ανάδειξη των καλλιτεχνών Μ/μας και κατά κάποιο τρόπο, την φιλοσοφία του τρόπου της ζωής Μ/μας! Με αυτόν τον τρόπο, επιθυμώ την "απενεχοποίηση" της ερωτικής Μ/μας συμπεριφοράς, σε αυτούς που δεν γνωρίζουν.

    Η παρουσία Μ/μας εκεί θα πρέπει να στεφθεί με επιτυχία.
    Ευελπιστώ για την συμμέτοχη σας με οποιονδήποτε τρόπο και φυσικά είναι ευπρόσδεκτη η παρουσία όλων Μ/μας.

    Για την πορεία και τις προετοιμασίες θα σας ενημερώνω διαρκώς.

    Σας ευχαριστώ και πάλι

    Με εκτίμηση
     
    Last edited: 18 Απριλίου 2008
  12. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Κι'εγω θα ειμαι εκει με μεγαλη χαρα. Αν χρειαζεται βοηθεια σε κατι, please let me know.