Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχετικά με το "FootFetish"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 13 Μαϊου 2005.

Tags:
  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Χμμμ...και ναι και οχι!Σ'οσους αρεσουν τα ποδια τα συνδεουν με το worship,το ποδοπατημα,την υποταγη και τον εξευτελισμο μεσω των ποδιων της αφεντρας,κι 'αυτο ειναι σιγουρα ενα φετιχ,.Αυτα, δεν συνδεονται απαραιτητα και με τα αξεσουαρ(παπουτσια,καλσον κλπ)Το 99,9% των αντρων θολωνουν στη θεα ενος γυναικειου ποδιου τυλιγμενου σε δικτυωτο καλσον με ζαρτιερα ,δεν ειναι ομως φετιχιστες,τουλαχιστον ποδιων.
     
  2. yipas

    yipas New Member

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Εγώ παιδιά, δεν ξέρω αν μπορεί κάποιος να με αποκαλέσει φετιχιστή, σε συνδυασμό με το γεγονός οτι τρελαίνομαι να φιλάω τα πόδια, να τα γλείφω, να παίζω γενικώς, αλλά πάντα με την προϋπόθεση να είναι μέσα σε καλσόν, σκουρόχρωμο κατά προτίμηση, ή κάλτσες με ζαρτιέρες. Εκεί, πωπωπω βρε παιδί μου, πεθαίνω μιλάμε. Τώρα, εξ' αυτών αν μπορώ να θεωρηθώ φετιχιστής, δεν το ξέρω...
     
  3. underheel85

    underheel85 New Member

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Συμφωνω με τον vipas!!!
     
  4. gpapd

    gpapd New Member

    Απάντηση: Sxetika me to "FootFetish"

    ένα πόδι γυναικείο με αλυσιδάκι και υποταγή μέχρι ξεφτύλας
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Προσωπικα συμφωνω απολυτα! 
     
  6. blabla

    blabla New Member

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Εγω παλι σε ποια κατηγορια ανηκω? Μου αρεσουν παρα πολυ τα γυναικεια ποδια με η χωρις καλσον, μου αρεσουν τα ψηλοτακουνα σε σημειο εμμονης ωστε να ξεκιναω να κοιταζω μια γυναικα απο τα ποδια. Αλλα δεν μου αρεσει ουτε να τα φιλαω ουτε να με πατανε κτλ. Η εικονα των ποδιων με εξιταρει απιστευτα παντως. Τι λετε γιατρε μου, θα τα καταφερω?
     
  7. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Ζουν και άλλοι με το ίδιο πρόβλημα νομίζω... Θα τα καταφέρεις!

    Εμένα πάλι μου αρέσει να φιλάω γυναικεία πόδια, να κάνω μασάζ κλπ. Τα καταφέρνω.

    Ποδολάγνος είναι αυτός που όχι απλά του αρέσουν οπτικά.
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    πως γινεται δλδ κατι να σου αρεσει μονο οπτικα ? δηλαδη αμα δεις ενα ωραιο κωλο δεν θα θελεις να τον πιασεις η και να τον γλυψεις ? (απλο παραδειγμα)
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Ανηκεις σε αυτους που πλαστηκαν για να εργαστουν σε καταστημα γυναικειων υποδηματων.
    Και ναι! Θα τα καταφερεις!!!
    Αρκει να μην πεις σε καποια: "Μα τι ποδι και εσυ βρε αγαπη μου, που να βρω γοβες για τον King Kong"???? 
     
  10. blabla

    blabla New Member

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Χα καλο! Βασικα φοβερο δε το ειχα σκεφτει. Τελεια δουλεια για μενα, ξερει κανεις που μπορω να ποσταρω αγγελιες για ευρεση εργασιας? Συγκεκριμενα ζητηση!
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Ελα ντε!!! 
     
  12. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Sxetika me to "FootFetish"

    Προσωπικά θεωρώ τα όμορφα γυναικεία πόδια ( από αστράγαλο, γάμπα μέχρι γλουτούς) ένα από τα πιο δυνατά σημεία σε μία κοπέλα. Πολλοί π.χ. έχουν την τάση να δίνουν μεγάλη βάση στο στήθος μίας γυναίκας. Εγώ π.χ. αν ήταν να επιλέξω να δω σε μία γυναίκα είτε γυμνά πόδια είτε γυμνό στήθος, θα διάλεγα το πρώτο Lol! Και γενικότερα δίνω βάση κυρίως από τη μέση και κάτω... πάντως όσο ωραία και να είναι, δε θα ήθελα ούτε εγώ να με πατάνε   Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι και μένα μου αρέσουν μόνο οπτικά