Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Massage

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος darkmoon_o, στις 26 Οκτωβρίου 2023.

  1. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Βρίσκομαι έξω από την πόρτα Του.Κοιτάζω το ρολόι μου,η ώρα είναι εφτά και είκοσι εννέα.Ωραία σκέφτομαι είμαι στην ώρα μου.Χτυπάω το κουδούνι και ένα ρίγος με διαπερνά.Η πόρτα ανοίγει.Τον κοιτάζω,Τον περιεργάζομαι.Είναι casual ντυμένος, φοράει μαύρη φόρμα,γκρι μπλούζα και τα αθλητικά Του.Το άρωμα Του ανατολίτικο, ξυλώδες με μαγεύει.Τα μαλλιά Του είναι ακόμα βρεγμένα.
    -Καλησπέρα,πέρασε.
    -Καλησπέρα Κύριε.
    -Σήμερα είσαι πελάτισσα και εγώ ο θεραπευτής σου.Ας αφήσουμε τον πληθυντικό για λίγο.
    -Μου είναι λίγο δύσκολο να Σου μιλάω στον ενικό.
    Σκύβω το κεφάλι ανεπαίσθητα.
    Με πιάνει από το πηγούνι και φέρνει το κεφάλι μου στο ύψος των ματιών Του.
    -Hey χαλάρωσε και αφήσου..
    Τα μάτια Του,το βλέμμα Του,με σαγηνεύουν.
    Μου έρχεται να χαστουκίσω τον εαυτό μου,να του πω.. ξύπνα!Τι σε έχει πιάσει.
    -Γιατί είσαι σκεφτική;
    -Χμ.. σκέφτομαι τι θα έκανα χωρίς Εσένα.
    -Έλα, κάθισε.Εγώ θα ετοιμάσω τον χώρο και θα σε φωνάξω να έρθεις.
    -Μάλιστα Κυρ.. συγνώμη..μάλιστα σκέτο.
    -Good girl!
    Μου χαμογελάει και χάνεται πίσω από την πόρτα.
    Καθισμένη στον καναπέ περιμένω αμήχανα..
    Μου περνάει από το μυαλό ότι τόσο καιρό Τον γνωρίζω και δεν έχω μπει στον χώρο που εργάζεται.Και να που τώρα έχω κάτι πονάκια στην μέση και προσφέρθηκε ο Ίδιος να μου κάνει τις φυσικοθεραπείες.
    Σε λίγο έρχεται προς το μέρος μου.
    -Είσαι έτοιμη;
    -Είμαι.
    -Ωραία λοιπόν.Πάμε.
    Με πιάνει από χέρι,μου δίνει ένα πεταχτό φιλί και βουρ για το δωμάτιο.
    Μπαίνω στο δωμάτιο, στέκομαι.Ο χώρος είναι πολύ μεγάλος αλλά πολύ ζεστά διακοσμημένος.Τον επεξεργάζομαι.Στη μέση του δωματίου υπάρχει ένα κρεβάτι καλυμμένο με μια λευκή πετσέτα.Στα δεξιά ένα τραπέζι με δύο καρέκλες η μια απέναντι από την άλλη.Στο τραπέζι επάνω ένα laptop και διάφορα ενημερωτικά φυλλάδια.Στα αριστερά μια ντουλάπα και ράφια με διάφορα διακοσμητικά και βιβλία.Οι τοίχοι είναι βαμμένοι σε μπεζ-καφέ ανοιχτό αποχρώσεις.Ο φωτισμός είναι αρκετά χαμηλός. Από τα ηχεία παίζει μια χαλαρωτική μουσική.
    -Πολύ όμορφο περιβάλλον ψελλίζω.
    -Σε ευχαριστώ.
    Κάθεται στην καρέκλα και μου γνέφει να καθήσω και εγώ.Βγάζει ένα ντοσιέ και μου το δίνει.
    -Χρειάζεται να πάρω το ιστορικό σου.Συμπλήρωσε την φόρμα.Αν χρειαστείς βοήθεια μη διστάσεις.

    Το φύλλο είχε διάφορες ερωτήσεις σχετικά με τα προσωπικά στοιχεία, ονοματεπώνυμο,ηλικία,βάρος, χειρουργεία.
    Τελειώνω με την μπροστά σελίδα και γυρίζω στη δεύτερη.Η δεύτερη ήταν σχετική με τον πόνο που ένιωθα,σε ποιο σημείο,αν τον ένιωθα μετά από κάποια συγκεκριμένη δραστηριότητα.
    Τελειώνω και Του δίνω τον ντοσιέ.
    Ρίχνει μια ματιά.Όλα ήταν εντάξει.
    Σηκώνεται..
    -Μπορούμε να ξεκινήσουμε.Γδύσου τελείως και ξάπλωσε μπρούμυτα.
    Εκείνος κάθεται με τον ποπό στο γραφείο και με κοιτάει με το βλέμμα καρφωμένο.
    -Κανονικά ο πελάτης μένει με τα εσώρουχα..για σένα όμως θα κάνω μια εξαίρεση.
    Γδύνομαι αργά..πρώτα ξεκουμπώνω το πουκάμισο,το κρεμάω στην κρεμάστρα.Συνεχίζω με την φούστα.Βγάζω τις γόβες και το καλσόν.Μένω με το σουτιέν και το κυλοτάκι.Πηγαίνω προς το μέρος Του και Του ψιθυρίζω στο αυτί.
    -Είμαι όλη δική Σου.
    Και αρχίζω να λικνίζομαι στον ήχο της μουσικής.
    Με πιάνει και με σφίγγει στην αγκαλιά Του.Πίανει το σουτιέν και με φιλάει απαλά στο λαιμό.Μου το ξεκουμπώνει,το βγάζει και το ρίχνει κάτω.Μένω ακίνητη. Σκύβει και πιάνει το κυλοτάκι με τα δυό Του χέρια.Το κατεβάζει αργά φιλώντας με στους μηρούς.Σηκώνετε και το ρίχνει και αυτό κάτω.
    Μου δίνει ένα χαστούκι στον ποπό..
    -Ξάπλωσε τώρα!
    Τον κοιτάζω..τα μάτια Του σκοτεινά μα και συνάμα λαμπερά.
    Υπακούω και ξαπλώνω.
     
  2. Ermioni

    Ermioni Regular Member

    Θα θέλαμε τη συνέχεια...οπωσδήποτε!
     
     
  3. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Ευχαριστώ  
     
  4. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Ακούω τον θόρυβο που κάνει η πόρτα της ντουλάπας. Παίρνει κάτι και την ξανακλείνει.
    Σκεπάζει με μία πετσέτα τα πόδια μου έως τους γλουτούς.
    -Σε δύο λεπτά ξεκινάμε.
    -Ωω ανυπομονώ να χαλαρώσω.
    Βγαίνει από το δωμάτιο. Σηκώνω το κεφάλι και περιμένω να δω κάποια κίνηση.Που να πήγε άραγε αναρωτιέμαι.Αμέσως έρχεται με ένα μηχάνημα.
    -Αυτό λέγεται tecar .. είναι θεραπεία με ραδιοσυχνότητες,διεγείρει και επιταχύνει τη διαδικασία αναγέννησης και επούλωσης των ιστών που έχουν υποστεί ζημιά .Η θερμενόμενη κεφαλή αυξάνει την ροή του αίματος συμβάλλοντας έτσι στην μείωση του πόνου.Απο την πρώτη κιόλας συνεδρία θα δεις βελτίωση.
    Αρκετά με την ενημέρωση όμως..ας ξεκινήσουμε λοιπόν.
    Σήκωσε την κοιλιά σου.
    Στηρίζομαι στους αγκώνες και σηκώνομαι.
    -Θα σε κρυώσει για λίγα δευτερόλεπτα..
    -Αντέχω..
    Τοποθετεί ένα μεταλλικό πράγμα και ξαπλώνω.Όντως ήταν αρκετά κρύο.
    Ακούω κάτι σαν αντλία και αμέσως νιώθω στην πλάτη μου κρύα αλοιφή.Νιώθω την κεφαλή να θερμαίνεται σιγά σιγά διαγράφοντας κύκλους στην πλάτη μου.Οσο περνούσαν τα δευτερόλεπτα η κεφαλή θερμαινόταν ακόμα περισσότερο.Σε λιγότερο από πέντε λεπτά ένιωθα την ζέστη να με τυλίγει,να εισχωρεί και κάτω από τη στοιβάδα της πλάτης.
    -Πως νιώθεις;Είσαι εντάξει;
    -Μμμ μου αρέσει..
    Βάζει πάλι από την κρύα κρέμα στα χέρια Του και την αλείφει στην μέση μου.Η κεφαλή διαγράφει κύκλους και εγώ έχω καταζεσταθεί.Νιώθω τόσο χαλαρή. Κλείνω τα μάτια μου πάλι και αφήνομαι.
    Μετά από κάποια λεπτά ακούγεται ένας ήχος .
    -Σήκωσε την κοιλιά σου πάλι.
    Σηκώνω και βάζει το μηχάνημα στην άκρη.
    -Τι; αυτό ήταν ρωτάω κάπως άκεφα.
    -Οχι βρώμα Μου..κάνε υπομονή!
    Έρχεται ξανά από πάνω μου και ρίχνει την πετσέτα στην πλάτη μου.
    Μου ρίχνει μια δαγκωματιά στο αριστερό κωλομέρι και ένα χαστούκι στο δεξί.
    -Άνοιξε πιο πολύ τα πόδια σου.Αυτά που Μου ανήκουν θέλω να τα θαυμάζω!
    Υπακούω.
    Ρίχνει λάδι σε όλο το πόδι μέχρι τους γλουτούς.Η μυρωδιά του λαδιού μεθυστική.
    Το απλώνει με τα ζεστά Του χέρια να πάει παντού και ξεκινάει με τις μαλάξεις.Πρώτα στα πέλματα μετά στους αστραγάλους..στις γάμπες στους μηρούς.Οι μαλάξεις,οι πιέσεις άλλοτε έντονες άλλοτε πιο χαλαρές.
    Είχα λιώσει τόσο πολύ,σαν να είχα πέσει σε λήθαργο.Δεν είχα κουράγιο ούτε τα μάτια μου να ανοίξω.
    -Πως νιώθεις;
    -Πω πω νιώθω τόσο ανάλαφρη..
    Πήρε την πετσέτα από την πλάτη μου.Το ζεστό λάδι ρέει τώρα στην πλάτη και στην μέση.
    Με δυο βήματα βρίσκεται μπροστά στο κεφάλι μου.Ξεκινάει και μου ζυμώνει τον αυχένα και την ωμοπλάτη.. νιώθω τις πιέσεις του αντίχειρα να κάνουν κύκλους.
    Πω πω πως γνωρίζει που ακριβώς πονάω και εστιάζει εκεί το τρίψιμο..
    Νιώθω τα χέρια Του να γίνονται μπουνιές και να περνούν πάνω στην ραχοκοκαλιά.Όταν έφταναν τα χέρια Του στο ισχίο μου ένιωθα στο κεφάλι μου την στύση Του.Οταν ανέβαινε στον αυχένα ξεκολλούσε από πάνω μου.Αυτή η κίνηση έγινε 10 φορές περίπου. Στην συνέχεια πήγε πάλι στα διπλά μου.Αυτή τη φορά οι μαλάξεις έγιναν απαλές σαν χάδι.
    Ακούω να ρίχνει λάδι στα χέρια Του..τα ακουμπάει στους γλουτούς και χαϊδεύει απαλά..περνάει τα δάχτυλα Του ανάμεσα στους μηρούς.Ωω τι ωραία αίσθηση..
    Ανεπαίσθητα ανασηκώνω ελάχιστα τους γλουτούς μου..τα δάχτυλα Του περνούν ξυστά από το μουνί μου.
    -Τι θέλεις πουτάνα;σου αρέσει.
    -Θέλω να νιώσω τα δάχτυλα Σου εκεί κάτω ..
    -Πιο σωστά βρώμα.
    -Θέλω να νιώσω τα δάχτυλα Σας εκεί κάτω.
    -Πιο σωστά ηλίθια!
    -Θέλω να νιώσω τα δάχτυλα Σας εκεί κάτω Κύριε.
    -Έτσι μπράβο..
    Και βάζει τα δύο Του δάχτυλα βαθιά μέσα μου τόσο που βογκάω.
    -Τόσο μα τόσο υγρή πουτάνα; Γύρνα ανάσκελα και κάθησε.
    Υπακούω.
    Ακούω τον ήχο ενός συρταριού να ανοιγοκλείνει. Κοιτάζω..είναι ένα σατέν μαύρο μαντήλι. Μου δένει τα μάτια.. ξαφνικά το απόλυτο σκοτάδι.
    -Θα χαλαρώσεις ακόμα περισσότερο τώρα,θα νιώθεις τα αγγίγματα..τα ερεθίσματα. Ξάπλωσε ανάσκελα.
    Ξαπλώνω και ανυπομονώ για την συνέχεια...
     
  5. MG

    MG No rest for the wicked Premium Member

    και εμείς.

    Γράφεις πολύ ωραία.

    Αναμένουμε με αγωνία την συνέχεια.
     
    Last edited: 11 Μαϊου 2024
  6. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Ευχαριστώ πολύ.
     
  7. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Τα χέρια Του τρίβουν τα πέλματα μου,τους αστραγάλους.
    Τι φανταστική αίσθηση μου δίνει.Τι ανακούφιση!
    Απολαμβάνω κάθε δευτερόλεπτο.
    Σιγά σιγά ανεβαίνει προς τα πάνω στα γόνατα,στους μηρούς.
    Σταματάει...


    -Ανέβα προς τα πάνω,το κεφάλι σου το θέλω να κρέμεται.
    Πατάω στα πόδια μου και με μια κίνηση το κεφάλι μου κρέμεται ανάποδα
    Έρχεται εμπρός μου..
    -Είσαι εντάξει;
    -Είμαι καλά Κύριε, ευχαριστώ.
    Φεύγει από μπροστά μου.Ακούω να κατεβάζει το παντελόνι Του.
    Τον αισθάνομαι μπροστά μου.
    Μου τραβάει τα μαλλιά απότομα..
    -Πιο κάτω το κεφάλι .Θέλω να με νιώσεις βαθιά μέσα στο λαρύγγι σου.
    Πριν προλάβω να πω κάτι σπρώχνει το ορθωμένο πέος Του στο στόμα μου.
    Με καθοδηγεί Εκείνος.
    Εκείνος κινείται και εγώ απλά γλύφω και ρουφάω.
    Στην αρχή οι κινήσεις Του είναι αργές και μαλακές.
    Όσο περνούν τα λεπτά αυξάνεται η ένταση.
    Με τις παλάμες Του μαλάζει το στήθος μου.
    Οι κινήσεις Του εναρμονίζονται πλήρως.
    Οι ρώγες μου έχουν σκληρύνει.
    Ήμουν φοβερά ερεθισμένη.Ήθελα κι'αλλα περισσότερα.
    Τον ένιωθα να πλησιάζει στην κορύφωση.
    Τραβιέται απότομα.
    -Δεν θα τα γευτείς ακόμα μικρή μου.
    Μου λύνει το μαντήλι.
    Τα μάτια μου σιγά σιγά συνηθίζουν το φως.
    -Σήκω αργά και προσεκτικά.
    Υπακούω.
    Στέκομαι όρθια μπροστά Του με το βλέμμα χαμηλωμένο.
    Αναμένω την επόμενη εντολή.

    -Ήρθε η ώρα για το φαγητό σου.Ξέρεις.
    -Αμέσως Κύριε.
    Τρέχω στο ψυγείο και παίρνω ένα γιαούρτι.
    Το ανοίγω και το ρίχνω στο πάτωμα της κουζίνας.
    Περιμένω γονατιστή να εμφανιστεί Εκείνος.
    -Φάε.Λερώσου.Με καυλώνει να σε βλέπω λερωμένη.Όλο..να το καθαρίσεις καλά.
    Κρατάω τα μαλλιά μου σφιχτά και σκύβω να φάω.
    Τα πόδια μου ορθάνοιχτα, εκτεθειμένες οι τρύπες μου,το στήθος μου και ο αγκώνας μου ακουμπάνε στο πάτωμα.
    Τελειώνω με το φαγητό και περιμένω πάλι γονατιστή και βρώμικη.
    -Πως νιώθεις;
    -Υπέροχα Κύριε.
    -Μου επιτρέπεται να Σας κάνω μια ερώτηση;
    -Οχι!
    -Μάλιστα Κύριε.