Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άντρες vs Γυναίκες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 25 Ιανουαρίου 2015.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  3. crmaria

    crmaria ..but darling you are a pretty wildflower!!

  4. dark-light

    dark-light Regular Member

  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

  6. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

  7. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Είμαι σί-γου-ρη ότι ο σχολιαστής είναι άντρας. Οι περισσότερες λεζάντες είναι σεξιστικά ανακριβείς.

    Ποιά γυναίκα θα σκεφτόταν "χειριστήριο για Νιντέντο"; Εκτός του τι νιντέντο τι πλεϋστέισιον δηλαδή, αυτό είναι "τετράγωνο εμότικον που κλείνει το μάτι, με κοτσιδάκια σαν την πριγκίπισσα Λέια" (oκ, έχω μια αδυναμία στο Starwars, so sue me)
    Ανακρίβεια μεγάλη: κομήτες, σιγά. Το χαριτωμένο σχεδιάκι με τις τρεις γραμμές σημαίνει "οι πίσω, προσοχή. Περνάω μια δεύτερη στρώση μάσκαρα". Εκείνο με τις πέντε, "Μην κορνάρετε άσκοπα, δεν θα ξεκινήσω με το πράσινο, μακιγιάρομαι full blast, δεν πρόλαβα σπίτι".
    Άλλο. "μπαλλιά κατάμουτρα"; Αυτό σημαίνει "δεθείτε όταν έχει πανσέληνο" - οι λυκάνθρωποι είναι επικίνδυνοι τότε, δες τον Jacob στο Twilight! <3 <3 αχχχ
    "Υποβρύχια χρήση", αλήθεια τώρα. Αυτό είναι "κάμερα για σέλφι με πιστολάκι ενσωματωμένο". BTW στο δικό μου αμάξι δεν βγαίνει όταν πατάω το εικονίδιο, θα παραπονεθώ στην αντιπροσωπεία.
    Επίσης, οι αναφορές σε ninja με άφησαν έκπληκτη. Απολύτως αναληθείς. Το "ninja δεμένος" είναι καταφανής παρερμηνεία του "δέστε τον συνοδηγό σας να μην το σκάσει όσο του μιλάτε για τον γκόμενο σας" και το shuriken (μήπως ήθελε να γράψει Shakira; ) είναι υπενθύμιση να βάλουμε ανεμιστήρα όταν κάνει ζέστη. Που δίνει και ωραία κίνηση στο μαλλί για σέλφι (βλ. την απάνω αναφερόμενη κάμερα, όλα συνδέονται, οεδ)
    Τέλος, ποιά "βάρκα με πανιά", εγώ όταν ανάβει η ένδειξη αυτή προσέχω την θερμοκρασία της θάλασσας πριν βουτήξω, δεν είμαι και άσχετη, αναγνωρίζω ένα θερμόμετρο όταν το βλέπω!

    Για να πούμε όμως και του στραβού το δίκιο, η ένδειξη για πίτσα είναι σωστή. Το πατάω κάθε φορά που σταματάω να πάρω πίτσα και επαληθεύεται η ένδειξη, πάντα βγαίνω από την πιτσαρία με ένα ωραίο τετράγωνο κουτί γεμάτο πίτσα! Καταπληκτική η τεχνολογία!

    ΥΓ Ξέρει κανείς πόσες ευχές έχω με το μαγικό λυχνάρι;
     
    Last edited: 18 Ιανουαρίου 2018
  10. Νομίζω πως με αυτό θα δεχτείς αμέτρητες προτάσεις γάμου!!!!      
     
  11. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

     
     
  12. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

     
    ...και όντως σιγουρα το έχει φτιάξει άνδρας αυτό.
    ...κάτι από το star wars που σου αρέσει...