Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bondage Club

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Leader, στις 20 Σεπτεμβρίου 2011.

Tags:
  1. Leader

    Leader Regular Member

    Απλή η ερώτηση μου...υπάρχει κάποιο club στην Αθήνα οπου υπάρχουν ανοιχτόμυαλα μέλη που εχουν αδυναμία στο bondage???Μπορει καποιος να με διαφωτίσει?
     
  2. anawshiro

    anawshiro New Member

    Απάντηση: Bondage Club

    υπάρχει....δεν τους ξέρω κι εγώ στο δίκτυο το βρήκα...
    αλλά για έναν ανεξήγητο λόγο όταν γράφω το όνομά τους εμφανίζονται αστεράκια (δηλαδή αυτό ***********) στο post... πάντως λέγονται "διπλά σχοινιά" (στα αγγλικά - μία λέξη) τελεία κομ
     
    Last edited: 21 Σεπτεμβρίου 2011
  3. Leader

    Leader Regular Member

    Απάντηση: Bondage Club

    thanx μαλλον βγαει αστερακια ωστε να μην φανει ως διαφημιση...σωστό κατα την γνωμη μου.
     
  4. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    καποτε κανανε αθεμιτη διαφημιση ενος event τους. Απο τότε ειναι το συγκεκριμενο census.
     
  5. Leader

    Leader Regular Member

    Απάντηση: Bondage Club

    δυστυχως θα περασουν πολλά χρόνια να βρώ ενα club οπως το εχω στο μυαλό μου...ε?
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Bondage Club

    δεν νομιζω να υπαρχει κατι ετσι οπως το εχεις στο μυαλο σου.