Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM EROTICA

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 16 Απριλίου 2008.

  1. lewnis

    lewnis New Member

    θα είμαι σίγουρα εκεί!!!!!!!
     
  2. Revenant

    Revenant Staff Member

    Καλά να περάσετε όσοι παρεβρεθείτε, εγώ δε θα έρθω, αλλά θα έρθουν η Georgia, και η madlene.
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  4. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Πολλά συγχαρητήρια. Αν μπορούμε να βοηθήσουμε σε κάτι, ευχαρίστως.
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Άντε να μαζευόμαστε σιγά, σιγά!

    ...Και πάλι Σ/σας Ευχαριστώ για ότι κάνετε και για ότι Κ/κάποιοι από εσάς θα κάνετε για να περάσουμε όλοι όμορφα!
    Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση στις καρδιές Ο/όλων!
     
  6. subone

    subone New Member

    καλοοοο ...
     
  7. sw

    sw

    ... για καμια δεκαρια χρονια που ασχοληθηκα με πωλησεις, μου εκανε εντυπωση, σε ενα σεμιναριο, καποιος πολυ πετυχημενος (μεγιστανας του χωρου εκεινου, ονοματι Dornan),που στην ομιλια του ειχε πει το εξης : "... σας δινουμε την λυση!!!... ...και καποιοι απο εσας ασχολουνται με το να βρουν καποιο προβλημα να ταιριαζει στην λυση που σας δινουμε! "

    αυτο δυστυχως το συνανταμε σε διαφορες περιπτωσεις στη ζωη μας...

    ...πολλες φορες και μονο γιατι δημιουργει εναν αντιλογο που απλα εξυπηρετει λογους επικοινωνιας (χωρις αντιλογο δεν εχουμε συζητηση... ...κουβεντα να γινεται δηλ)

    ... με αυτη την ευκαιρια (Εrotica), δινεται στους ανθρωπους του χωρου μας, και κυριως σε αυτους που δεν ξερουμε η δεν μας ξερουν ακομα, να μαθουν , πως ουτε αυτοι ειναι τερατα, ουτε και εμεις! (σε αυτους κυριως κατα τη γνωμη μου απευθυνεται η προσπαθεια αυτης της προβολης μας, και οχι σε οσους μας κανουν "χαζι..." για κανα 5λεπτο (και πολυ λεω... αν δεν "ανηκουν" εδω!) ουτε σε αυτους που "αγοραζουν" υπηρεσιες του χωρου μας... ...αυτοι δεν περιμεναν καποια εκθεση να "ψωνισουν" ξερουν να ψαχνουν απο μονοι τους... (...γνωμη μου)


    ... σε καμμια περιπτωση δεν υπαρχει στοχος προσιλιτισμου κανενος!!! (...η το εχεις ...η δεν το εχεις)
    και το μονο "προιον" που θα μπορουσαμε να προωθησουμε θα ηταν η υπαρξη των "οργανωμενων ομαδων" που αποτελουμε αυτη τη στιγμη οι διαφορες παρεες των σχετικων φορουμ, που (με την υποτυπωδη συνοχη μας), μπορουμε να δωσουμε το παρον.

    ... επειδη και εγω, οταν εμαθα πως και αλλοι ανθρωποι, υπαρχουν στη χωρα μου, που εχουν την ιδια η συμπληρωματικη ερωτικη ιδιαιτεροτητα με εμενα ενοιωσα τυχερος που το εμαθα (...κατα τυχη),
    αισθανομαι πολυ καλα να συμετεχω σε αυτη την "ευκαιρια" προβολης "μας", και να παρω και να δωσω ευχαριστηση με τη συμμετοχη μου αυτη σε αυτη τη "γιορτη" της προβολης και παρουσιας του ΒΔΣΜ στη χωρα μας! κανοντας και εγω με τη σειρα μου "τυχερους" καποιους ακομα που μας "ψαχνουν" (ικανοποιοντας προφανως και καποια αλλα κινητρα μου, δημιουργικα, κοινωνικα/επικοινωνιακα, φιλικα, ερωτικα, κα)

    ...ναι θα "συνεργαζομουν" με "επαγκελματιες" για ολο αυτο, γιατι αυτοι εχουν την πειρα, την επιδεξιοτητα, την δεσμευση και τη γνωση (αποδεδειγμενα!) και δεν το κανουν μονο απο καυλα (ετσι δεν υπαρχει φοβος να ...ξεκαυλωσουν απο καποιο... ζορι της εξελιξης... και ξερω πως δεν θα με αφησουν... "... στα κρυα του λουτρου....")
    (...ασε που εκει θα ειναι και η "αφροκρεμα" των παρουσιων του χωρου μας!!! ... δεν θα το εχανα ακομα και σαν απλος επισκεπτης!!!... )
    (...και αν καποιοι κερδισουν απο ολο αυτο, θα ειναι μια win, win, win situation, μια και κανεις δεν χανει!)


    .............φιλικα.........sw..........       


    ΥΓ προς τους συντελεστες της επιτυχιας: το αεροπλανο κατα την απογειωση του, χρησιμοποιει το 100% της ισχυος του, (και τοτε εχει και τις μεγαλυτερες φθορες και καταπονησεις του) αλλα πεταει με λιγοτερο απο το 20% αντιστοιχα!
    ΦΟΡΤΣΑ λοιπον!!!!!!!!!!!!!!!!      
     
    Last edited: 30 Απριλίου 2008
  8. sw

    sw

    ...τι μου θυμιζεις Βασιλη... (θα εχουμε τις ιδιες εμονες φαινεται...) Μπενακη και Ερεσου στα Εξαρχεια, ο μπαρμπαγιαννης (με ενα απιστευτα μακροσκελες μενου και εξαιρετικη γευσιγνωσια) ...σε περναει πρωτα απο το ...στομαχι!!! 

    νεξτ ταημ  

    ............ 
     
  9. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM @ EROTICA

    Στον μπαρμπαγιάννη στα Εξάρχεια έτρωγε ενα σωρό κόσμος παλιά που θα είχε αρκετές αντιρρήσεις με το προπροηγούμενο post σου. Νομίζω πως πολλές δεκαετίες πριν "βρεθεί η λύση" συζητούσα «τις θέσεις» που εξέφρασα μερικές σελίδες πιο πανω, και οχι «το πρόβλημα» που «κάποιοι» (λες και δεν έχω όνομα εγω και 2-3 ακόμα άνθρωποι) ανακάλυψαν για να γίνεται κουβέντα και να γκρινιάξουν.

    Επειδή ο καθένας εχει τις απόψεις του και επειδή, απ’ ότι φαίνεται, οι προβληματισμοί μου είναι απηρχαιωμένοι, τους κρατώ για μένα προς το παρόν και δε δίνω συνέχεια. Αλλά παρακαλώ μη με λετε και αρνητή γραφικό γρινιάρη σε κάθε ευκαιρία.

    Το ότι δε σας απαντάω τώρα είναι γιατί έχει σημασία να είναι επιτυχές το εγχείρημα πράγμα που το εύχομαι. Αργότερα ίσως να μιλήσουμε για απογειώσεις, πορείες και κυρίως για προορισμούς.

    Να είστε όλοι καλά και πάλι (για 4 η φορά) καλή επιτυχία.
     
    Last edited: 30 Απριλίου 2008
  10. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Re: BDSM @ EROTICA

    (1)...σεβαστη καθε θεση η αποψη (ελπιζω και η δικη μου!), χωρις να ειναι αναγκαιο να ειναι παντα συμφωνες.

    (2)...προσεχω και αποφευγω να απευθυνομαι προσωπικα (απο τοτε που εφαγα ενα ινφραξιον... υποστηριζοντας καποιο μελος που χλεβαζοταν...), αλλωστε το καποιοι ηταν στη φραση του Dornan. Εγω σχολιασα το "σημερα"που διαβασα, οχι το "τοτε", γιατι δεν ημουν εκει .

    (3)... ειναι το μοναδικο μου ποστ (και οχι προσωπικο, εδω και κανενα μηνα με το οποιο νομιζω εχω το δικαιωμα να διατυπωνω τη -σωστη η λαθος- αποψη μου ).

    (4)...ευχαριστουμε

    (5)...θα ηταν χαρα και χρησιμη εμπειρια για μενα


    ............. φιλικα ......... Γι ργος........
     
    Last edited: 30 Απριλίου 2008
  11. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: BDSM @ EROTICA

    Χρόνια μας πολλά - Κι εγώ Γιώργος (Σκορπιος με Δίδυμο)

    ΥΓ. Το 2 δεν ήταν για σένα αλλά για την αγαπητή μου την anasia. Το 3 ηταν γενικο
     
  12. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: BDSM @ EROTICA



    Η αγαπητή anasia αγαπητέ G_E, έκανε ένα γενικό σχόλιο .
    Δεν θυμαται να χαρακτηρισε καποιον …’’ αρνητή κ γραφικό γρινιάρη ‘’ …..

    Παρακαλώ να προσέχουμε οπότε αυτά που γράφουμε
    και άμα έχουμε καμιά μύγα στο σπίτι να ανοίγουμε το παράθυρο …
    για να βγει έξω !