Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Kate

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 2 Μαϊου 2019.

  1. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Ντριν ντριν..ντριν ντριν....
    Ο ήχος του τηλεφώνου με βγάζει ξαφνικά απο την ονειροπόληση.
    -Παρακαλώ;
    - Καλημέρα μωρό μου.
    -Καλημέρα Β.
    -Κοιμήθηκες καλά Κ.;
    -Καλά μανάρι μου..Πρίν λίγο σηκώθηκα,έκανα έναν γαλλικό και κάθομαι στο τζάκι..Είναι κρύα ημέρα σήμερα.Εσύ στο βενζινάδικο είσαι;
    -Ναι..Τρέχω με τα πετρέλαια..Ετοιμάσου για πολύ χιόνι.
    -Τι θα κάνουμε σήμερα;
    - Έχω στο μυαλό μου κάτι. .Θα σου πω μετά γιατί φεύγω για διανομή.
    -Περιμένω.Καλή δουλειά ψυχή μου.
    -Ευχαριστώ μωράκι μου.
    Σήμερα είχα τα γενέθλια μου.Δεν μου είπε χρόνια πολλά..Θα το ξέχασε μάλλον αναλογίστηκα..
    Με τον Β.δεν είμασταν καιρό μαζί.Γνωριστήκαμε μέσω ενός κοινού φίλου. Πριν 2μήνες.
    Ψηλός,μελαχρινός,με πράσινα μάτια,γυμνασμένος οσο πρέπει .Όμορφος για τα δικά μου μάτια.
    Η αλήθεια είναι πως με μαγνήτισε το βλέμμα του..Ήταν τόσο μαγευτικό..τόσο σπινθηροβόλο..τόσο διεκδικητικο.
    Ακόμα θυμάμαι πως με κάρφωνε την ώρα που μου έσφιγγε το χέρι όταν γνωριστήκαμε.
    Αυτό θα πει ενα βλέμμα Χίλιες λέξεις..
    Όσο έπινα το καφεδάκι μου σκεφτόμουν οτι πρώτη φορά περνούσα τόσο όμορφα με κάποιον.
    Ήταν γλυκός τρυφερός προστατευτικός αλλά ταυτόχρονα και τόσο πρόστυχος.Ήξερε πως να ανεβάζει μια γυναίκα..
    Μου έκανε κοπλιμέντα συνεχώς.Και μου έδινε να καταλάβω οτι τα εννοούσε.
    Δεν μπορώ να πω οτι η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή.. Για τον Β.ένιωθα διαφορετικά..
    Μου μάγευε το μυαλό και το σώμα..
    Με έκανε να ανατριχιάζω ακόμα και απο το τηλέφωνο. Η φωνή του βραχνή αλλά καθάρια..Με υπνώτιζε.
    Δεν θέλαμε να κλείσουμε το τηλέφωνο. .Ο ένας έδινε πάσα στον άλλον .
    Μπιπ μπιπ..
    Ήταν ο Β.
    Διαβάζω το μήνυμα του:
    Έχω κλείσει δωμάτιο στο Ποζαρ για σήμερα ..
    Μη νομίζεις οτι ξέχασα τα γενέθλια σου..Αυτό θα είναι το δώρο σου.
    Χρόνια πολλά μωράκι μου.Να τα εκατοστήσεις!!Τα φιλιά μου απο κοντά .

    Αμέσως του απαντώ:
    Αχ μωρό μου..σε ευχαριστώ πολύ .Τέλεια έκπληξη !
    Ξεκινώ να ετοιμαζω βαλίτσα..Σε φιλώ.
    Εκείνος:
    Σου έχω πολλές ακόμα εκπλήξεις..
    Εγώ:
    Ανυπομονώ πολύ για την συνέχεια..
    Ελπίζω να αξίζει η αναμονή..
    Εκείνος:
    Αυτή η βραδιά θα σου μείνει αξέχαστη!
    Ααα πάρε το μαγιό σου!Έχω κλείσει πριβέ πισίνα.
    Εγώ:
    Εντάξει μανάρι μου..
    Οκ με την διανομή;
    Εκείνος:
    Ναι τακτοποιήθηκε..έχω ακόμα μια και τελειώνω..κάνω ενα μπανάκι,ετοιμάζομαι και μετά είμαι όλος δικός σου.
    Εγώ:
    Όταν είσαι έτοιμος πέρασε απο το σπίτι.Θα είμαι έτοιμη .
    Τρέχω πανικόβλητη στο δωμάτιο,ανοίγω την ντουλάπα διαλέγω το αγαπημένο μου τζην ενα κολάν μαύρο ενα πουκάμισο μαύρο και μια ρόζ δαντέλωτη μπλούζα.
    Ανοίγω το συρτάρι παίρνω το μαγιό μου,το αγαπημένο του νυχτικό,ζαρτιέρες,κάλσες δίχτυ,βάζω και δύο τρία απαραίτητα ακόμη και κλείνω τη βαλίτσα.
    Μπαίνω να κάνω ενα μπανάκι..να αποτριχωθώ για να είμαι έτοιμη.
    Ντύνομαι για το ταξίδι..βάζω λίγη πούδρα,λίγο ρουζ,μια δόση μάσκαρας κι ένα απαλό γκλος.
    Είμαι έτοιμη όταν χτυπάει το κινητό μου.
    -Είμαι από κάτω .Είσαι έτοιμη;
    -Ετοιμη..Μια στιγμη κλειδώνω και έρχομαι.
    Σε ένα λεπτό είχα κατέβει.Λαχταρούσα τόσο πολύ να κοιμηθούμε μαζί..Δεν είχαμε την ευκαιρία εως τώρα να το κάνουμε.
    Με το που μπαίνω στο αυτοκίνητο μου δίνει ενα ρουφηχτό γλωσσάτο φιλί.
    Τραβιέμαι και του λέω: θα μας φας ρε αγόρι μου.Σιγά.
    Και μου απαντάει ολο νάζι:Εσένα δεν θα σε χορτάσω ποτέ.
    Βάζει πρώτη πατάει γκάζι και εξαφανιζόμαστε..
    Η διαδρομή ήταν περίπου μια ώρα ..
    Στο πρώτο τέταρτο είχα κιόλας βαρεθεί.Τι να κάνω σκέφτομαι!
    Ξαφνικά μου έρχεται μια τρελή ιδέα.
    Πηγαίνω προς το μέρος του και τον φιλώ στο μάγουλο..κατεβαίνω προς τον λαιμό και του τον γλύφω..γλύφω στο αυτί και με το χέρι μου χαιδευω την στύση του πάνω απο το παντελόνι.
    Μμμμ είναι ηδη σκληρός..ξεκουμπώνω την ζώνη του..κατεβάζω το φερμουάρ και τον χαιδεύω πάνω απο το μποξεράκι.
    Τραβάω προς τα κάτω το εσώρουχο και του δίνω ενα υγρό φιλί στη κεφαλή του.
    Τον κοιτάζω να δω την εκφρασή του.Με κοιτάζει με βλέμμα απορημένο και ερεθισμένο ταυτόχρονα.Του χαμογελάω και ξανασκύβω αυτή τη φορά με περισσότερο πόθο.
    Σαλιώνω καλά τα χείλη μου και ξεκινάω απαλά για αρχή να ρουφώ και να κάνω κύκλους με την γλώσσα μου στη βάλανο.Αφήνω τα χείλη μου και την γλώσσα μου να γλιστρίσουν προς τα κάτω και σιγά σιγά προς τα επάνω.Τον ακούω να βογγάει..
    Εγώ συνεχίζω το έργο μου σταθερά.Γλύφω τους όρχεις και η γλώσσα μου σταματαει στην κεφαλή και μετά ξανά προς τα κάτω.Κάνω αυτή την διαδικασία άλλες δύο φορές.. Σταματάω και τον κοιτάζω κατάματα.
    -Τι; μου λέει .
    -Σου αρέσει Β.μου;
    -Με έχεις τρελάνει μωρό μου.
    -Θέλεις να σταματήσω;
    -Καλά το πας μου λέει και με πιάνει απο τα μαλλιά και μου λέει:
    Παρτον όλο μέσα..Και κάνω αυτό που μου λέει.
    Με το χέρι στα μαλλιά τον αφήνω να με καθοδηγεί.Έτσι καύλα μου.Αργά και σταθερά..Ναι μωρό μου..Έτσι. Μπράβο!Η φωνή του τρεμούλιαζε..είχε γίνει σιγανή και βαθιά.
    Είχα αρχίσει να ερεθίζομαι και εγώ..
    Με τραβάει και με σηκώνει με τα σάλια μου να στάζουν..
    Μου δίνει ένα φιλί καιμου λέει :
    Βγάλε το καλσόν σου..Υπακούω σαν υπνωτισμένη.
    Μείνε όπως είσαι .Μη βγάζεις τίποτε αλλο.
    Μου ανοίγει τα μπούτια παραμερίζει το κυλοτάκι μου που είχε γίνει μούσκεμα και παίζει με τον δαχτυλό του την κλειτορίδα μου.
    Βάζει το δαχτυλό του μέσα μου και βογγάω δυνατά.
    Πουτανάκι μου είσαι έτοιμη..
    Κάθομαι στα τέσσερα για να μπορώ να τον πιπώνω και εγώ..
    Απο την καύλα η αναπνοή μου είχε γίνει ακανόνιστη..Τον ρουφούσα και τον έγλυφα με πάθος..
    ΦΤΑΝΕΙ! Μου φωνάζει..Δεν θέλω να χύσω έτσι .όχι εδώ.
    Σηκώνομαι αναμαλλιασμένη και μας πιάνει το φανάρι..
    Το διπλανό ζευγάρι μας είχε πάρει χαμπάρι..Μας κοιτούσε με μια δόση ζήλεις..
    Κοιταζόμαστε με το Β.και.σκάμε στα γέλια..Εγώ είχα γίνει κατακκόκινη.
    Αλλά δεν με έμοιαζε.Ηταν μια καινούργια εμπειρία για εμένα.
    Συνεχίσαμε την διαδρομή για λίγο ακόμα ώσπου χωθήκαμε σε ένα στενό δρομάκι..
    Δεν χρειαζόντουσαν εξηγήσεις ..είχα καταλάβει ότι θα τελειώναμε αυτό που είχα αρχίσει στο αυτοκίνητο. Σταματάμε τραβάει χειρόφρενο και μου λέει κατέβα.Φόρεσε μόνο τα παπούτσια.
    Κατεβαίνω και περιμένω αμήχανα.Ο Β.κάνει τον κύκλο και έρχεται προς το μέρος μου.
    Με ακουμπάει μπρουμυτα στο καπό,μου ανοίγει τα πόδια,χώνει το κεφάλι ανάμεσα στα μπούτια μου και με γλύφει ηδονικά αργά ..
    -Μμμμ πόσο ωραία γλύφεις..
    -Με τρελένεις.
    Μπήγει τα δύο δάχτυλα μέσα μου βαθιά και μένει ακίνητος.
    Μέχρι να γυρίσω και να καταλάβω τι έχει συμβεί..βλέπω την παλάμη του να πέφτει δυνατά στο δεξί μου κωλομέρι.
    Αουτς τραντάζομαι..και πάω να σηκωθώ με τα δαχτυλά του μέσα μου. Με το άλλο χέρι με κρατάει σταθερή κάτω καθησυχάζοντας με.
    Σσσσσσ το ξέρω..η υπομονή θα σε ανταμοίψει.
    Και κάθομαι ακίνητη κάτω απο τις διαταγές του.
    Ξεκινάει με τα δαχτυλά του ένα παιχνίδι που προφανώς το ήξερε πολύ καλά.
    Ήταν τόσο καυλωτικό..ήμουν έτοιμη να εκραγώ.
    Ξαφνικά βγάζει τα δαχτυλά του και μου ρίχνει άλλη μια στο αριστερό αυτή τη φορά κωλομέρι.
    Η σφαλιάρα αυτή ήταν πιο ήπια απο την πρώτη. Μπορώ να πω οτι μου άρεσε κιόλας.
    Έτσι στα τέσσερα με αρπάζει απο τον λαιμό και μού χώνει το σκληρό πέος βαθιά μέσα μου.
    Τον νιώθω να περιστρέφεται κυκλικά να πιάνει πάτο..
    Ωωωω τι αίσθηση ! Τρελή.
    Τον βγάζει και μου το δίνει στο στόμα μου.
    -Πάρτον να δείς την γεύση σου.Σου αρέσει;
    -Μμμμ ναι μωρό μου..Είμαι νόστιμη.
    Και τον ρουφάω και τον γλύφω πάνω κάτω πάνω κάτω.
    Τραβιέται ξαφνικά και ακούω το χαρακτηριστκό ήχο..
    Με ξαπλώνει ανάσκελα..Το καπό είναι παγωμένο αλλά δεν με πειράζει.
    Έχει αρχίσει να ψιχαλίζει..Τότε αρχίζει να μπαινοβγαίνει πιο γρήγορα μέσα μου.
    Τελειώνω τόσο δυνατά που τρέμουν τα πόδια μου.
    Σε λιγότερο απο ένα λεπτό τελειώνει και ο Β. πάνω στο μουσκεμένο απο την βροχή εφηβαίο μου.
     
    Last edited: 3 Μαϊου 2019
  2. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Μπράβο @Katemou !
    Πρωτη προσπάθειά σου;
    Περιμένουμε τη συνέχεια...
     
  3. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Πρώτα βήματα..
    Σε ευχαριστώ @melaxrinos28 .
     
  4. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Μπαίνουμε γρήγορα στο αυτοκίνητο,μουσκεμένοι αλλά και χορτασμένοι από αυτό το ευτυχές συμβάν.
    Ο Β.γυρίζει και με κοιτά κατάματα...τον κοιτώ και εγώ αναλογίζοντας πόσο σέξι και ταυτοχρόνως πόσο γλύκας είναι.Ετσι ξαναμμένος και υγρός από την βροχή είναι ακόμα πιο όμορφος..
    -Καλό το διάλειμμα;;;με βγάζει από τις σκέψεις..
    -Ήταν ένα δημιουργικότατο και αξέχαστο διάλειμμα 
    -Χαρά μου η ευχαρίστηση σας....
    Και του δίνω ένα απαλό φιλί στο στόμα..
    -Βραχήκαμε μωρό μου αλλά φτάνουμε..σε κανένα τέταρτο θα είμαστε στο ξενοδοχείο.Ξεκινάμε;
    -Ναι μωρό μου φύγαμε.
    Βάζει εμπρός το αυτοκίνητο και τα 180 άλογα μουγκρίζουν εκκωφαντικά..
    Ξεκινώντας αλλάζω σταθμό και πέφτω σε ένα από τα αγαπημένα μου τραγούδια..
    Βάζω ένταση και γέρνω πίσω το πλατοκάθισμα να χαλαρώσω..Πιάνω τον εαυτό μου να ψιθυρίζει:
    Στο δρόμο το δικό μου
    τα πάντα ήταν σκοτεινά
    ποτέ τα όνειρά μου
    δε θα΄χαν γίνει αληθινά
    Μα τώρα είσαι εδώ εσύ
    και έχω ξαναγεννηθεί
    το τέλος κι η αρχή μου
    ζωή μου είσαι εσύ...
    Όσο τραγουδούσα ..ένιωθα μέσα μου μια γαλήνη..μια πληρότητα..
    Σε καμία προηγούμενη σχέση δεν ένιωθα αυτή την"ηρεμία"που με έχει σαγηνεύσει,που με έχει συνεπάρει..
    Όλα μου φαίνονταν όμορφα..
    Η ζωή επιτέλους μου χαρίζει ευτυχία..μου χαμογελά..
    Μου το χρωστάει εξάλλου!!
    Πέρασα από τόσες δυσκολίες..τόση μιζέρια..τόσες κακουχίες..
    Ξαφνικά σκοτεινιάζω..ένα κρύο ρίγος με διαπερνά..
    Λες να ζω ένα όνειρο;;Λες να ξυπνήσω και όλο αυτό να είναι μια μακρινή ανάμνηση..
    Νιώθω φόβο μήπως ξυπνήσω και το όνειρο που ζω έχει πια χαθεί.
    Δε μπορεί!Δεν μπορεί να βγεί η διαίσθησή μου λανθασμένη..Θέλω να ζήσω επιτέλους..θέλω να ονειρεύομαι..
    -Κ.μου τι έπαθες;Κρυώνεις;
    -Τσίμπησε με σε παρακαλώ..και ένα δάκρυ κυλάει από τα μάτια μου.
    - Τι έγινε ψυχή μου;Γιατί δάκρυσες; Φταίω εγώ σε κάτι;
    - ΟΧΙ!Όχι δεν φταίς σε τίποτα εσύ!Απλά είσαι τόσο καλός για να είσαι αληθινός.Φοβάμαι ότι ονειρεύομαι..Φοβάμαι μήπως το ονειρό γίνει εφιάλτης!
    Κάνει στην άκρη,ανάβει τα αλάρμ και τραβάει το χειρόφρενο..
    Με παίρνει στην αγκαλιά του και με σφίγγει πάνω του..μου χαϊδεύει και μου φιλάει τα μαλλιά ..
    - Μωρό μου και για μένα είναι πρωτόγνωρο αυτό που ζω μαζί σου.
    Δεν έχω ξανανιώσει ποτέ έτσι για καμία άλλη.Μου συμβαίνει πρώτη φορά.Μαζί σου μαθαίνω τι θα πει έρωτας!Θέλω να περπατήσουμε δίπλα δίπλα..να μάθουμε και να ανακαλύψουμε όλες τις πτυχές του έρωτα μαζί.Θέλω να ονειρευτούμε μαζί..
    Και τότε ξεσπάω σε κλάματα..δυνατά με λιγμούς...
    Φτάνει μου λέει!Και μου σκουπίζει τα δάκρυα από τα μάγουλα μου.
    Σου αξίζει μόνο ευτυχία.Τίποτα λιγότερο!
    Εγώ δεν είμαι σαν τους άλλους που λένε πολλά..
    Θέλω να είσαι ευτυχισμένη.
    Σε μερικά λεπτά τα δάκρυα είχαν σταματήσει.
    Τον αγκάλιασα και εγώ σφιχτά σαν να μην υπάρχει αύριο.
    - Πάμε γιατί δεν θα φτάσουμε ποτέ. 
    Είχα πειστεί!Είναι ερωτευμένος!Κανένα έως τώρα δεν μου είχε πει "είμαι ερωτευμένος" "αξίζεις".
    Σε πέντε λεπτά είχαμε φτάσει στο ξενοδοχείο.."Nymfes"διάβασα την φωτεινή ένδειξη.Ολο πετρόχτιστο..μέσα στο πράσινο.
    Μπαίνουμε στην ρεσεψιόν και ο Β.δίνει την ταυτότητα του στην χαμογελαστή κοπέλα.
    - Είστε έτοιμοι για να σας δείξω την σουίτα σας;
    - Έτοιμοι απαντά ο Β.και κουβαλάει και την δική μου βαλίτσα.Μετα από σας..μου κάνει χειρονομία να περάσω μπροστά εγώ.
    Φτάνουμε έξω από το δωμάτιο και η κοπέλα μας ανοίγει την πόρτα.
    Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο,πέτρινο με jacuzzi,μπαρ,large κρεβάτι,τζάκι..Η κοπέλα μας δίνει οδηγίες σχετικά με το jacuzzi μας δείχνει τα ξύλα στο μπαλκόνι μας ενημερώνει σχετικά με το spa και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου και μας εύχεται καλή διαμονή.
    - Είναι πολύ όμορφο το δωμάτιο.Σε ευχαριστώ για το δώρο σου.Είναι τέλειο!
    - Δεν κάνει τίποτα μωρό μου..Ήθελα πολύ να περάσουμε το διήμερο των γενεθλίων σου μαζί.. 
    - Θα ανάψω το τζάκι και θα μπω να κάνω ένα μπανάκι..
    -Εσύ τζάκι..εγώ γεμίζω το jacuzzi..μετά μπανάκι..
    Τα προσαννάματα ήταν ήδη έτοιμα..Το μόνο που χρειαζόταν ήταν να ανάψω τον κύβο με τον αναπτήρα.
    Τα ξύλα πήραν φωτιά αμέσως..βάζω και άλλα ξύλα και ετοιμάζομαι να ξεντυθώ. Βγάζω τα ρούχα μου και μπαίνω στην μπανιέρα..
    - Εεεππππ περίμενε και εμένα.....
    - Άντε..ανυπομονώ..Έλα..
    Βγάζει την μπλούζα του και μου την πετάει.Την πιάνω στον αέρα..
    Βγάζει και τα υπόλοιπα ρούχα ..
    Μπαίνει στην ζεστή μπανιέρα,πατάει κάτι κουμπιά και τότε αρχίζει να λειτουργεί το υδρομασάζ..πω πω!!μου αρέσει πολύ..
    Σαν ένα καζάνι που βράζει σκέφτομαι..με πολλές μπουρμπουλήθρες!
    Χαλαρώνουμε για λίγο ξαπλωμένοι..και οι δύο χαμένοι στις σκέψεις μας.Σε κάποια φάση μου πετάει νερό στο πρόσωπο..
    Θέλεις παιχνιδάκια;;;τώρα θα δεις!
    Και βάζω νερό στο στόμα μου και τον πιτσιλάω..
    Ετσι;;με πιάνει από τα μαλλιά και βάζει όλο το κεφάλι στην μπανιέρα..
    Το βγάζει απ'ευθείας και μου δίνει ένα ρουφηχτό φιλί στα χείλη.
    Αφήνομαι στα επιδέξια χείλη του.Τραβιέται και ξεκινάει ένα ταξίδι με την γλώσσα του από τον λαιμό μέχρι τα κάτω δάχτυλα..
    Ξεκίνησε να γλύφει και να πιπιλάει το αυτί μου,γλυστράει τη γλώσσα του στον λαιμό μου.Τα δάχτυλα του εσφιγγαν μαλακά τις ρόγες μου που είχαν τσιτώσει..Η γλώσσα του περνάει ξυστά από το στήθος μου κατεβαίνοντας χαμηλά στην κοιλιά και στον αφαλό,στο τριχωτό τριγωνάκι τους εφηβαίου μου..στα μπούτια..στις γάμπες..στον αστράγαλο και στα δάχτυλα του ποδιού..Αναστενάζω δυνατά με το τελευταίο γλύψιμο-δάγκωμα.Αχχ..ναι.
    Με το υγρό στόμα του φιλάει το στήθος μου..το γλύφει το δαγκώνει απαλά το ρουφάει ενώ με το άλλο χέρι του χουφτώνει το άλλο στήθος...μμμμ..έχω ανάψει για τα καλά..Το ζεστό νερό σε συνδυασμό με τα χάδια του με έχουν ερεθίσει αφάνταστα.
    Με την γλώσσα του να κάνει κύκλους στα στήθη μου νιώθω το δάχτυλο του να γλιστράει μέσα μου..αχχχ..παίζει με την κλειτορίδα μου και ξαναβάζει το δάχτυλο του μέσα..
    Φτάνει..είμαι έτοιμη.
    Με φιλάει πολύ ερεθισμένος...
    Σειρά μου να ανταποδώσω..κάνω τις ίδιες ακριβώς κινήσεις με αυτόν..τον γλύφω από πάνω μέχρι κάτω στα δάχτυλα των ποδιών του.Του αρέσει πολύ..το καταλαβαίνω από την στάση του σώματος του..Μόλις τελειώνω με το γλύψιμο του χαϊδεύω τους όρχεις και με την γλώσσα μου εξερευνώ το πέος του..πάνω κάτω με το στόμα και την γλώσσα..ρουφάω πιπιλάω γλύφω...
    Με πιάνει από το χέρι και χωρίς να σκουπιστούμε με βάζει ανάσκελα πάνω στο τραπεζάκι..Ο Β.στα Γονατά του μου ανοίγει τα πόδια κρατώντας τα και μου το βάζει αργά λίγο λίγο..αχχχ ψιθυρίζω..το βάζει τέρμα μέσα μου και κάνει κύκλους ..δεν κρατιέται και τελειώνω δυνατά πιτσιλώντας τον με τα υγρά μου..
    Ξεκινάει να κουνιέται πιο γρήγορα..πιο δυνατά..ωχχ παίζει ταυτόχρονα με την κλειτορίδα μου..δεν αντέχω και ξανά τελειώνω με τα υγρά μου να πετάγονται μακριά..
    Στην συνέχεια με βάζει στα τέσσερα στο σκαμπό του μπαρ,μου δένει τα χέρια στην πλάτη μου με το φανελάκι του και με πηδάει άγρια..Πιτσιλώ ασταμάτητα..τα υγρά μου στα πλακάκια έχουν γίνει μια λιμνούλα.κάπου κάπου μου σφαλιαρίζει τα κωλομερια άλλοτε πιο δυνατά άλλοτε πιο σιγά..αρχίζει να με ερεθίζει το παιχνίδι με τις σφαλιάρες..δεν είναι και τόσο οδυνηρό τελικά..
    Έλα μου λέει...θέλω να ανέβεις εσύ..θέλω να σε κοιτώ..να κοιτώ πόσο ερεθισμένη είσαι..να δω την καύλα στο πρόσωπο σου..
    Ανεβαίνω πάνω του και κουνιέμαι δεξιά αριστερά πάνω και κάτω..κάνω κύκλους και ξανά τελειώνω.μου έχουν κοπεί τα πόδια αλλά δεν με νοιάζει .Είμαι πάνω του και τον ιππεύω..
    Γυρίζω να βλέπει την πλάτη μου..Τον ακουμπάω πίσω μου και τον βάζω σιγά σιγά γιατί πονάω..απαλά απαλά κατεβαίνω προς τα κάτω..Τον έχω τρελάνει..Δεν το περίμενε να το βάλω πίσω ..ήμουν όμως τόσο πολύ ερεθισμένη που ήθελα να το δοκιμάσω.Ξεκινώ πιο γρήγορα να κάνω παιχνίδι..Τελειώνω άλλη μια φορά πιτσιλώντας και φωνάζοντας..Ακούω την ανάσα του να γίνεται πιο γρήγορη..είναι έτοιμος..με πιάνει από την λεκάνη μου και με κουνάει στον Ρυθμό του..βάζω τις πατούσες μου στα μπούτια του και τον νιώθω να τελειώνει στην πίσω τρύπα μου..
    Πέφτω στην αγκαλιά του ευτυχισμένη,χορτασμένη και αποκαμωμένη με παίρνει ο ύπνος.
     
  5. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Βρίσκομαι ξαφνικά σε μια αυλή ενός παλαιού χαμόσπιτου.
    Είμαι 5 ετών.. νιώθω τρομαγμένη και φοβισμένη..κουρνιάζω σε μια γωνιά του τοίχου της περίφραξης..θέλω να κρυφτώ από τον κύριο που μου φωνάζει...το ξέρω!το ξέρω πως θα φάω ξύλο..
    Έκανα μια αταξία..εξαφανίστηκα με τον κατά δύο χρόνια μεγαλύτερο ξάδερφο μου..πήγαμε στο ποτάμι.Ηταν επικίνδυνα για δύο μικρά παιδιά.. πρωτού να το καταλάβω πέφτει η πρώτη σφαλιάρα στο μαγουλάκι μου.. ασυναίσθητα το χαϊδεύω με την μικρή παλάμη μου..το ξέρω πως θα έχει και συνέχεια..
    Η παλάμη του κυρίου πέφτει στο άλλο μαγουλάκι μου..αυτή την φορά πιο δυνατή!Τα δάκρυα αρχίζουν να κυλούν πιο γρήγορα..
    Ακούω μόνο την δυνατή φωνή του να με βρίζει..
    Τον βλέπω να φεύγει..να πηγαίνει στο πίσω μέρος της αυλής.
    Ουφ...κάπως τα δάκρυα στραγγίζουν από τα μάτια μου.
    Κάνω να σηκωθώ από την γωνιά μου..και τον ξαναβλέπω να έρχεται προς το μέρος μου..αυτή την φορά κρατάει μια βίτσα από την καρυδιά.. κουρνιάζω σαν έμβρυο στον τοίχο.
    Φοβάμαι τον πόνο..δεν αντέχει άλλο το κορμάκι μου..
    Κλείνω τα μάτια μου με τα δυο μου τα χεράκια..
    -Σε παρακαλώ μπαμπά.Οχι με την βίτσα φωνάζω..
    Δεν θα το ξανακάνω.Θα είμαι καλό κορίτσι.
    Δεν μου απαντά.Με πιάνει από τα μαλλιά και με σέρνει προς την πίσω αυλή που είχε πιο πολύ χώρο.
    -Θα σου μάθω τι θα πει να υπακούς!!
    Και πέφτει η πρώτη βιτσιά στο πόδι μου.
    -Αχ..μη! φτάνει.
    -Αν δεν σου ματώσω τα πόδια δεν θα σε αφήσω..Δεν θα γίνεις αλητάκι.Θα μάθεις να έχεις τρόπους.
    Και πέφτει και η δεύτερη βιτσιά στο πωπουδάκι μου.
    Κλαίω..κλαίω γοερά.Το πρόσωπο του πατέρα είχε γίνει άγριο..
    Τα μάτια του γυάλιζαν.. Τρόμαζα..τρόμαζα πάντα όταν τον έβλεπα έτσι..ακόμα και οταν δεν με χτυπούσε.Είχα συνηθίσει στις φωνές και τα βρυσιματά του.Με πονούσε πιο πολύ όταν έβριζε την μανουλίτσα..και την χτυπούσε και την έκανε να κλαίει συνέχεια..έκλεινα τα αυτιά μου..χωνόμουν κάτω από το κρεβάτι και έκλαιγα..ήταν τραγικό.Θυμάμαι ακόμα και όταν έφευγε για μέρες.. ταξίδια χωρίς να πει τίποτα.
    Ερχόταν από μέρες και φώναζε γιατί η μαμά του έλεγε με ποιες γυρνάς;;.Τότε δεν καταλάβαινα!ήμουν ένα μικρό κοριτσάκι εξάλλου.
    Η τρίτη βιτσιά πέφτει πιο δυνατή στο ίδιο σημείο του ποδιού..
    Δεν αντέχω και πέφτω κάτω παραδομένη..πλέον δεν ένιωθα πόνο..δεν ένιωθα τίποτα..είχα παραιτηθεί..είχα κλείσει τα μάτια και δεν σκεφτόμουν τίποτα..οι βιτσιές έπεφταν σαν βροχή..
    Άκουσα μόνο την φωνή του αγαπημένου μου παππού..να φωνάζει:ΦΤΑΝΕΙ Τ.Θα το σκοτώσεις το παιδί!
    Ανοίγω τα μάτια και βλέπω τον παππού να κρατάει το χέρι του μπαμπά..
    Ο μπαμπάς τότε πετάει παραπέρα την βίτσα και μου λέει:
    Για να μάθεις να με σέβεσαι και να μη με αψηφάς.Θα ακούς σε ότι σου λέω..δεν θέλω αντιρρήσεις!ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;;
    -Ναι μπαμπά.Δεν θα το ξανακάνω.
    Με παίρνει αγκαλιά ο παππούς και με πηγαίνει στην βρύση να μου ξεπλύνει τα ματωμένα πόδια μου..
    Έκλαιγα..δυνατά με λίγμους.
    -Παππού γιατί ο μπαμπάς είναι τόσο αυστηρός;;Μας χτυπάει και μας φωνάζει..και εμένα και την μαμά.Δεν τον αγαπώ!
    -Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου..να τον ακούς..είναι νευρικός.

    Μωρό μου..Κ.μου..κοριτσάκι μου..
    Το τράνταγμα του Β.με επαναφέρει στην πραγματικότητα..
    Έβλεπες εφιάλτη!Φώναζες στον ύπνο σου..
    Με παίρνει στην αγκαλιά του.. τελείωσε.. πέρασε...
    Η καρδιά μου θαρρείς και θα πετάγονταν από την θέση της..
    Γιατί να βλέπω συνέχεια αυτο το απαίσιο όνειρο..
    Αφήνομαι στην αγκαλιά του ξεσπώντας σε δάκρυα..λυτρωτικά..εξαγνιστικά..
    Σηκώνεται παίρνει ένα χαρτί από το τραπέζι και μου το δίνει..του χαμογελάω..και σκουπίζω το πρόσωπο μου που είχε γίνει κόκκινο από το κλάμα.
    -Είσαι καλύτερα;
    -Ναι μωρό μου.Σε ευχαριστώ.
    Λυπάμαι για ότι έγινε.
    -Συμβαίνουν και αυτά..
    -Είμαι άσχημη όταν κλαίω!
    -Κάθε άλλο παρά άσχημη δεν είσαι..
    Είσαι πανέμορφη..βγάζεις μια παιδικότητα.. είσαι ξεχωριστή..
    Του χαμογελάω παιχνιδιάρικα και του κλείνω το μάτι..
    Η καλή διάθεση είχε επανέλθει..
    Σήκω μου λέει..Ντύσου να πάμε μια βόλτα στο Λουτράκι,να πάμε και για φαγητό..
    -Μμμ πεινάω σαν λύκος!
    -Ξεθεώθηκα του λέω και βάζω τα γέλια.

    Στο αυτοκίνητο είμασταν και οι δυό μας πολύ χαλαροί.
    Ο καιρός είχε στρώσει κάπως..
    Οι αχτίδες του ήλιου διαπερνούσαν τα τζάμια και μας χαλάρωναν περισσότερο.
    Βάζω ένταση στο ράδιο και τραγουδάω:

    Look at me
    It really was not easy
    But I can breathe
    And I'm so grateful ‘cause I can see
    I am free
    To do exactly what I please
    So come with me
    To a place where we can be ......
    Η βόλτα λειτουργεί θεραπευτικά για εμένα..
    Μου αρέσει να κάνω βόλτες με το αυτοκίνητο..χωρίς να έχω στο μυαλό μου κάποιον συγκεκριμένο προορισμό.
    Το Λουτράκι ήταν ένα μικρό χωριουδάκι..πολύ όμορφο..με πολλά ξενοδοχεία όλα πετρόκτιστα.Φυσική ομορφιά σιγοψιθυρίζω.
    Διανύουμε μερικά χλμ ακόμη..
    Η πινακίδα γράφει Όρμα..
    Λες και διάβασε το μυαλό μου..μου λέει:
    Πάμε να φάμε το νοστιμότερο φαγητό στο νομό!
    Παρκάρουμε έξω από ένα ταβερνάκι..Το όνομα του θύμιζε αρχαίο θεό.
    Καθόμαστε σε ένα τραπέζι δίπλα στο τζάκι.
    Έρχεται το γκαρσόν μας καλησπερίζει χαμογελαστά και μας δίνει ευγενικά τους καταλόγους.
    Ρίχνουμε μια ματιά..σε πέντε λεπτά είχαμε αποφασίσει.
    Έρχεστε παρακαλώ.Η φωνή του με κάνει να ριγώ.
    Δίνει την παραγγελία με σταθερό και σοβαρό τόνο.
    Σε λίγο το γκαρσόν είναι εκεί με το κρασί μας.Μας σερβίρει..
    Σηκώνω πρώτη το ποτήρι: Στην υγεία μας..
    Σε μας αγάπη μου.
    Το φαγητό ήταν πεντανόστιμο.
    -Παραέφαγα νομίζω.
    -Το φαγητό είναι ξεχωριστό.
    -Τι θα κάνουμε τώρα Β.μου;
    -Θα σε πάω στην Αριδαία να πιούμε ένα καφέ..μέχρι να έρθει η ώρα να πάμε στην πισίνα.
    -Πισίνα..ωωω θέλω πολύ.
    -Θα βρεθούμε με ένα ζευγάρι για καφέ στην Αριδαία.Είναι πολύ φίλος .Ξέχασα να σου το αναφέρω..θα πάμε μαζί στην πισίνα.
    Σε ενοχλεί που θα βρεθούμε;
    -Ασφαλώς και όχι..καλά έκανες..δεν θα ήταν ευγενικό να ήξερε ότι ήρθαμε έως εδώ και δεν τους είπες.
    -Μου φέρνει καύσιμα στο βενζινάδικο.Είναι πολύ εντάξει παιδί.Την κοπέλα του δεν την ξέρω.Θα τους γνωρίσεις σε λίγο.

    Σε ένα τέταρτο είχαμε μπει στην Αριδαία.
    Βγάζει το κινητό του και καλεί τον Α.
    Έλα αγόρι τι κάνεις;Πως είσαι;
    Καλά και εμείς..τώρα μπήκαμε Αριδαία.Είστε έτοιμοι;
    Σε ποιο μαγαζί θέλεις να βρεθούμε;
    Ααα. Οκ.κατάλαβα..
    Ναι ρε μαλάκα..έχουμε ξαναπάει.Τα λέμε εκεί.Γεια.
    Έχει ξαναπάει!Μέσα μου νιώθω μια μικρή σουβλιά..Του έχει γνωρίσει και άλλες άραγε;με κατακλύζει ένα κύμα ζήλιας..
    Εγώ που δεν ζηλεύω!τι έπαθα ξαφνικά;
    Στο πρόσωπο μου είχε ζωγραφιστεί η απογοήτευση..
    Πιθανόν το καταλαβε..
    -Έχουμε ξαναβρεθεί οι δυο μας στο καφέ..
    -Του έχεις γνωρίσει κι άλλες;
    Δεν μου απαντάει.Παρκάρει το αυτοκίνητο.
    Βγαίνουμε αμίλητοι..
    Βάζει το χέρι του στον ώμο μου με κοιτάζει και μου λέει:
    Καμία άλλη δεν έχει γνωρίσει ο Α. Ήξερε κάποια φλερτ που δεν είχαν καμία σημασία για μένα.Εσυ είσαι η πρώτη που θα γνωρίσει!
    Περπατήσαμε τον υπόλοιπο δρόμο χαζολογωντας.
    Μπαίνουμε στο μαγαζί και ο Α.ηταν ήδη εκεί.Μας σηκώνει το χέρι και πηγαίνουμε προς το μέρος του.
    -Παλιόφιλε επιτέλους σε βλέπω με μια κοπέλα!!
    -Ελα τώρα... κόψε!
    -Α. από εδώ η Κ.
    -Απο εδώ η Ε.
    Κάναμε τις τυπικές χειραψίες και καθήσαμε.
    -Γαλλικό θα πιείς μωρό μου;;
    -Ναι ευχαριστώ.και μου πιάνει απαλά το χέρι.
    Τα παιδιά ήταν πολύ ανοιχτά..ταιριάξαμε από την πρώτη στιγμή..
    Η αλήθεια είναι πως δεν ταιριάζω εύκολα με ανθρώπους.
    Με κάνουν να βαριέμαι τις περισσότερες φορές.
    Για ένα περίεργο λόγο περνούσα όμορφα. Συζητούσαμε για διάφορα.. γελούσαμε..ένιωθα σαν να ήταν παλιοί φίλοι και ότι είχαμε βγει πολλές φορές μαζί.
    Ο Β.ήταν και αυτός ευχαριστημένος που τους είχα συμπαθήσει.
    Δεν μου άφηνε το χέρι παρά μόνο για να πιει καφέ και να κάνει τσιγάρο..με φιλούσε απαλά..και η αλήθεια είναι πως μου άρεσε και εμένα να μου το δείχνει δημόσια.
    -Κ. οφείλω να πω πως του έχεις πάρει τα μυαλά του φίλου μου..Δεν τον έχω ξαναδεί σε τόσα κέφια!Του κάνεις καλό!
    - Α.η αλήθεια είναι πως και εγώ αισθάνομαι αναλόγως..
    Και με τα πειράγματα η ώρα κύλησε ανάλαφρα.
    Η ώρα κοντεύει για το ραντεβού.αναφωνεί ο Β.
    Εάν χάσουμε το ραντεβού τότε γειά σας!
    Άντε πάμε;;
    Πάμε συμφωνούμε όλοι.
    Σε ένα εικοσάλεπτο είμαστε στην είσοδο των λουτρών.
    Ο Β. συνεννοείται με την κοπέλα στην υποδοχή.
    Η κοπέλα του δίνει τα εισιτήρια και κατευθυνόμαστε σε έναν διάδρομο όλο πόρτες.
    Εδώ είμαστε! Νούμερο 5.
     
    Last edited: 9 Μαϊου 2019
  6. Josie

    Josie New Member

    Ελπίζω ο εφιάλτης να είναι απλά ένας εφιάλτης...

    Το υπόλοιπο μου άρεσε ☺️
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Το ότι ξεκίνησες με την εικόνα του πολυ μικρού παιδιού και όλα όσα έγραψες εν συνεχεία για το πολυ μικρο παιδί μου προκάλεσαν εμετο.
     
  8. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Δεκτό το σχόλιο σου.
    Η ζωή είναι ένα παραμύθι που δεν τελειώνει πάντα με το ζήσαν αυτοί καλά...
     
  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ο πολιτισμός είναι μια πορεια, όπου σταδιακά ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί καλυτερα.
    Ας μην το ξεχνάς πότε αυτο.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Καλωσηρθατε στον πλανήτη Γη, τον πραγματικό, όχι των παραμυθιών.
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Η πραγματικότητα στον πλανήτη γη όταν ασχολεισαι με 5χρονα είναι ότι πας φυλακη.
    Μην το ξεχνάς αυτο.
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Οπωσδήποτε. Δεσε τα nike σου, μίλα στο κινητό σου και φαντασιώσου ο,τι θες.