Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dear Diary - S01E04: Panda-Panini στο Νιρβάνα, γλυκό σπίτι Αλαμπάμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Audiosexual, στις 10 Μαρτίου 2019.

  1. Audiosexual

    Audiosexual Ωχ...

    Panda-Panini στο Νιρβάνα, γλυκό σπίτι Αλαμπάμα

    Πέμπτη, 25 Μαΐου 2017

    Αγαπημένο ημερολόγιο,

    νιώθω ότι είμαι πάλι 16 χρονών. Τόσο γιατί έχω φάει κόλλημα με ένα άτομο που δεν το έχω δει ακόμα και έχουμε μιλήσει ελάχιστα, όσο και γιατί από ότι φαίνεται τα ξαναμαθαίνω όλα από την αρχή. Ρώτησα σήμερα τη Νάντια στη δουλειά αν ξαναενώθηκαν οι Νιρβάνα και στράβωσε το στόμα της. Μου είπε ότι αυτό είναι αδύνατον καθώς ο Κερτ Κόμπε Μπράιαντ (ή κάπως έτσι) ο τραγουδιστής τους, τίναξε τα μυαλά του στον αέρα όταν ήμουν όντως 16. Αν είναι όντως έτσι τότε ποιο συγκρότημα πέθανε σε αεροπορικό ατύχημα; Αλλά για να μην το θυμάμαι μάλλον δεν θα ήταν πολύ γνωστοί. Όχι σαν τον Παντελίδη τουλάχιστον που ξέρουν όλοι πως πέθανε.

    Μετά όμως ήμουν ακόμα πιο μπερδεμένη και της είπα, βρε Νάντια μου αν δεν υπάρχουν Νιρβάνα, γιατί τότε μου λένε διάφοροι ότι πήγαν στη συναυλία τους εχθές; Έβαλε τα γέλια και διπλώθηκε σχεδόν στο πάτωμα και ήθελα να της ρίξω μπούφλα. Μαλάκω! Τελικά αγαπητό μου ημερολόγιο, δεν πήγαν σε συναυλία αλλά σε ένα μαγαζί που λέγεται Νιρβάνα. Πού να το ξέρω όμως; Να μυρίσω τα νύχια μου; Και αν τα μυρίσω, μόνο μπαγιάτικο σελάκ μυρίζουν.

    Λέει ότι το Νιρβάνα είναι ένα κλαμπ ανταλλαγής συντρόφων. Της είπα αααααααα.. ε πες το τόση ώρα, αλλά έκανα ότι ήξερα γιατί αν ξαναγέλαγε τότε σίγουρα θα τη χαστούκιζα. Αλλά δεν καταλαβαίνω όμως τι ακριβώς γίνεται. Κουβαλάνε συντρόφους με το τσουβάλι και μετά ανταλλάσουν αυτούς που έχουν διπλούς; Όπως κάναμε στο δημοτικό με τα αυτοκόλλητα κάντι κάντι και τα στρουμφάκια; Σου δίνουν και άλμπουμ; Ρε μήπως είναι μέρος συνάντησης για μέλη του ΚΚΕ;

    Μετά μου εξήγησε βέβαια ότι αυτοί στο *** κλείνουν το μαγαζί κάθε μήνα για να συναντιούνται και να χτυπιούνται. Δεν μου διευκρίνησε αν εννοούσε ότι χτυπιούνται στο χορό ή βαριούνται μεταξύ τους. Και όταν λέω βαριούνται εννοώ με τα χέρια τους και μαστίγια, όχι βαριούνται βαριούνται. Αλλά λέει δεν έχει πάει ποτέ γιατί πάντα το κάνουν Τετάρτες και την επόμενη μέρα δουλεύει.

    Το κατάλαβα μετά αυτό όταν είδα το Δημητράκη από το τεχνικό που ήταν σαν τον Τάο-Τάο με τους μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια και σχεδόν κοιμόταν στο γραφείο του. Χα χα! Του αξίζει! Από εδώ και μπρος θα τον φωνάζω Δημητράο-Ταο, να μάθει!

    Αλλά τα καλύτερα στα άφησα για το τέλος, για να σε κρατήσω και λίγο σε αγωνία. Όταν γύρισα σπίτι μπήκα κατευθείαν στο φέτλαϊφ να δω αν μου έχει απαντήσει ο Αργύρης. Τα μηνύματα που δεν έχω διαβάσει ακόμα έχουν ξεπεράσει τα 100. Τελικά είναι πολύ κοινωνικοί οι άνθρωποι στο φέτλαϊφ. Καλά κάνουν, αλλά δεν έχω χρόνο για αυτούς. Τέλος πάντων όμως, για να σου απαντήσω σε αυτό που ξέρω ότι σε καίει, ΝΑΙ!!! μου είχε στείλει ο Αργύρης μήνυμα. Και όχι μόνο αυτό, αλλά μου είπε ότι με σκεφτόταν όλο το βράδυ!!

    Έλιωσα σου λέω, αλλά το έπαιξα ψύχραιμη. Μη με περάσει και για καμιά λυσσάρα. Τον ρώτησα πως πέρασε στο Νιρβάνα εχθές (χα!! τώρα ξέρω) και μου είπε ότι ήταν ωραία, αλλά ότι του την έσπασε ο ντητζέη γιατί του ζήταγε να βάλει άλλη μουσική και αυτός τον έγραφε. Τί παπάρας! Στεναχώρησε το Γαριφαλάκι μου!! Του είπα ότι δεν πειράζει και να μην χαλιέται, γιατί θα βάλουμε τη δικιά μας τη μουσική και του έστειλα βίντεο γιουτούμπ από Αλεξίου και Πάριο να τραγουδάνε το κόκκινο γαρίφαλο.

    Είμαι σίγουρη ότι έλιωσε και εκείνος με τη σειρά του. Δεν το έδειξε άμεσα, αλλά εγώ το κατάλαβα. Αφού μου πρότεινε να βγούμε για καφέ το Σαββατοκύριακο. Ναι! Καλά διαβάζεις! Μου είπε να βγούμε!!!! Δεν ξέρω πως συγκρατήθηκα και δεν του είπα αμέσως ναι. Του είπα ότι έχω ήδη σχέδια για το Σαββατοκύριακο αλλά ότι δεν είναι σίγουρα ακόμα και ότι θα ξέρω στα σίγουρα αύριο. Τρίχες, φυσικά και δεν έχω σχέδια για το Σαββατοκύριακο, αλλά θέλω να τον ψήσω λίγο, και δεν θέλω να με περάσει και για εύκολη.

    Θα του πω ναι αύριο, πριν πάω για δουλειά. Δεν θέλω να μου πάθει κάτι από την προσμονή. Σε αφήνω όμως τώρα γιατί έχει επανάλληψη το χθεσινό επεισόδιο σουρβάιβορ που το έχασα και έχω αγωνία να δω τι έκανε ο Βασάλος γιατί η καριολίτσα η Κική δεν μου είπε όσο χρυσή και να την έκανα. Τα λέμε αύριο.

    XOXOXO

    ΥΓ: ΣΚΑΤΑ!.. Πάλι ξέχασα να πάω σούπερ μάρκετ...

    < Προηγούμενο | Πρώτο | Επόμενο >
     
    Last edited: 11 Μαρτίου 2019
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Bάλε και κάτι σε απολιτίκ - πολιτίκ - ακτιβίστ, με μια νιάνς χιουμανράιτς στεριλιζέ, νάρθει να δέσει...
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    κι ομως, εχεις δικιο. Ανταλασσουν τους περιττους συντροφους, με οτι περισσευει στους αλλους. Και μετα, φτου κι απ την αρχη.
    Μου θυμιζει τ ανεκδοτο, που λεει το πνευμα στον Τοτο, παρε μια καμπουρα.