Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος JokerGemini, στις 5 Μαϊου 2011.

  1. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Εντάξει, το εμπεδώσαμε: εσύ είσαι εδώ ως σινεφίλ. :Ρ

       
     
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    ...και εγω σε αγαπαω:xyxwave:
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Ελεος  ....ντροπη  ....αισχος  ...
    Τι σας καναμε και μας φερνετε σε κατασταση εκστασης απογευματιατικα ενω ακουγαμε ηρεμοι μια μελωδια της εξαιρετικης αοιδου   Θεοδωριδου?
    Εκτιθεμεθα και στην αοιδο  .....γινεται να ακουμε καυλωμενοι το "δεν μιλω μαζι σου αλλο πια"? 
    Ιεροσυλια αγαπητε.   
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Στο χώρο βρίσκομαι γιατί, ως ένα βαθμό, μ' εκφράζει.

    Όσον αφορά το φόρουμ, μπήκα κυρίως από περιέργεια. Με κράτησαν οι απόψεις και ο τρόπος γραφής κάποιων, ασχέτως αν συμφωνούσα ή όχι μαζί τους. Μ' άρεσε το γεγονός πως τα κάποια γραπτά αποτελούσαν τροφή για σκέψη (ουσιαστική, όχι σαν κι αυτή που φάγαμε μέχρι σκασμού πριν από κάτι μήνες). Και, φυσικά, μ' άρεσε το χιούμορ πολλών. Τώρα, γιατί παραμένω; Μάλλον από συνήθεια και μόνο...
     
  5. Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    κάνω εργασία
     
  6. vautrin

    vautrin Contributor

    Είμαι εισοδιστής σε μυστική αποστολή: προετοιμάζω την εξέγερση των σκλάβων ενάντια στο ζυγό των αφεντάδων για τη πλέρια απελευθέρωση της λαϊκής λίμπιντο από τα δεσμά της ατομικής ιδιοκτησίας.
     
  7. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Re: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Junk food, γαμώτη μου.

     
     
  8. Απάντηση: Re: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?




    Δεν είναι ωραία εκτέλεση;
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. shamanka

    shamanka Regular Member

    Απάντηση: Re: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    εγώ που την έχω ακούσει και κάποτε μάθει απ έξω και στα ρωσικά!))) ναι ειναι ωραία έκδοση
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Στο φορουμ εσκασα μυτη γιατι μου ειπαν οτι ολες εδω μεσα εχουν μεγαλα βυζια..(μα τι ψευτες ειναι τελικα ρε φιλε μου...)
    Στο χωρο,απο χρονια μια και μοιραζει τα πιο ωραια ντραγκς......να γιατι διαβαζουμε και τα πιο ομορφα ποστ σε ολα τα θεματα.... ...(σκασε ρε λακαμα που πινουμε λιγμενα...)
    Στο Europe ακομα δεν ξερω...κατσε να δω την κληρωση να δω που θα παμε εμεις οι Κυπελλουχοι και θα φερω φωτο..... 
     
  11. Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?


    Εμένα μ' αρέσουν τα βυζάκια-λεμονάκια.  

    (Καλά μαλακίες, όλα μ' αρέσουν, όλα καλά, όλα άγια, όλα ευλογημένα, το καθένα με τις χάρες του. Χμ... μάλλον φταίει η ώρα.)
     
  12. mairaincollar

    mairaincollar Regular Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    χμμ ισως γιατι απλα μου αρεσει να ειμαι εδω?...