Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dear Diary - S01E09: Χάρι Πότερ, εσύ Παγανιστή, είπε ο παλιάτσος στο ληστή.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Audiosexual, στις 11 Μαρτίου 2019.

  1. Audiosexual

    Audiosexual Ωχ...

    Χάρι Πότερ, εσύ Παγανιστή, είπε ο παλιάτσος στο ληστή.

    Παρασκευή, 2 Ιουνίου 2017

    Αγαπημένο ημερολόγιο,

    καλημέρα! Βαριόμουν πολύ να πάω σήμερα δουλειά και το παίζω άρρωστη. Δεν έχω σηκωθεί ακόμα από το κρεβάτι. Δεν έχω φτιάξει ακόμα καφέ, αλλά βαριέμαι να κουνηθώ. Μάλλον κάτσε, σηκώνομαι μία για πιπί, και μετά είμαι όλη δικιά σου. Μισό.

    Εντάξει, έκανα πιπί, έφτιαξα και καφέ τελικά και ξαναξάπλωσα. Θα περάσουμε μαζί σήμερα το πρωινό. Έχω πάρει και το λάπτοπ μαζί να μπούμε φέτλαϊφ να ξεκινήσει καλά η μέρα. Τα μηνύματα δεν έχουν αυξηθεί πολύ πάντως, μάλλον βαρέθηκαν, αλλά από ότι βλέπω συνεχίζουν να είναι ό,τι να'ναι. Δεν ξέρω, ή εγώ είμαι χαζή και αυτά που μου λένε δεν τα καταλαβαίνω ή έχω ταξιδέψει στην χώρα των θαυμάτων και παριστάνω τη μικρή Αλίκη. Ή μάλλον όχι την Αλίκη, το κουνέλι παριστάνω μιας και είμαι και 63% από δαύτο τελικά.

    Να, τι έλεγα, ένας τώρα με ψευδώνυμο κλιματιστικού μου έχει στείλει μήνυμα και παριστάνει ότι είναι μάγος. Λέει θέλει να παίξουμε με μαγικά ραβδιά. Εντάξει Χάρι Πότερ, όπως τη βρίσκει κανείς, αλλά εγώ έχω ήδη βρει τον πρίγκηπα του παραμυθιού! Και ένας άλλος τώρα λέει ότι είναι Πανηδονιστής. Αυτό τώρα τι θρησκεία να είναι; Παρακλάδι του Παγανιστή; Προτείνει λέει σεξ στη φύση και χρυσή βροχή. Ναι, μάλλον Παγανιστής ήθελε να πει. Ίσως και να παριστάνει το Ιρλανδέζικο ξωτικό, για να του αρέσουν τα χρυσά. Θα κάνει καλή παρέα με τον μάγο πιο πριν!

    Ωχ, μόλις είδα ότι έχουν γράψει και σχόλια στη φωτογραφία της Κλάραμπελ που ανέβασα. Δεν καταλαβαίνω Χριστό τι λένε, αλλά γίνεται πανικός. Ω ρε συ καλό μου ημερολόγιο, τι γίνεται εδώ; Μου φαίνεται ότι έχω κάνει πάταγο και δεν το έχω πάρει χαμπάρι. Που να ανέβαζα δηλαδή και κανονική φωτογραφία. Σφάζονται στην ποδιά μου! Αγόρια και κορίτσια! Ιδίως κορίτσια!!! Νάτος πάλι ο Μάγος και στα σχόλια γράφει ξόρκια. Και μαλλιοτραβιούνται για την πάρτη μου κάτι πεταλούδες με κάτι καραμέλες και κάτι ούφο. Ω ναι.. είμαι στη χώρα των θαυμάτων. Το χάνεις το Κλαράκι σου αγαπημένο μου ημερολόγιο. Κοντεύει να πνιγεί στη νεραϊδόσκονη. Ή αυτό, ή έχουν πάρει όλοι ελεσντί. Ωπ, τηλέφωνο μισό..

    Συναγερμός! Δεν θέλει η μοίρα να κάτσω να αράξω μία μέρα. Αλλά πάλι καλά που έκατσα σπίτι σήμερα. Ήταν ο Αργύρης στο τηλέφωνο και μου είπε να συναντηθούμε αύριο. Του είπα ναι φυσικά, και τον ρώτησα πως θα πάω σπίτι του, αλλά μου είπε ότι καλύτερα να βρεθούμε στο δικό μου γιατί είχε ξεχάσει ότι είχε κλείσει ραντεβού σήμερα για απολύμανση, και λέει δεν είναι ασφαλές.

    Γλουπ! Όπως έλεγε και ο Γκούφη. Το σπίτι μου είναι ένα μπουρδέλο. Έχω ένα νεροχύτη γεμάτο μέχρι το ντουλάπι, το ποδήλατο είναι θαμμένο κάτω από τόνους ρούχα, μερικά από αυτά έχουν αρχίσει να σκορπίζουν και στο σαλόνι, το καλαθάκι του μπάνιου και ο τενεκές στο μπαλκόνι μετά βίας κλείνουν, και πρέπει επιτέλους να καθαρογράψω τις σημειώσεις που έχω γράψει πάνω στη σκόνη από το τραπεζάκι του σαλονιού σε χαρτί. Γαμώτο σου ρε Αργύρη, πες το λίγο νωρίτερα να μπορέσω να κανονίσω. Ήθελα να του πω να το κάνουμε Κυριακή για να έχω περισσότερο χρόνο στη διάθεσή μου, αλλά περιμένω περίοδο την Κυριακή και θα μου τα χαλάσει. Τώρα πρέπει να φύγω πετώντας να πάω σούπερ μάρκετ γιατί δεν μου έφταναν να πάρω και καθαριστικά την περασμένη εβδομάδα. Οπότε σε αφήνω για τώρα. Πάω να γίνω νοικοκυρά.

    Αγαπημένο ημερολόγιο,

    πρώτη μου σκέψη το πρωί και τελευταία το βράδυ είσαι. Μου έχει βγει ο κώλος σήμερα, αλλά πλέον δεν αναγνωρίζω ούτε εγώ το σπίτι μου. Έχω να το δω έτσι καθαρό και τακτοποιημένο από το ρεβεγιόν, και αυτό κράτησε μία μέρα μόνο. Πήγα σούπερ μάρκετ, φόρτωσα 3 σακούλες καθαριστικά, γάντια, πανιά, σφουγγαράκια.. μη με περάσεις για καμία τσαπατσούλα. Ναι, εντάξει, είμαι λίγο, αλλά είναι στενά τα οικονομικά και δεν βγαίνω ούτε γυναίκα να φέρω, ούτε καθαριστικά να πάρω. Αλλά τώρα είναι έκτακτη περίπτωση, δεν θα κοιτάξουμε τα λεφτά.

    Πήγα και στην κάβα να πάρω τη μπύρα που αρέσει στον Αργύρη. Όταν είπα στον καβατζή ότι θέλω Λακέρδα μου είπε ότι δεν πουλάνε ψαρικά. Αλλά επέμενα ότι ήταν μπύρα καπνιστή, και τον είδα που προσπαθούσε να κρύψει ότι γέλαγε. Αμάν πια. Τελικά τη βρήκαμε τη μπύρα. Μη με ρωτήσεις πως λέγεται κανονικά, γιατί να.. εδώ την κρατάω στα χέρια μου και ανάθεμα και αν μπορώ να διαβάσω.. Οκλινετρέλα, Σκυλέντρα.. άστο δεν έχω ιδέα.

    Έβαλα 4 πλυντήρια. Πάλι καλά έχει καλό καιρό σήμερα και προλαβαίνουν να στεγνώσουν. Ξεσκόνισα, έπλυνα πιάτα, τακτοποίησα τη ντουλάπα που ήταν λες και είχε ανατιναχτεί καμικάζι εκεί μέσα, μην την ανοίξει κατά λάθος και πάθει κάτι, έγλυψα το μπάνιο, έκανα τζάμια, σφουγγάρισα, έβαλα και καινούριο αποσμητικό χώρου. Έκρυψα και σε διάφορες γωνιές προφυλακτικά, γιατί αν κρίνω από την τελευταία φορά αν ξεκινήσουμε το σεξ στο κρεβάτι, δεν ξέρεις που μπορεί να καταλήξουμε. Είναι όλα έτοιμα. Μένει μόνο να δω εγώ τι θα φορέσω.

    Για εσώρουχα ξέρω από τώρα. Θα βάλω τα μαύρα τα πρόστυχα που λέει και ο Καρβέλας, εκείνα που είχα πάρει μπας και κάνει κούκου στο Διομήδη αλλά τελικά μία που τα φόρεσα, και μία που τα έβγαλα και πήγα για ύπνο. Τουλάχιστον αύριο θα βγάλουν τα λεφτά τους, και όχι τίποτα άλλο είχα δώσει και ένα σκασμό για δαύτα. Δαντελωτά, με φιογκάκια, ίσα ίσα να καλύπτουν τα επίμαχα σημεία, και ασορτί ζαρτιέρες.. αλλά τι καλσόν να βάλω; Να βάλω διχτυωτό; έτσι να βγάζω περισσότερη προστυχιά αφού του αρέσουν αυτά του Αργύρη; Αλλά από την άλλη η Κική μου έλεγε ότι όταν σπούδαζε στην Αγγλία, οι Αγγλίδες τα καλσόν τα λέγανε δολοφόνους του πάθους, γιατί αν είσαι μέσα στην καύλα ποιος κάθεται να βγάζει καλσόν; Και αν του βγουν οι αγριάδες του Αργύρη και μέσα στην καύλα μου το σκίσει; Μμμμμμ.. μου αρέσει αυτό σαν ιδέα, αλλά ήταν πανάκριβο και δεν ξέρω πότε θα ξαναμαζέψω για να το ξαναπάρω. Και αν είναι να τα σκίζουμε έτσι, πάει.. φαλίρισα!

    Άστο, δεν φοράω καλσόν. Οπότε δεν έχουν νόημα και οι ζαρτιέρες. Μήπως να μη φορέσω καθόλου εσώρουχα; Έτσι, πάμε μπαμ! Και αυτό γίνεται, αλλά θέλω πολύ να βάλω τα μαύρα. Γαμώτο, δεν μπορώ να αποφασίσω. Θα το σκεφτώ και θα αποφασίσω αύριο. Και για από πάνω τι να βάλω; Με την κούραση που έχω αυτή τη στιγμή, το μυαλό μου πάει μόνο σε πιτζάμες και παντόφλες. Όχι ότι έχει και πολύ σημασία, γιατί δεν τα βλέπω τα ρούχα να μένουν για πολύ επάνω μου, αλλά μάλλον θα βάλω την πένσιλ τη φούστα και θα βάλω και τις δεκαπεντάποντες τις γόβες, που και αυτές για τον Διομήδη τις πήρα μπας και.. αλλά μείνανε στην παπουτσοθήκη. Δεν περπατιούνται κιόλας οι άτιμες, δεν πειράζει όμως, είναι ότι πρέπει για λίγο μέσα στο σπίτι, έτσι για να πιάσει το νόημα ο Αργύρης, και δεν θέλει πολλά για να το πιάσει το γαριφαλάκι μου. Για μπλούζα τώρα.. δεν έχω ιδέα. Θα κοιτάξω αύριο με την ησυχία μου στην τακτοποιημένη πλέον ντουλάπα μου, μα τι ωραία που είναι, και θα αποφασίσω.

    Ημερολογιάκι μου, σε αφήνω γιατί κλείνουν τα μάτια μου από την κούραση. Δεν νομίζω να τα καταφέρω να σου γράψω αύριο.. καταλαβαίνεις ε; Σε φιλώ!

    XOXOXO

    ΥΓ: Όχι ρε γαμώτο, ξέχασα το φραπέ κάτω από το κρεβάτι

    < Προηγούμενο | Πρώτο | Επόμενο >