Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

How the wheels have turned...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος HighHeelsLicker, στις 31 Ιουλίου 2019.

  1. HighHeelsLicker

    HighHeelsLicker New Member

    Την άκουγα προσεκτικά τι είχε να πει. Καθισμένη απέναντι μου με αφοπλιστική ειλικρίνεια δήλωνε την αδιαφορία της για την ένταση των όποιων επιθυμιών μου. Δεν είχε περάσει πολύς καιρός από τότε που αποφάσισα να ασχοληθώ μαζί της.

    Απ’ τα κοριτσάκια που θεωρούν πως τα ξέρουν όλα, τα έχουν κάνει όλα. Δεν μπόρεσα να αντισταθώ, ικανοποιούμαι αφάνταστα με το τρομαγμένο βλέμμα τους όταν αντιλαμβάνονται πως τίποτα δεν είναι όπως στην μεγάλη οθόνη ή στα φθηνά λογογραφήματα του σωρού. Σύντομα θα έβλεπα ένα ακόμα τέτοιο, είχε έρθει η κατάλληλη στιγμή. Λεκτικά δήλωσε την υποταγή της, δεν χρειαζόμουν κάτι άλλο.

    «Πήγαινε στην τουαλέτα, θα βγάλεις το εσώρουχό σου για να μου το φέρεις και θα βάλεις στον κώλο σου αυτό. Μην διανοηθείς κάτι διαφορετικό». Απλές και κατανοητές εντολές, δίνοντας της το μικρό χάρτινο ροζ τσαντάκι. Για μια στιγμή ένοιωσα να διστάζει αλλά με διέψευσε η αποφασιστικότητα της κίνησης της να σηκωθεί από την άνετη πολυθρόνα του καφέ που συναντηθήκαμε.

    Σε εύλογο χρόνο επέστρεψε με τα μικρά της χέρια να σχηματίζουν γροθιές προσπαθώντας να κρύψει σε μια από αυτές το εσώρουχό της. «Δώσε το μου και κάτσε δίπλα μου και δεν θέλω άχνα», οι μυρωδιές την μηχανής του εσπρέσο ερέθισαν τα ρουθούνια μου και ήθελα να τις απολαύσω εν πλήρη προσοχή.

    Τα μάτια της καρφωμένα επάνω μου, περίμενε ανυπόμονα την επόμενη εντολή.

    -«Πως νοιώθεις;»

    -«Τελευταία»

    -«Αυτό είσαι» αποκρίθηκα δίχως καν να στρέψω το βλέμμα μου προς την μεριά της

    -«Μα…»

    -«Θα στο αποδείξω αμέσως, σήκω»

    Ένα πατρικό γράπωμα από το μπράτσο ήταν το μόνο που χρειάζονταν για να κινηθεί πειθήνια όπου όριζαν οι κινήσεις μου.

    Περπατάγαμε ανάμεσα στον κόσμο, ο διστακτικός βηματισμός της υποδείκνυε την υπερπροσπάθεια που κατέβαλε να κρατήσει το μεταλλικό butt plug στη θέση του, κάτι που μου προκαλεί ιδιαίτερη ευφορία, γνωρίζω πολύ καλά πως πια την έχει καταβάλει το αίσθημα της ντροπής.

    -«Βλέπεις πως σε κοιτάνε όλοι; Έχεις γίνει θέαμα»

    -«Φαίνεται τόσο πολύ;»

    -«Σκασμός και πάμε σπίτι. Θα σου πω εγώ τι φαίνεται και τι όχι»

    Μέχρι να φτάσουμε στο αυτοκίνητο τα βήματα της είχαν αποκτήσει μια παιδική αυθάδεια, που με ενοχλεί αφάνταστα. Είναι αυτή η αυθάδεια ότι τελικά μπορούν να φέρουν εις πέρας κάθε πρόκληση.

    Της άνοιξα την πόρτα, «Μπρος, μπες μέσα». Γρήγορα κινήθηκα προς την πλευρά μου παρακολουθώντας τη ματιά της να με ακολουθεί.

    -«Ευτυχώς δεν άντεχα άλλο, όλοι εμένα κοίταζαν»

    -«Το σκασμός σου είναι άγνωστη λέξη; Βούλωστο»

    Νευρικά κινήθηκα, προτάσσοντας την αντίθετη όψη της παλάμης μου προς το πρόσωπό της. Αντιδρά με την φοβική κίνηση να απομακρυνθεί. Ήταν πια στη κατάλληλη κατάσταση για να συνεχίσει η μύηση της.

    Το λευκό ανοιξιάτικο φόρεμα της κινιόταν παιχνιδιάρικα από τον αέρα που άφηνε να μπει το ανοικτό παράθυρο. Η όψη της είχε μαλακώσει, οι εικόνες της θάλασσας, όπως κινούμασταν στο παραλιακό μέτωπο, φαίνεται την έκαναν να ξεχαστεί . Ένα χάδι άφησα να τρέξει στοργικά στο πρόσωπο της, και μια ελαφρά ενοχή με πλημμύρησε. Σε λίγο θα διαφθείρω αυτό το πλάσμα, θα έρθει σε επαφή με ηδονικές καταστάσεις πρωτόγνωρες για εκείνη.

    Ένα χαμόγελο ευφορίας διαγράφηκε στο αγγελικό πρόσωπό της κοιτώντας με φευγαλέα. Τέντωσε τα καλλίγραμμα πόδια της σηκώνοντας τα πέλματα της στις μύτες των δακτύλων, αναγκάζοντας τις μπεζ μπαλαρίνες που φορούσε να εγκαταλείψουν προσωρινά την θέση τους από τις πτέρνες της και να διαγραφούν οι αστράγαλοί της. Έσκυψε ελαφρά και έκανε ελαφρύ μασάζ στις υπέροχες γάμπες τις, ίσως για να ξεμουδιάσουν και κατέβασε τα πέλματα ξανά στη θέση τους.

    -«Είμαι έτοιμη»

    -«Κάτι ξέχασες»

    -«Είμαι έτοιμη Κύριε»

    -«Καλώς, να μην ξανασυμβεί»

    -«Μάλιστα Κύριε»

    Σύντομα έσβησε ο κινητήρας , βγήκα από το αυτοκίνητο και προχώρησα προς την πλευρά της. Ανοίγοντας την πόρτα την γράπωσα από το λεπτό της μπράτσο προστάζοντάς την.

    -«Εμπρός, πάμε»

    Ακολουθεί, δεν νοιώθω καμία αντίσταση πια, αντιλαμβάνεται, έχει συνειδητοποιήσει. Είναι μια μη αναστρέψιμη πνευματική κατάσταση για αυτήν, που εκούσια εισήλθε.

    -«Εδώ»

    Παραμέρισα τις τιράντες του φορέματος της απ’ τους ώμους της, αφήνοντας το να πέσει στο πάτωμα και να αποκαλυφθεί το γυμνό κορμί της. Κυκλικά κινήθηκα παρατηρώντας την, να ανακαλύψω τις μικρές λεπτομέρειες που ερεθίζουν την φαντασία μου και μου προκαλούν έξαψη. Με οδηγό την αφή προσπαθώ να ανακαλύψω ψεγάδια, είναι τα πάντα όπως πρέπει.

    Αρχίζω και εισέρχομαι στις σκιές των σκέψεων μου, καταστρώνω το πλάνο μου. Το μαύρο κολάρο βρίσκεται απέναντι από τον δείκτη του δεξιού χεριού μου.

    -«Πάρε το και δώσε το μου»

    Ο ήχος του πρώτου βήματος της φανέρωσε το πόσο βαθειά είχα βυθιστεί στα πλάνα μου.

    -«Αυτά βγαίνουν τώρα» δείχνοντας της τις μπαλαρίνες της, και με μια αριστοτεχνική κίνηση τις αφήνει πίσω της.

    -«Ορίστε Κύριε» δίνοντας μου το κολάρο.

    Το τυλίγω στο λαιμό της, παραμερίζοντας τα μακριά ολόισια μαύρα της μαλλιά. Ακίνητη, υπάκουη, πιστεύει πως θα ανταπεξέλθει.

    -«Παλιοθήλυκο» συνόδεψε τον ήχο του πρώτο ραπίσματος. Η αυθάδεια της ερεθίζει τα βίαια ένστικτά μου.

    -«Εμπρός, προχώρα» οδηγώντας την με τη αλυσίδα, που κρέμεται πια από το κολάρο, στο κέντρο του σαλονιού.

    -«Εδώ» δείχνοντας το πάτωμα. Δεν απέχω πολύ από το σεκρετέρ που μέσα του φιλοξενεί λογής όργανα υποταγής, πρόκλησης πόνου και ηδονής.

    Σβέλτα της περνάω το mouth gag, σηκώνοντας την πλούσια κόμη της ψηλά. Ένα μικρό μαύρο cock ring είναι ότι πρέπει για να κρατήσει το pony tail της στην θέση του. Το πρώτο σχοινί απλώθηκε στο πάτωμα και ξεκίνησε να τυλίγεται γύρο από τα χέρια της στο ύψος των μπράτσων. Στάθηκα δύο βήματα μακριά, νοιώθοντας προσωρινά ικανοποίηση από το αποτέλεσμα που έβλεπα.

    Ένα τσιγάρο στο στόμα και ο αναπτήρας έδωσε πνοή στις εξαρτήσεις μου. Δύο βήματα παραπέρα, play, η τρομπέτα του Miles πλημμυρίζει τον χώρο. Να συμβάλει η ακοή στην αναζήτηση της ηδονής. Δυνατό τράβηγμα του pony tail. Λάμπει το βλέμμα της κοιτάζοντας την χαμηλά. Υποχωρώ, θαυμάζω το έργο μου. Πλησιάζω ξανά. Η ζώνη ξεκουμπώνει, το παντελόνι πέφτει στους αστραγάλους μου. Πρόστυχα, βρώμικα, κατεβάζω το εσώρουχο μου.

    -«Δες τον, δες τον καλά»

    Τα μάτια της ελαφρά ανοιχτά , προσπαθώντας να αναπαράξει λάγνους μορφασμούς των στάρλετ της ελαφριάς κινηματογραφικής πορνογραφίας. Ένα τράβηγμα και ένα ακόμη πιο δυνατό ράπισμα αρκούσε για να την επαναφέρει στη σωστή θέση. Ένας πνιχτός ήχος ξέφυγε από το gag.

    Περπάτησα μέχρι την άλλη πλευρά του χώρου, έπρεπε να φέρω ένα ακόμη όργανο. Κάποτε θα το λέγαμε τροχήλατο «μπαράκι», ξύλινη γερή κατασκευή που μετασκεύασα σε ίππο. Την σήκωσα και καθοδήγησα να ξαπλώσει επάνω του. Έγειρε το κεφάλι της δεξιά και βρήκε την θέση της, ήρεμα όπως και η όψη του προσώπου της. Είχε εγκαταλείψει τις όποιες αντιστάσεις της.

    Δεν χρειάστηκε μεγάλη προσπάθεια να βγει το butt plug, ο σφικτήρας της ήρεμος και αυτός δεν προέβαλε καμία αντίσταση. Η αφαίρεση συνοδεύτηκε από ήχους της που πρόδιδαν την αύξηση της επιθυμίας της να υποδεχτεί μέσα της κάτι καινούργιο. Λίγο glide θα βοηθήσει στη είσοδο μου. Το πουτσοκέφαλο μου πίεσε το κωλί της προοδευτικά μέχρι την στιγμή που εγκαταλείπει την αντίσταση και απότομα μπαίνει, προσφέροντας της ένα ελαφρύ σαν κάψιμο πόνο.

    -«Μμμμμμμμ»

    -«Σκάσε μαλακισμένο» μένοντας ακίνητος για να συνηθίσει το μέγεθός μου. Η έξαψη μου στο ζενίθ νοιώθοντας τη επιτυχη διαφθορά μιας ακόμη. Ήρεμες και αργές γαμιές με το glide να βοηθά.

    -«Μμμμμ, μμμμ, μμμμ» άλλαξε ο ήχος της, πιο ερωτικός, πιο απολαυστικός, άλλαξε και το κομμάτι. Charles Mingus, ο βίαιος μπασίστας. Ξεκούμπωσα το gag.

    -«Αχ ναι Κύριε. Ναι…»

    -«Άκου βρωμοπούτανο, μην τολμήσεις να χύσεις αν δεν σου πω εγώ. Κατάλαβες;»

    -«Μάλιστα Κύριε. Μάλιστα. Μάλιστα» Και όπως ο Charles ήδη τραβούσε δυνατά τις χορδές του κόντρα μπάσου του στο κομμάτι, έτσι και οι γαμιές έγιναν δυνατές και βαθιές στο έντερό της.

    -«Γαμιόλα»

    -«Είμαι Κύριε μου»

    -«Ξεφτιλισμένη, βρομιάρα»

    -«Ναι Κυριε μου»

    -«Να ‘χα εδώ τον τον πατέρα σου να βλέπει τι πουτάνα έβγαλε ο μαλάκας»

    -«Τον μπαμπά μου Κύριε, ναι η πουτάνα του μπαμπά μου»

    -«Ξεκωλιάρα»

    -«Για σας Κύριε μου»

    -«Γαμημένη καριόλα»

    -«Ναι είμαι, πονέστε με κι άλλο Κύριε μου» το παλιοπούτανο το απολάμβανε. Εναλλάξ δυνατά και βίαια πυγοραπίσματα θα την συνεφέραν, πίστεψα λάθος, μάταια…

    -«Ναιιιιιιιιι»

    Τραβήχτηκα και βγήκα από μέσα της μένοντας έκπληκτος στη θέα του gape της. Ανάσαινε γρήγορα σημάδι πως οριακά πλησίασε σε οργασμό.

    -«Σήκω τσόλι» τραβώντας το pony tail.

    -«Στα γόνατα άχρηστη» φέρνοντας την δυο σβούρες. Δυο nipple clamp προοδευτικής πίεσης βρήκαν θέση στις ρόγες της με την αλυσίδα τους να ενώνει τις δυο αυτές ερωτογενείς περιοχές.

    -«Άνοιξε» και υπάκουσε ανοίγοντας διάπλατα το στόμα της και βγάζοντας έξω την γλώσσα της.

    Απότομα καρφώθηκα όσο πιο βαθιά μπόρεσα στο λαρύγγι της. Κρατώντας το pony tail δυνατά δεν της επέτρεψα καμία κίνηση.

    -«Γκουυλπ, πφφφφφ, ουυ, πφφφφφ» και από τραβήχτηκα. Κοίταξα τα μάτια της. Είχαν βουρκώσει ελαφρά… υπέροχο.

    -«Πάρτο, ναιιιι, ναιιιι έτσι γαμημένη»

    1,2,3 και απότομα βαθιά και σταθερά ακίνητος μέχρι πάλι να νιώσω την προσπάθεια απελευθέρωσης για να πάρει ανάσα. Και ξανά, και ξανά μέχρι να παραβιαστεί και αυτή η τρύπα της . Κάπως βαρετό όμως…

    Την άφησα στα γόνατα εκεί στο πάτωμα να κείτεται στην προσπάθεια της να ξαναβρεί τον ρυθμό της αναπνοής της. Έβαλα στο ποτήρι μου λίγη βότκα. Ο Charles είχε από ώρα παραδώσει σκυτάλη στον Herbie, με τα suspended ακόρντα του να γεμίζουν τον χώρο με πλούσιες αρμονικές συχνότητες.

    Τα πέλματα της γυρισμένα στο πλάι με τα δάχτυλα τους γυρισμένα, σα να με προκαλούσαν να θαυμάσω το περίτεχνο γαλλικό πεντικιούρ τους. Το φως τόνιζε την λεία και στιλπνή επιδερμίδα των υπέροχων μακριών ποδιών της.


    (To be continued.......)
     
  2. katerina

    katerina Regular Member

    Nα 'σαι καλα παλικαρι μου , μου εφτιαξες την διαθεση!!

    τα καλυτερα σημεια :
    -«Να ‘χα εδώ τον τον πατέρα σου να βλέπει τι πουτάνα έβγαλε ο μαλάκας»
    -«Τον μπαμπά μου Κύριε, ναι η πουτάνα του μπαμπά μου»
    -«Γκουυλπ, πφφφφφ, ουυ, πφφφφφ»
     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Γαμιες πρώτη φορά το "ακούω".. Ωραίο :Ρ