Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Genital Piercing

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος mad_hatter, στις 31 Μαρτίου 2019.

  1. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Είναι ένα ζήτημα που με προβληματίζει σ' ότι αφορά όχι τόσο γιατί το επιλέξατε αλλά πως επιλέξατε να εμπιστευτείτε το στούντιο ή το piercer που σας ανέλαβε.
    Είχα την ευχάριστη εμπειρία να με εμπιστευτούν κάποια δικά μου άτομα πριβέ αλλά ως επαγγελματίας στο στούντιο που συνεργάζομαι δεν έχουμε βρει τη "συνταγή" να το προωθήσουμε.
    Θα εκτιμούσα δεόντως σοβαρές απαντήσεις και προτάσεις πως λοιπόν πειστήκατε και τι έρευνα κάνατε για να καταλήξετε στο άτομο αυτό.
    Ευχαριστώ
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Είναι ένα σημαντικό θέμα του πως εμπιστεύεσαι αυτόν ή αυτήν που θα σου διακοσμήσει το σώμα.

    Στο θεμα αυτο προτιμω ατομα του ιδιου φιλου με εμενα, διοτι ως str8 δεν επιθυμω να υπεισελθει ερωτικη χροια στην ολη ιστορια.

    Πρέπει να έχει σαφη καλλιτεχνική προδιάθεση το άτομο που θα επιλεξω. Να μου αρέσει η δουλειά του και να είναι ανοιχτό σε νέες ιδεες. Επειδή έχω πολλές καλλιτεχνικες ανησυχίες, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κάνω έκπτωση στο θέμα αυτο.

    Επίσης θα πρέπει να είναι άκρως σχολαστικό στο θέμα της υγιεινης και ασφαλειας, και ο χώρος εργασίας του καθαρος, μεγάλος σχετικά και με φυσικό φως.

    Μόνο τοτε πιστεύω ότι μπορώ να αφεθω στα χέρια του και να νιώσω ότι περιμενω ένα εξαίσιο αποτέλεσμα στο σώμα μου.
     
  3. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    @ilias1
    Πρέπει να έχει σαφη καλλιτεχνική προδιάθεση το άτομο που θα επιλεξω. Να μου αρέσει η δουλειά του και να είναι ανοιχτό σε νέες ιδεες. Επειδή έχω πολλές καλλιτεχνικες ανησυχίες, δενυπάρχει καμία περίπτωση να κάνω έκπτωση στο θέμα αυτο.
    Αυτό ακριβώς είναι ο προβληματισμος μου.
    Για πολλούς λόγους δεν μπορούμε να "διαφημίζουμε" στο κοινό τέτοια ευαίσθητα σημεία.
    Τι έχεις δει η οποιος έχει κάνει αναζητήσεις για να διακοσμήσει το σωμα του σε εκείνα τα σημεία που να σου κινήσει το ενδιαφέρον.
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Κοιτα, καλώς ή κακώς, ειναι κυριως οι προσωπικες συστασεις που μετρανε...

    Δηλαδή πρέπει να είναι κανείς χρόνια στο χώρο για να γίνει αποδεκτός και γνωστος.

    Όπως εξάλλου ισχύει σε όλες τις δουλειες.

    και μετά μετράει η προσωπική χημεια.
     
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Ευχαριστώ πολύ κι αυτό βοηθά