Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

inbox...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 11 Οκτωβρίου 2018.

  1. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Μήνυμα στο inbox.. Είναι από άντρα-μέλος, ο οποίος πολύ ευγενικά και διακριτικά μου λέει πως μία γνωστή του που θα ταξιδέψει σύντομα στην πόλη μου έχει πρόβλημα δυσκοιλιότητας και στο πλαίσιο της πραγματοποίησης της φαντασίωσής μου σκέφτηκε ότι θα μπορούσα να τη βοηθήσω χωρίς να εμπλέξουμε αρχικά το ερωτικό κομμάτι.. Θα της πει μόνο ότι παρέχω βοήθεια για το πρόβλημά της και θα αφήσουμε στη χημεία και στην τύχη το αν θα βγει κάτι παραπάνω μεταξύ μας.. Είμαι αρχικά δεκτική να μιλήσω μαζί του για κάποιες παραπάνω λεπτομέρειες, όπως και γίνεται. Το ίδιο βράδυ μου λέει ότι πρόκειται για τη θεία του, μια ώριμη 60άρα, που θα βρίσκεται στην Κρήτη σε λίγες μέρες για κάποια υπόθεσή της και θα μπορούσαμε κάλλιστα να μιλήσουμε ώστε να συναντηθούμε αν και εκείνη το θέλει. Του δίνω το ελεύθερο να της δώσει το τηλέφωνό μου και αν εκείνη ενδιαφέρεται για περαιτέρω να επικοινωνήσει μαζί μου.
    Τη μεθεπόμενη μέρα ένα άγνωστο νούμερο καλεί το κινητό μου - είναι εκείνη και μου λέει ότι πήρε το τηλέφωνό μου από τον Α. και ότι θα βρίσκεται στην Κρήτη σε λίγες μέρες. Λέει πως την ενημέρωσε ο ανηψιός της ότι κάνω κάποιου είδους θεραπείες σε θέματα δυσκοιλιότητας και ότι θα ήθελε πολύ να βρεθούμε όταν έρθει στο νησί. Μιλάμε αρκετά στο τηλέφωνο και συμφωνούμε να με καλέσει όταν θα βρίσκεται εδώ. Πράγματι την ημέρα που ξέρω ότι φτάνει στο νησί, κατά το βραδάκι, με παίρνει τηλέφωνο λέγοντάς μου ότι είναι στην πόλη μου με αρκετό χρόνο στη διάθεσή της. Συμφωνούμε να συναντηθούμε σε ένα καφέ της πόλης για να πιούμε ένα ποτό και να τα πούμε από κοντά όπως και γίνεται. Είναι μία πολύ κομψή ώριμη κυρία και η χημεία μεταξύ μας είναι ολοφάνερη. Πίνουμε το ποτό μας και μιλάμε χαλαρά και μου λέει ότι έχει σοβαρό πρόβλημα πολλά χρόνια και ότι τώρα που ταξίδεψε και άλλαξε περιβάλλον σίγουρα τα πράγματα θα χειροτερέψουν. Της λέω ότι θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου για την περίπτωσή της και μου πιάνει απαλά το χέρι κοιτώντας με στα μάτια. Μου προτείνει να πάμε για φαγητό για να συνεχίσουμε τη βραδιά μας. Πηγαίνουμε σε ένα εστιατόριο και παραγγέλνουμε ένα κρασάκι. Μου λέει πως θα παραγγείλει κάτι πολύ ελαφρύ απλά για να συνοδεύσει το κρασί της γιατί έχει πολλές μέρες να ενεργηθεί και δεν θέλει να επιβαρύνει το στομάχι της. Με κοιτάει έντονα στα μάτια σα να περιμένει κάποια απάντηση και της λέω ότι μπορούμε μετά το δείπνο να πάμε είτε στο σπίτι μου είτε στο ξενοδοχείο, ώστε να προσπαθήσω να τη βοηθήσω. Μου λέει πως θα το ήθελε πολύ.

    Τελειώνοντας το φαγητό και το κρασί μας μου λέει πως θα προτιμούσε να πάμε στο ξενοδοχείο της για απόψε καθώς έχει εκεί τα πράγματά της και κάποια από αυτά ίσως να της χρειαστούν. Πηγαίνουμε με τα πόδια στο ξενοδοχείο της και ανεβαίνουμε στο δωμάτιό της. Ανοίγουμε δύο μικρά μπουκαλάκια κρασί από το mini bar και κάνουμε χαλαρή κουβέντα, μέχρι τη στιγμή που μου λέει πως θα πάει για λίγο στο μπάνιο. Δεν λέω κάτι προς το παρόν και την αφήνω να κάνει αυτό που θέλει. Μετά από 10 περίπου λεπτά, κι ενώ έχω ήδη καυλώσει πολύ, βγαίνει εμφανώς απογοητευμένη και μου λέει ότι δεν κατάφερε τίποτα. Της λέω να ξαπλώσει στο κρεβάτι ανάσκελα. Βγάζει τα παπούτσια και το παντελόνι της και ξαπλώνει. Κάθομαι δίπλα της, ζεσταίνω τα χέρια μου μεταξύ τους και αρχίζω να της κάνω μαλάξεις στην κοιλιά. Αναστενάζει και μου λέει ότι της αρέσει πολύ και ότι θα μπορούσε να μείνει εκεί για ώρες. Παράλληλα συζητάμε χαλαρά όπως και πριν, κι αυτή βγάζει πού και πού μικρούς αναστεναγμούς ευχαρίστησης. Εγώ έχω αρχίσει ήδη να καυλώνω πολύ αλλά φυσικά δεν αφήνω να φανεί κάτι. Έχει περάσει περίπου μισή ώρα και μου λέει ότι νιώθει ότι θα ήθελε να πάει πάλι στην τουαλέτα να δοκιμάσει. Σηκώνομαι, της δίνω το χέρι για να σηκωθεί από το κρεβάτι κι αυτή δεν το αφήνει καθώς προχωράει προς το μπάνιο, με τραβάει μαζί της. Μπαίνουμε μέσα μαζί, κατεβάζει το κιλοτάκι της και κάθεται στη λεκάνη, ενώ μου ζητάει προκαταβολικά συγγνώμη για τα αέρια που θα αφήσει. Της λέω ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα κι εκείνη συνεχίζει να μου κρατάει το χέρι και αρχίζει να σφίγγεται και να βογκάει. Το κάνει δυνατά και παρατεταμένα ενώ ταυτόχρονα κοκκινίζει και έχει αρχίσει να ιδρώνει το μέτωπό της. Οι αναστεναγμοί που βγάζει με καυλώνουν όλο και περισσότερο.. Προς το παρόν της κρατάω το χέρι ή μάλλον αυτή κρατάει το δικό μου και δεν το αφήνει, και με το ελεύθερο χέρι μου της σκουπίζω το μέτωπο. Μετακινούμαι λοξά πίσω της και αρχίζω να της κάνω μασάζ στους ώμους και ψηλά στην πλάτη. Συνεχίζει να βγάζει βογγητά, αυτή τη φορά και ευχαρίστησης και μου λέει να μη σταματήσω γιατί ανακουφίζεται. Πού και πού διπλώνεται μπροστά και σφίγγεται πολύ δυνατά αλλά προς το παρόν δεν έχει κάνει κάτι.
    Δε μιλάμε πολύ γιατί το ζόρισμα και τα βογκητά της δεν την αφήνουν να ανασαίνει κανονικά, πόσο μάλλον να μιλάει. Τα χέρια μου κατεβαίνουν τώρα από τους ώμους και την πλάτη της προς τα πλευρά της, μετά στη μέση της και μετά αρχίζουν να της κάνουν μαλάξεις στα κωλομέρια. Την τρίβω απαλά και δυνατά, ανάλογα με το πώς νιώθω ότι θέλει. Δέχεται ευχάριστα το άγγιγμά μου και συνεχίζω για ώρα να της τρίβω τα κωλομέρια ενώ αυτή αναστενάζει πότε από το ζόρισμα και πότε από ευχαρίστηση. Έχω καυλώσει πάρα πολύ αλλά κρατάω ακόμη και την αναπνοή μου για να μην ακούσει κάποιο βογγητό μου. Κάποια στιγμή αποφασίζω να χούφτωσω τα κωλομέρια της και να τα ανοίξω. Εκείνη γέρνει αρκετά μπροστά και βλέπω την τρύπα της κατακόκκινη και σφιχτή. Ασυναίσθητα βάζω λίγο υγρό σαπούνι στο δάχτυλό μου και το ακουμπάω πάνω στην κωλόρύπά της. Βογκάει και αναστενάζει δυνατά και δέχεται το χέρι μου με ευχαρίστηση. Αρχίζω να το τρίβω κυκλικά και της λέω να σπρώχνει όσο μπορεί. Της κάνω κυκλικές μαλάξεις με το δάχτυλό μου για 10 λεπτά και μετά αποφασίζω να το σπρώξω λίγο προς τα μέσα. Βγάζει μία μικρή κραυγή και σφίγγει ασυναίσθητα τους μυς του κώλου της γύρω από το δάχτυλό μου. Της λέω να χαλαρώσει και να προσπαθήσει να ενεργηθεί, όσο το δάχτυλό μου θα την ανοίγει και θα τη βοηθάει. Αρχίζει πάλι να σφίγγεται και να σπρώχνει και σε λίγα λεπτά νιώθω την κουράδα της να κατεβαίνει. Είναι πάρα πολύ σφιχτή και πάρα πολύ μεγάλη σε διάμετρο και νιώθω κι εγώ πως είναι αδύνατο να βγει από εκεί μέσα. Αυτό το ξέρει και η ίδια γιατί μου λέει πως νιώθει ότι δεν θα τα καταφέρει να τη βγάλει. Της λέω ότι είμαι εκεί και θα το κάνουμε μαζί. Πονάει, σπρώχνει πολύ δυνατά, σφίγγεται και αναστενάζει και νιώθω τα υγρά μου να μουσκεύουν το κυλοτάκι μου. Είμαι τόσο καυλωμένη που θέλω να αγγίξω τον εαυτό μου αλλά έχω επικεντρωθεί στο να σκαλίζω την τρύπα της και να προσπαθώ να τη βοηθήσω να βγάλει την τεράστια κουράδα. Σφίγγεται για πολλή ώρα και μετά εξαντλημένη σταματά την προσπάθεια. Μου λέει πως είναι αδύνατο να ενεργηθεί, και να φέρω ένα υπόθετο από το νεσεσέρ της. Της λέω να χαλαρώσει και σπρώχνω όλο το δάχτυλο μου απότομα και βαθιά μέσα στον κώλο της. Βγάζει μία πνιχτή κραυγή και αρχίζει πάλι να σπρώχνει και να σφίγγεται δυνατά. Επιστρατεύω και το άλλο μου χέρι και βάζω ένα δάχτυλο από το κάθε χέρι βαθιά μέσα στον κώλο της προσπαθώντας ουσιαστικά να τραβήξω την κουράδα της με τα δάχτυλά μου. Εκείνη βογκάει και αναστενάζει βαθιά και ξέρω ότι δεν είναι μόνο από το ζόρισμα αλλά της αρέσει πολύ.. Κάποιες φορές σκύβει μπροστά και μου δίνει πλήρη θέα του κώλου της, ενώ άλλες φορές κάθεται σε πιο όρθια στάση και μου ζητάει να της τρίβω τα κωλομέρια και να τη χαλαρώνω. Είμαι τόσο ερεθισμένη που ξέρω ότι αν αγγίξω το μουνί μου θα χύσω αμέσως αλλά δεν το κάνω. Τα χέρια μου πότε κάνουν μαλάξεις στον κώλο της και πότε μπαίνουν βαθιά μέσα του, προσπαθώντας να τραβήξουν την κουράδα προς τα έξω. Σιγά σιγά η τεράστια κουράδα κατεβαίνει αλλά ακόμη δεν φαίνεται εύκολο να βγει. Της ανοίγω όσο πιο πολύ μπορώ αλλά και όσο πιο απαλά την κωλοτρυπίδα της και την παρότρυνω να σπρώχνει. Δείχνει κουρασμένη και εξαντλημένη αλλά το κάνει, συνεχίζει να σπρώχνει ενώ μουγκρίζει πλέον και φωνάζει δυνατά. Το κεφάλι από τη χοντρή κουράδα της κάνει την εμφάνισή του και ανοίγει διάπλατα την κωλοτρυπίδα της. Εκεί σταματάει κάθε προσπάθεια και μου λέει ότι πονάει πολύ. Βάζω περισσότερο υγρό σαπούνι στα χέρια μου και αρχίζω να κάνω μαλάξεις κυκλικά στην κωλοτρυπίδα της προσπαθώντας με τα δάχτυλά μου να τραβήξω προς τα έξω την κουράδα της. Της λέω να με βοηθήσει σπρώχνοντας και το κάνει αλλά μου λέει ότι είναι εξαντλημένη και δεν μπορεί άλλο. Έχω πλέον βάλει τέσσερα δάχτυλα μέσα στην κωλοτρυπίδα της και τραβάω απαλά την κουράδα ώστε να μη την πονέσω πολύ και την τραυματίσω. Τελικά αρχίζει να βγαίνει πολύ αργά και βασανιστικά και νιώθω ότι εκείνη πονάει πολύ. Της λέω να κάνει λίγη υπομονή ακόμη και τελικά καταφέρνω να βγάλω όλη την τεράστια κουράδα από τον κώλο της. Ξεφυσάει ανακουφισμένη και μου λέει ότι έχει κι άλλα αλλά είναι πολύ εξαντλημένη για να συνεχίσει τώρα.
    Τη σηκώνω σιγά σιγά από τη λεκάνη και την πηγαίνω στο κρεβάτι. Τη βάζω να ξαπλώσει μπρούμυτα και σκύβω να φιλήσω την κωλοτρυπίδα της. Τη σαλιώνω με τη γλώσσα μου, την παίζω κυκλικά και προσπαθώ έτσι να την ανακουφίσω. Βογκάει πλέον από ευχαρίστηση και με παρακαλάει να μη σταματήσω.. Το χέρι μου πάει ασυναίσθητα στο μουνάκι μου και μόλις το αγγίζω αρχίζω να τελειώνω δυνατά. Μάλλον το καταλαβαίνει αν και είναι μπρούμυτα και δε με βλέπει, γιατί βάζει και το δικό της χέρι στο δικό της μουνί και με παρακαλάει να συνεχίσω να γλύφω τον κώλο της. Φιλάω και δαγκώνω τα κωλομέρια της και η γλώσσα μου μπαίνει όλο και πιο βαθιά μέσα στο ταλαιπωρημένο της κωλαράκι. Τρίβει δυνατά το μουνί της και βγάζει κραυγές ηδονής, ενώ εγώ χύνω ασταμάτητα όσο η γλώσσα μου γλύφει και ρουφάει τον κώλο της. Μου ζητάει να συνεχίσω λίγο ακόμη για να χύσει. Όσο η γλώσσα μου βυθίζεται ακόμη στην κωλοτρυπίδα της το χέρι μου ασυναίσθητα πηγαίνει στο μουνί της. Τραβάω το δικό της χέρι και αρχίζω να παίζω με την κλειτορίδα της. Φωνάζει πλέον δυνατά λέγοντάς μου ότι χύνει. Νιώθω τους σπασμούς του οργασμού της και είμαι έτοιμη να χύσω πάλι. Βαριανασαίνοντας, ανασηκώνεται στα τέσσερα και μου ζητάει να συνεχίσω να γλύφω την κωλοτρυπίδα της ενω αυτή χαϊδεύει ακόμη το μουνί της.
    Μετά από λίγο μου λέει ότι θα ήθελε τώρα να βγάλει και τα υπόλοιπα, εκεί, όπως είμαστε, στο κρεβάτι και να κάνω ό,τι έκανα και πριν.. Της λέω να αρχίσει να σφίγγεται και να σπρώχνει, ενώ το πρόσωπό μου είναι κολλημένο στον κώλο της και η γλώσσα μου παίζει την κωλοτρυπίδα της απαλά. Μου λέει ότι ντρέπεται αλλά αρχίζει να σφίγγεται και να σπρώχνει δυνατά και νιώθω τις κλανιές της στο πρόσωπό μου. Συνεχίζω να τη γλύφω ασταμάτητα κι εκείνη δείχνει πολύ ερεθισμένη. Βάζω πάλι το δάχτυλό μου βαθιά στον κώλο της και πιάνω την άκρη άλλης μίας κουράδας. Της λέω ότι μαζί θα τη βγάλουμε πάλι, και να συνεχίσει να σπρώχνει. Το κάνει με περισσότερη ευχαρίστηση τώρα και το χέρι της πού και πού πηγαίνει από κάτω στο μουνί της. Δε σταματώ λεπτό να τη γλύφω και να σπρώχνω το δάχτυλό μου βαθιά στο κωλαράκι της ώσπου κάνει την εμφάνισή της η άκρη από τη δεύτερη κουράδα και η κωλοτρυπίδα της ανοίγει πάλι διάπλατα. Συνεχίζω να γλύφω γύρω-γύρω την περιοχή, να τη σαλιώνω και να βοηθώ με το δάχτυλο μου την έξοδο της τεράστιας κουράδας. Εκείνη βογκάει πλέον από ηδονή και ευχαρίστηση και συνεχίζει να σφίγγεται όσο το πρόσωπό μου είναι κολλημένο στον κώλο της. Βγάζει μικρές κραυγές που μεγαλώνουν όλο και περισσότερο. Η δεύτερη τεράστια και σφιχτή κουράδα κάνει την έξοδό της, αρχίζει πάλι να βγαίνει πολύ αργά και βασανιστικά. Εκείνη σπρώχνει βογκώντας και εγώ με τα δάχτυλά μου την τραβάω προς τα έξω. Μου λέει ότι θα χύσει ενώ το χέρι της χαϊδεύει σαν τρελό το μουνί της και ταυτόχρονα χέζει μία τεράστια κουράδα, ενώ τα χέρια μου κρατούν ανοιχτά τα κωλομέρια της. Όταν τελικά βγαίνει όλη πάνω στα σεντόνια, ξαπλώνει μπρούμυτα εξαντλημένη και μου ζητάει να περιποιηθώ πάλι το κωλαράκι της που πονάει πολύ. Ανοίγω με τα χέρια μου τα κωλομέρια της και αρχίζω να φιλάω την κωλοτρυπίδα της, να τη σαλιώνω και να της κάνω ελαφρύ μασάζ με τη γλώσσα για να την ανακουφίσω και να την καταπραΰνω. Από τα βογκητά της καταλαβαίνω ότι της αρέσει πολύ και μου ζητάει να μη σταματήσω. Βλέπω το χέρι της να πηγαίνει πάλι προς το μουνί της και σε λίγο με χύνει άλλη μία φορά δυνατά όσο εγώ γλύφω και φιλάω την κωλοτρυπίδα της. Βάζω και το δικό μου χέρι ανάμεσα στα πόδια μου και αρχίζω να χύνω και εγώ μαζί της, απελευθερώνοντας επιτέλους τα βογκητά μου και φωνάζοντας δυνατά..
     
    Last edited: 11 Οκτωβρίου 2018
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Άριστη γραφη. Ευγε.
     
  3. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

  4. espimain

    espimain Contributor

    Εντυπωσιακό:
    Μπράβο !
     
  5. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Θενκ γιου  
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Σπάνιο, από κάθε άποψη, κείμενο..!
     
  7. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Ευχαριστώ..
     
  8. geop

    geop New Member

    εξαιρετικό !!!!!!!!!!!!!!
     
  9. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Παρά πολύ δυνατο!!!!!!!!!!ευγε !!!
     
  10. Vida

    Vida New Member

    Υπέροχο κείμενο για κάτι που σχεδόν μου προκαλούσε αποστροφή.
    Πριν από πολλά χρόνια είχα διαβασει για παιδιά, νηπιακής ηλικιας, που φτάνουν σε οργασμό κατά την αφόδευσή τους. Μερικά κρατιούνται μέρες για να αυξήσουν την απόλαυση.
     
  11. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

  12. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Είναι πολύ ωραίο που άρεσε σε τόσα άτομα το κείμενο σου. Πραγματικά χαιρομαι.