Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Spank @ Apartment 18/12

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος panic, στις 8 Δεκεμβρίου 2015.

  1. panic

    panic Regular Member

    «SPANK»: Tα πιο kinky διαδραστικά sex parties ξεκινούν στοΑpartment!

    Το νέο hot spot του Αθηναϊκού dance stage ακούει στο όνομα «SPANK» και ο λόγος για την αναγέννηση των «sex parties» από την «Sinners in Heaven» που άφησαν εποχή στο ιστορικό «Luv».

    Έτσι λοιπόν μετά από μία ανάπαυλα μερικών χρόνων το πιο «καυτό» project της Αθήνας επιστρέφει στην πιο spicy εκδοχή του την Παρασκευή 18 Δεκεμβρίου 2015 στο Νο1 εναλλακτικό dance stage της πόλης και φυσικά μιλάμε για το Apartment (M. Aλεξάνδρου 141, Γκάζι).


    Τα μεγαλύτερα ονόματα στο χώρο του sex performing που διαθέτουμε θα λάβουν θέση στο πιο high και παράλληλα underground project που έχει δημιουργηθεί μέχρι σήμερα. ΟιΤεό,Ιννα,Ροζίτα(Sirina),Domina Lola,Amanda(trans-mission),Zirconia Starfighter, και οι αφέντρεςKatia & Michelle, είναι πανέτοιμοι να μας ανεβάσουν την διάθεση στα ύψη μέσα από τα διαδραστικά show που μας ετοιμάζουν.

    Τα «SPANK» parties powered by «Εrotic Art Festival» έρχονται να δώσουν το δικό τους kinky κτύπημα μέσα από ένα φαντασμαγορικό event γεμάτο εκπλήξεις, με live sex show και dance performing βιώνοντας το μεγαλείο της σεξουαλικής απελευθέρωσης χωρίς φραγμούς και αναστολές.


    Τα party θα είναι κάτω από την μουσική εποπτεία των master djΜikeleκαιRomylos, οι οποίοι θα στροβιλίσουν τα decks υπό τους ήχους της πιο hot electronica dance μουσικής. Μαζί τους οιSirod&MicroKel.


    Το πάρτι ξεκινάει στις 12 και θα κρατήσει μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες.
    Get ready for the sexiest dance party of Athens!


    Its «Spank» events by «Εrotic Art Festival»!
    Παρασκευή 18 Δεκεμβρίου 2015
    «SPANK» party @ The Apartment
    M. Aλεξάνδρου 141, Γκάζι
    έναρξη: 12.00
    είσοδος: 10 euro με ποτό
    Ιnfos / κρατήσεις: 6944592093 & 6948323393
    Facebook event
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Αγαπητή @Θρυαλλίς  

    Είναι βρώμικη δουλειά, αλλά κάποιος πρέπει να την κάνει   Σε μένα έλαχε ο κλήρος να σου γράψω αυτό το γράμμα..... και να σου φέρω αυτά..... τα μαύρα μαντάτα   . Δεν το επέλεξα, αλλά θα στο κεράσω το πικρό αυτό ποτήρι ....

    Υπάρχει στο bdsm κύκλο και άλλο αλογάκι, το οποίο εις το ιβεντ ετούτο ήταν πρασινοντυμένο και ντόμιζε ένα βρωμερό και άθλιο γουρουνάκι, εις την κοινή θέαν !

    -> Ο Θρόνος σου τρίζει.
    -> Ο ανταγωνισμός είναι μια ανάσα πίσω σου.

    Τι θα κάνεις γι' αυτό;

                   

    Υγ : Η ξερακιανή μισοξυρισμένη απο τη μια μεριά γαλανομάτα, που ειχε για παρέα εναν μαλλιά και μια μαυροφορεμένη και καθοταν στην μπάρα του ημίγυμνου, γυμνασμένου, καυτού χρωματιστού αγοριού .. είναι στο φόρουμ ;

         
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @bumblebee αγαπητέ μου.

    Μόλις ξύπνησα, έφτιαξα τον πρωινό ελληνικό σκέτο καφέ μου, πήρα τα τσιγάρα μου και το ταμπλετ μου, να ενημερωθώ τι γίνεται στον έξω κόσμο.

    Ανοίγω το https://www.greekbdsmcommunity.com και τι να δω;;;; Βλέπω alerts17 και διαβάζω μέσα σε αυτά..... bumblebee tagged you in a post in the thread Spank @ Apartment 18/12.

    Σηκώνω το ένα μου φρύδι, το δεξί για την ακρίβεια, παίρνω βαθιά εισπνοή, κάνω βαθιά εκπομπή, αναβω τσιγάρο, πίνω μια γουλιά καφέ και πατάω το μαγικό σύνδεσμο....

    Διαβάζω το καταπληκτικό σου ποστ, ξανατραβαω μια τζούρα τσιγάρο καφέ εναλλάξ και σκέφτομαι...

    Χτες βράδυ έφυγα από το σπίτι μου ντυμένη έτσι

     

    Φορούσα μόνο το μαύρο μου κασμιρένιο μου παλτό με τις 17ποντες μαύρες γόβες μου και επισκέφτηκα τον Χ στο γραφείο του (δεν με περίμενε). Χτυπάω το κουδούνι, μπαίνω μέσα, πετάω το παλτό και μένω μόνο με τα εσώρουχα μου. Ο Χ αρχίζει να αλλάζει 5 χρώματα και να ξεροκαταπινει καθώς εγώ τον κοιτούσα στα μάτια με λαγνεια και χαιδευα το κορμί μου...

    Σκαρφαλωνω πάνω στο γραφείο του και στηνω το κορμί μου στα 4. Αρχίζω να τον γλυφω, να τον ξεντυνω σιγά σιγά και τον φιλαω γεμίζοντάς τον παντού κόκκινα σημάδια με το κραγιόν μου. Κάποια στιγμή κάθομαι, βάζω τον κωλο μου στο γραφείο, κάθομαι ανοίγω τα πόδια μου και τα τυλιγω γύρω από το λαιμό του,αναβω τσιγάρο.

    -Πώς νιώθεις, του λέω..
    -.........
    -Μπορείς να μου βάλεις κάτι να πιω;
    -Τζιν, τονικ;
    -Τα καταπινω όλα, του απαντάω  

    Ο Χ, μου βάζει το ποτό μου καθώς εγώ συνεχίζω να κάθομαι πάνω στο γραφείο του χαιδευοντας τις διχτυωτες μου κάλτσες και τα μαύρα μακριά μου μαλλιά. Φέρνει το ποτό μου, πίνω μια γουλιά, ρουφαω το τσιγάρο μου, ανοιγοκλεινω ναζιαρικα τα μάτια μου και του λέω

    -Είμαι ήδη μουσκεμα....
    Τα υπόλοιπα τα αφήνω στη φαντασία σου.

    Η ιστορία μου μπορεί να ακουστεί πολύ κλισέ, αλλά είναι τέρμα αληθινή και όχι προϊόν της φαντασίας μου.

    Ενώ λοιπόν εγώ πηδιομουνα ντυμένη στα κοκκινομαυρα, αποτριχωμένη, μοσχομυρωδάτη, με έναν πανέμορφο άντρα, εσύ έπαιρνες μάτι ένα βρωμερο και άθλιο γουρούνι να το δέρνει μια ντυμένη στα πράσινα. Εύχομαι να πέρασες τόσο καλά παίρνοντας μάτι όλο αυτό, όσο εγώ με τον Χ κάναμε πράξη τις πιο αρρωστημένες φαντασιώσεις μας.

    Σε φιλώ    
     
    Last edited: 19 Δεκεμβρίου 2015
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εντάξει επανήλθε η ομαλότητα   Υπάρχουν ντοκουμέντα  

         
     
  5. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Μπραβο μας κατακαυλωσες πρωι πρωι Θρυαλλι'ς
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @ssmaster αποποιούμε την ευθύνη. Ο @bumblebee προσπαθεί να χαλάσει την ψυχολογία μου. Δεν έχω ανοίξει ακόμα όλα μου τα χαρτιά.... Θα έχει και συνέχεια  
     
  7. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    @Θρυαλλίς τοτε να παρακαλαμε να σου χαλαει εσενα τη διαθεση ο @bumblebee ...LOLOL