Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

cuckold απο καποιον που μισουσα !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Slk_200, στις 5 Μαϊου 2019.

  1. Slk_200

    Slk_200 New Member

    Ένα βράδυ είμαστε σε ένα swinger club μαζί με την κοπέλα μου τη Μαρία Και έτυχε να πέσουμε πάνω σε κάποιον γνωστό της που μεγαλωσαν μαζι η Μαρία μεγάλωσε σε μία μικρή πόλη με 2.000 κατοίκους οι πιθανότητες να πέσουμε πάνω του ήταν περίπου 1 στο εκατομμύριο με κάποιον από τη μικρή πόλη που μεγάλωσε η Μαρία

    η Μαρία και ο Μιχάλης άρχισαν να φωνάζουν σαν μικρά παιδιά όταν κατάλαβε ο ένας τον άλλον, πήγαν σε μία γωνία και άρχισαν να μιλάνε για τις παλιές εποχές ο Μιχάλης ήταν πολύ δημοφιλής στο λυκειο ,η οικογένειά του ήταν μία από τις πιο πλούσιες του νομού Ενώ η οικογένεια της Μαρίας ηταν μια απλη παραδοσιακη οικογενεια .

    απλά θα μπορούσα να πω με βεβαιότητα όπως οσο τον έβλεπα να συμπεριφέρεται εμοιζε ότι ήταν απλά ένας από αυτα τα πλουσιόπαιδα που Δεν έχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους και τα ειχαν βρει όλα έτοιμα από τον μπαμπά

    ήτανε ένας από αυτούς τους υπερόπτες οι οποίοι νόμιζε ότι ήταν το δώρο του Θεού στον κόσμο . δεν έμοιαζε να ειχε συνειδητοποίηση με ποια μιλουσε γιατι τον ελεγε με διαφορετικο ονομα και μπερδεύεται πολλές φορές η Μαρια τον διορθώνει συνέχεια.

    ακόμα τον παρατηρούσα πως Τσέκαρε τη Μαρία από πάνω μέχρι κάτω για να δει Πόσο έχει αλλάξει από τη τελευταία φορά που την είχε δει .η κοπελα μου μου ελκύεται από ψύλλους και γυμνασμένους όμορφους άντρες ο Μιχάλης δεν ήταν ψηλός δεν ήταν αθλιτικος και έμοιαζε πολύ μεγαλύτερος από τη Μαρία ,εαν η Μαρία δεν τον ήξερε Δεν υπήρχε περίπτωση να του ριξει δεύτερη ματιά. τότε αποφάσισα να χαλαρωσω και να τους αφήσω να μιλήσουν μέχρι να τελειώσουν…. ώστε να πάμε να βρούμε και εμείς τους φίλους μας

    η Μαρία και Μιχάλης σηκώθηκα να χορέψουμε οταν DJ έβαλε ένα τραγούδι το οποίο το ειχαν χορέψει σε ένα πάρτυ στο σχολείο ….

    όταν η Μαρία Γύρισε πίσω σε μένα Μου είπε ότι Μιχάλης μας κάλεσε να πάμε σπίτι του μόλις πούμε τα ποτά είχαμε μία μικρή διαφωνία εκείνη τη στιγμή. Τελικά της είπα της Μαρίας ότι ο τύπος είναι μεγαλος μαλακας και αυτό που θέλει ειναι κατι αλλο απλα το να μας προτείνει να πάμε στο σπίτι του ηταν πρόφαση , η Μαρία με κοίταξε λυπημένη και προσπάθησε να μου αλλάξει γνώμη και να μου πει ότι είναι ένα πολύ καλό παιδί και απλά ήθελαν να συζητήσουν για τα παλια χρονια . Τέλος πάντων με τα πολλά συμφώνησα να πάμε στο σπίτι του για μία γρήγορη επισκέψη αλλα ειπα στη Μαρία ότι αυτός ζητάει μόνο ένα πράγμα...ακομα συμπλήρωσα πως να μου μιλησει Με αυτον τον τρόπο που μιλουσε στους άλλους να στο μαγαζί που ήμασταν Δεν ξέρω αν θα συγκρατήσω τα νεύρα μου και μπορεί να του ρίξω μία μπουνιά στα μούτρα. Η Μαρία μου είπε πως δεν την ενδιαφέρει ερωτικά αλλά επίσης δεν παραδέχτηκε ότι ήταν καψούρα μαζί του στο σχολείο οταν ο Μιχάλης ήταν δημοφιλής στην περιοχή που μεγαλωσε ..


    όταν πήγαμε στο σπίτι του Μιχάλη είπα στη Μαρία ότι μπορώ να αντέξω και να κάτσουμε μόνο για 10 λεπτά και οτι μετα θα φεύγαμε Ο Μιχάλης πήρε από το χέρι τη Μαρία και της έδειχνε την πολυτελή του κατοικία εγώ Έκατσα στον καναπέ τους περίμενε Όταν επέστρεψαν έκατσαν στον καναπέ απέναντί μου Μετά από μερικά λεπτά ο Μιχάλης άρχισε να λέει στη Μαρία ότι θυμόταν πόσο πολύ ερωτευμένος όταν πηγαίναμε σχολείο ήξερα ότι αυτό ήταν 100% μαλακίες , η Μαρία φαίνονταν να τα έτρωγε αυτά, κόλλησα το βλέμμα μου στη Μαρία για να της δείξω ότι είμαστε έτοιμοι να φύγουμε ο Μιχάλης τότε με κοίταξε και άρχισε να λέει πόσο πολύ όμορφη και σέξι η Μαρία και ότι ήμουνα πάρα πολύ τυχερός που ήταν μαζί μου και τέτοιες μαλακίες σήκωσε τη Μαρία και της έκανε μία στροφή και αρχισε να την κοιτάει απο πανω μεχρι κατω Και είπε ότι πάντα ήθελε να τη γαμησει τότε στο παρελθόν η Μαρία είχε ένα πολύ όμορφο χαμόγελο στο πρόσωπό της θεε μου ήταν πολύ όμορφη τότε της είπα ότι είναι ώρα να φύγουμε ο Μιχάλης έκανε μία κίνηση Σκέφτηκα ότι θα σηκωνόταν όρθιος και της έδινε μία αποχαιρετιστήρια αγκαλιά αλλά έκανα λάθος άρχισε να τη φιλάει στο λαιμό και της πιανει τον κώλο τότε καρφώθηκα άγρια στα μάτια της Μαρίας αυτή Γύρισε πίσω και με κοίταξε και το βλέμμα της κατάλαβα ότι ήθελα να την αφήσω μαζί του... κοίταζα για ένα λεπτό Όταν αυτή άρχισε να τον φιλάει με γλώσσα

    Είχα μπερδευτεί ήθελα να κάνω σκηνή ήθελα να σηκωθώ απάνω και των αρχίσω στις μπουνιές ήμουν πολύ τσαντισμένος δεν είχα αυτό στο μυαλό μου...δεν περιμενα με τιποτα ότι θα πέρναγε έτσι νύχτα όσο και να μου αρέσει να τη βλέπω με άλλους άντρες δεν ήθελα να τη δω με αυτόν τον μαλακα , σταμάτησα και δεν έκανα καμία σκηνή διότι ήξερα ότι η Μαρία ήταν ερωτευμένη μαζί του τότε παλιά τα σχολικά χρόνια...αλλα ήξερε πως ένιωθα για αυτό το βλάκα αλλά δεν μπορούσε να με βοηθήσει….

    Ο Μιχάλης άρχισε να ξεκουμπώνει το μικρό και στενό μαύρο φόρεμα και επεσε στο πατωμα έκατσαν στον καναπέ και αρχισαν να χαμουρευονται .. Εγώ σηκώθηκα και πήγα πιο κει η σε ένα χώρο που ηταν ενα μικρο μπαρ δεν ήθελα να το δω ολο αυτο από τόσο κοντά ...από τις κινήσεις κατάλαβα ότι η Μαρία άρχισε να το παίρνει ένα υπέροχο τσιμπούκι απο το σημειο που καθομουν εβλεπα το κεφάλι της να ανεβοκατεβαίνει και ακουγα τον ηχο μιας υπεροχης πιπας ο Μιχάλης πήρε στα χέρια του το ποτήρι το σήκωσε και μου είπε Βάλε μου ένα ποτό λέω Τι είπες? Με συγχωρείς? η Μαρία κατάλαβε ότι το τόνο της φωνής μου ήμουνα θυμωμένος σηκώθηκα και πήγα δίπλα τους, η Μαρία έβγαλε το μεγάλο καβλί από το στόμα της και το μεγάλο που το πουτσοκεφαλο του ηταν γυαλισμένο από τα σάλια της άρχισα να του τον παίζει σιγά-σιγά και με κοίταξε το βλέμμα της και σαν να μου έλεγε να μην κάνω καμία σκηνή Εγώ είχα κολλήσει και κοίταζα τότε ο Μιχάλης ξαναχτύπησε το ποτήρι στο τραπέζι και μου λέει βάλε μου ένα ποτό πάλι η Μαρία αρχισε να χαμήλωνε το κεφάλι της και άρχισε να του ξανά παίρνει πίπα

    όσο εγώ είχα πάρει το μπουκάλι και αρχισα να γεμίζω το ποτήρι με ουίσκι τότε μόλις άφησα το μπουκάλι στο τραπέζι ο Μιχάλης μου είπε ότι δεν πιστεύω να σε πειράζει αλλά πρόκειται να τη γαμησω τη γυναίκα σου σήμερα ,η Μαρία γέλασε απλα σε αυτό το ηλίθιο σχόλιο του.


    Ήλπιζα ο Μιχάλης να να μην είναι καλός στο κρεβάτι ακόμα ειχα την ελπίδα θα ήταν ανίκανος να την ικανοποιήσει έκατσα πίσω στον καναπέ ,τοτε ο Μιχάλης είχε ανέβει απάνω της δεν μπορούσα να δω καλά αλλά άκουγα τα πάντα και καταλάβαινα τι συνέβαινε άκουγα τους ήχους και καταλαβαίνω ότι ο Μιχάλης τη γαμούσε πάρα πολύ καλά η Μαρία είχε ένα πολύ δυνατό οργασμό συνέχισαν και άλλοι στην πορεία είδα τον Μιχάλη Να τη σηκώνει και να τη στηνει στα τέσσερα και να την πηδάει ... Μετά από λίγα λεπτά είδα τα πόδια της Μαρίας να είναι ανοιχτά και στον αέρα και να φοραει μονο τις μαύρες γόβες της , άρχισε να την σκίζει δυνατα , σηκώνει το κεφάλι του και μου λέει ότι πρέπει να πάω εκεί για να κρατήσω σημειώσεις... η Μαρία ξαναγέλασε εκείνη στιγμή είπε στον Μιχάλη ότι ήμουνα πάρα πολύ καλός στο κρεβάτι και πολύ καλός εραστής Μόλις το πε αυτό ο Μιχάλης άρχισε να την γαμαει πιο δυνατά και ακόμα πιο γρήγορα η μαρια αρχιζε να φωναζει απο την καυλα και του λεγε ποσο καλα την πηδαει και ποσο πολυ τις αρεσει η πουτσα του ,,μόλις η Μαρία έχει ακόμα έναν οργασμό ο Μιχάλης τι ρώτησε είναι αυτό είναι αυτο που τις αρέσει η Μαρία του απάντησε ότι τη γαμαει πάρα πολύ καλά και οτι εχει υπεροχο καυλι ηθελε να την κανει να το ξαναπεί ωστε να το ξανακούσω εγω τότε Μιχάλης διχως να χασει χρονο αρχισε να τη γαμαει ακόμα δυνατότερα... αυτο ήταν το χειρότερο σημείο σκεφτηκα πως ήθελα να ήμουνα στο σπίτι του μόνο για λίγα λεπτά και τώρα ο Μιχάλης μου γάμουσε τη Μαρία Πάνω από 30 λεπτά ο Μιχάλης με κοιτούσε και μου έλεγε ότι πόσο πολύ γουστάρει να τη γαμαει και με ρώτησε αν την έχω κάνει ποτέ μου να χύσει τόσες πολλές φορές….δεν του απαντησα καν απλά του χαμογέλασα,

    η Μαρία βρισκόταν στον παράδεισο όσο τη γαμούσε πάνω στον καναπέ και στο πάτωμα Δεν μπορούσα να τα δω καλά αλλά άκουγα τα πάντα και τους κοιτούσα πίσω από τον καναπέ καταλαβαίνω οτι η μαρια ηταν μουσκεμα και οτι το μονακι τις εχυνε συνεχεια άκουγα το θόρυβο από το πουτσο του να μπαινοβγαίνει μέσα της... θέλω να το παραδεχτώ τελικα ήταν πολύ καύλα να ακούω τη Μαρία να χύνει συνέχεια και συνέχεια Ακόμα και αν τη γαμούσε αυτός ο βλάκας δεν μου άρεσε.τοτε σηκώνεις και βγαζει το καυλι του απο το μουνι μαριας και την ειπε να ανοιξει το στομα και αρχιζε να χυνει μια μεγαλη ποσοτητα απο χυσια πανω στη γλωσσα της η μαρια αρχισε να τα καταπινει δεν αφησε σταγονα να παει χαμενη ..εκεινη την στιγμη καταλαβα το καυλι μου να ειναι τοσο σκληρο σαν πετρα ..

    όταν τελειώσει ο Μιχάλης άρχισε να λέει μαλακίες σε μένα έλεγε ότι δεν πιστεύει ότι η Μαρία θα είναι σε θέση να περπατήσει για μερικές μέρες χαχα αυτό δεν ήταν καθόλου αστείο αλλά έκανε τη Μαρία να γελάσει στις βλακείες που έλεγε.

    μόλις φύγαμε και πήγαμε στο αυτοκίνητο Η Μαρία αποκοιμήθηκε σχεδόν αμεσως σε όλη τη διαδρομή... ξύπνησε μόνο όταν δέχτηκε ένα μήνυμα στο κινητό της είπε ότι της έστειλε ο Μιχάλης και της και τη ρώτησε αν θα τον επισκεφτεί στο σπίτι του και άλλη.

    τσαντιστηκα όταν η Μαρία του απάντησε ότι βεβαίως και θα το κάνει ::!!!!!!!!
     
  2. Dux

    Dux Regular Member

    Χρυσό βατόμουρο.
     
  3. Slk_200

    Slk_200 New Member

    τιποτα αλλο έχεις να μας παπαγαλισεις ...γιατί τίποτα δικό σου δεν ακούω ...έχεις καλή μνήμη ..
    Επεξεργαστή δεν έχεις  
     
    Last edited: 6 Μαϊου 2019
  4. Slk_200

    Slk_200 New Member

    και το γύρισες στα like ..όλο κολοτουμπες είσαι ..πρόσεχε θα ζαλιστεις !!!
     
  5. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Έχω την αμυδρή υποψία πως ο Μιχάλης είναι εδώ και συνεχίζει να σε "πειράζει". Άλλωστε ο χώρος μας ευνοεί τους πλούσιους με μεγάλα καυλιά που πηδάνε υπέροχα και θεωρούν εαυτούς δώρα στην ανθρωπότητα  
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Well, it's cuckcolding, it's not for the faint hearted.

    "Enforced", it's not my cup of tea, but it's stimulating nonetheless.

    @Slk_200 how did you take it afterwards?
     
  7. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Είμαι ο μοναδικός που διαβλέπει ομοιότητες με τη Justine του Μαρκησίου?
    Συγκεκριμένα με τον υπότιτλο.
     
  8. nikos4553

    nikos4553 New Member

    και ζήασβε αυτοι καλά και εμείς καλύτερα