Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dear Diary - S01E06: Συνουσία με το γρύλο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Audiosexual, στις 11 Μαρτίου 2019.

  1. Audiosexual

    Audiosexual Ωχ...

    Συνουσία με το γρύλο

    Σάββατο, 27 Μαΐου 2017

    Αγαπημένο ημερολόγιο,

    όλα στη θέση τους! Πήγα άλλες 4 φορές τουαλέτα εχθές το βράδυ και από την ανυπομονησία ξύπνησα στις 7 και ας μην δουλεύω σήμερα. Αλλά το ψυγείο είναι και πάλι γεμάτο, το σπίτι είναι πεντακάθαρο, εγώ έχω κάνει πόδια, νύχια, μουνί, μασχάλες και είμαι έτοιμη για τον Αργύρη. Αγχώθηκα βέβαια ότι δεν θα προλάβαινα και τα έκανα όλα μέχρι τις 10 το πρωί και μετά συνειδητοποίησα ότι έχω πολύ ώρα να σκοτώσω μέχρι το βράδυ.

    Μπήκα λοιπόν στο φέτλαϊφ, αλλά δεν είχα κάποιο μήνυμα από τον Αργύρη. Δεν πειράζει όμως, αφού έχουμε κανονίσει. Έπιασα λοιπόν τα μηνύματα που δεν είχα διαβάσει ακόμα, έτσι από περιέργεια, τα οποία πλέον είχαν περάσει τα 150. Τα περισσότερα μηνύματα είχαν τα μαύρα τους τα χάλια. Αρκετά λέγανε απλά hi, ενώ κάμποσα ακόμα με κάνανε να πιστεύω ότι με περνάνε για τσούλα. Μετά πέτυχα ένα που έλεγε και έλεγε και έλεγε και με ρώταγε αν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια υποταγής και εξουσίας. Χαρά στο κουράγιο του. Στη μέση το άφησα, αλλά κράτησα το ψευδώνυμό του να το έχω στα υπόψη.. αν δεν μας βγει με τον Αργύρη δηλαδή. Αλλά πιο μετά είδα ένα άλλο μήνυμα που ήταν ακριβώς το ίδιο λέξη προς λέξη με το προηγούμενο, αλλά από άλλο ψευδώνυμο. Τι διάολο, τόσο πολύ καίγεται να μου μιλήσει ή είναι διχασμένη προσωπικότητα;

    Πήρα και ένα μήνυμα από μία κοπέλα που μου έλεγε ότι ψάχνανε με το αγόρι της για μία κοπέλα για τρίο. Δεν έχω πάει ποτέ με γυναίκα, αλλά το μήνυμα μου θύμισε τη Δήμητρα από τη σχολή. Η Δήμητρα πήγαινε και με άντρες και με γυναίκες και μου κόλλαγε, και εγώ παραλίγο να υποκύψω γιατί ήταν και μουνάρα αλλά και πολύ καλή φίλη με το Διομήδη. Θυμάμαι ότι με είχε πιάσει άγχος ότι θα γίνω λεσβία και κάποια στιγμή το είπα στον μπαμπά μου και εκείνος μου είπε "Λεσβία γίνε, κομουνίστρια να μη γίνεις". Οπότε ξέκοψα από τη Δήμητρα γιατί ήταν κομουνίστρια και δεν ήθελα να μπλέξω με αυτά. Τώρα βέβαια που το ξανασκέφτομαι κρίμα. Δεν κολλάει ο κομμουνισμός, έτσι; Και στο κάτω κάτω στην οικογένεια πάντα ΠΑΣΟΚ ψηφίζαμε, δεν είχα ανάγκη.

    Μετά πάλι, πούτσα, πούτσα, πούτσα, πέος (φόραγε κοστούμι για αυτό), πούτσα, πούτσα.. στο τέλος έπαθα ανοσία και μου φαινόντουσαν όλες σαν σπληνάντερα. Ένας μάλιστα μου έστειλε και μία φωτογραφία που είχε τον Γκούφη με τη πούτσα έξω και μου έλεγε ότι είμαστε φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλο. Του απάντησα ότι είναι ηλίθιος γιατί η Κλάραμπελ τα είχε με τον Οράτιο, όχι με τον Γκούφη, και ο Οράτιος ήταν άλογο οπότε την είχε μεγαλύτερη από τον Γκούφη που είναι σκύλος και τον τάπωσα. Κάτι μου λέει όμως ότι την έχει μικρότερη και από του Μίκι.

    Και διάβαζα, και διάβαζα και τελειωμό δεν είχαν τα μηνύματα. Πρέπει να έχουν μείνει τουλάχιστον 70 ακόμα. Ώσπου βαρέθηκα και πήρα τη Νάντια μπας και θέλει να πάμε για καφέ. Κανονίσαμε τελικά και πήγαμε το μεσημέρι στο Κλάξονς. Της είπα για τον Αργύρη και τι είπαμε και ότι θα συναντηθούμε το βράδυ. Μου είπε ότι δεν τον ξέρει και δεν έχει ξαναπετύχει το ψευδώνυμό του, και να προσέχω γιατί υπάρχουν πολλοί ψυχάκηδες εκεί έξω και ιδίως στο φέτλαϊφ. Αμάν ρε Νάντια, στο στόμα του λύκου με έριξες και τώρα σηκώνεις τα χέρια ψηλά. Της είπα όμως να μην ανησυχεί γιατί ο Αργύρης είναι κύριος.

    Να σου πω το κρίμα μου αγαπημένο μου ημερολόγιο, δεν την πολυεμπιστεύομαι τη Νάντια και δεν της τα λέω όλα, αλλά είναι η πιο κοντινή φίλη μιας και όλες μου οι κολλητές είναι στη Θεσσαλονίκη. Κατάρα στο Διομήδη που ήθελε να έρθουμε Αθήνα. Τουλάχιστον όμως έχω δουλειά.

    Ωχ, μόλις συνειδητοποίησα ότι τα έχω κάνει όλα αλλά έχω ξεχάσει να αποφασίσω τι θα φορέσω το βράδυ. Να βάλω κάτι σέξι και προκλητικό; Μήπως με περάσει για πουτανάκι όμως έτσι; Α δεν θέλω να με νομίζει για τέτοια, αλλά από την άλλη δεν θέλω να ντυθώ σεμνά μήπως και τον απωθήσει. Και εσώρουχα; Α εσώρουχα θα βάλω τα πιο καυλωτικά μου. Αν φτάσει να τα δει, τότε σίγουρα θέλω να πιάσει το νόημα. Ευτυχώς περίοδο περιμένω την άλλη εβδομάδα. Φτου, ένα ένα μου έρχονται στο μυαλό και αγχώνομαι. Μιλήσαμε στο τηλέφωνο, δώσαμε ραντεβού, αλλά δεν ξέρω αν έχει δει πως είμαι. Δεν πρόσεξα αν το πρώτο μήνυμα το είχε στείλει πριν κατεβάσω τη φωτογραφία με τη στολή της νοσοκόμας ή μετά. Και αυτό το φέτλαϊφ ρε γαμώτο δεν γράφει ημερομηνίες. Όλο 2 και 3 και 4 μέρες πριν γράφει παντού και με μπερδεύει. Και αν δεν με έχει δει, και με δει το βράδυ και δεν του αρέσω; Και αν τελικά από κοντά δεν αρέσει σε μένα; Και αν αρέσει ο ένας στον άλλο αλλά δεν έχουμε χημεία; Και αν του αρέσει το χέβι μέταλ; Και αν είναι κομμουνιστής; ΟΥΦ!!!

    Λοιπόν, σε αφήνω να πάω στη ντουλάπα να δω τι έχω πλυμένο και να αποφασίσω τι θα φορέσω και μετά να ξεκινήσω σιγά σιγά γιατί θέλω και ένα τέταρτο μέχρι το Μετρό. Ραντεβού αύριο για να σου πω πως θα πάει με το Νι και με το Σίγμα.

    XOXOXO

    ΥΓ: ΚΑΤΑΡΑ! Μου τελείωσε το Kenzo

    < Προηγούμενο | Πρώτο | Επόμενο >
     
    Last edited: 11 Μαρτίου 2019