Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Subs and polyamory

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Πολυγαμία' που ξεκίνησε από το μέλος Seras Victoria, στις 6 Νοεμβρίου 2016.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Έχω λοιπόν μία απορία.
    Δεν γνωρίζω αν έχει συζητηθεί πρόσφατα το συγκεκριμένο θέμα και είμαι λίγο τεμπέλα για να πω την αλήθεια μου για να το ψάξω σε βάθος. Μία γρήγορη ματιά που έριξα πάντως δεν είδα κάτι.
    Η απορία είναι η εξής:
    Μπορεί μία/ένας υ να είναι παράλληλα και polyamorous;
    Αν δηλαδή κάποιος/α προσδιορίζει τον εαυτό του ως polyamorous μπορεί/επιτρέπεται να είναι και υ;
    Θα μου πείτε, όλα επιτρέπονται αρκεί τα εμπλεκόμενα μέλη να είναι σύμφωνα.
    Σαφώς.
    Θα ήθελα όμως να διαβάσω τη γνώμη σας, κυρίως των Κ, αλλά όχι μόνο, για το αν θα μπορούσατε να αποδεχτείτε κάτι τέτοιο ή θεωρείτε ότι είναι μία επιλογή που έχει αποκλειστικά ένας/μία Κυρίαρχος/η.
     
    Last edited: 6 Νοεμβρίου 2016
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  3. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Φυσικά και με ενδιαφέρει  
    Θα το διαβάσω σε λίγο που θα έχω χρόνο.
     
  4. Σαφεστατα, ναι.