Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έπιασε τη γυναίκα του να αναζητά συντρόφους στο Ίντερνετ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος ioanna, στις 12 Οκτωβρίου 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ioanna

    ioanna Regular Member

    Αντιγράφω μια γαργαλιστική είδηση απο τα ΝΕΑ

     
  2. potty65

    potty65 Regular Member

    Iωάννα είσαι παντρεμένη?
     
  3. ioanna

    ioanna Regular Member

    Χωρισμένη εδώ και 4 χρόνια
     
  4. potty65

    potty65 Regular Member

    Τότε δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι κούκλα μου!
     
  5. ioanna

    ioanna Regular Member

    Μετά είχα μια σχέση απερίγραπτη μόνο στα όνειρα μπορούσα να το σκεφτώ ότι θα ήταν έτσι αλλά όπως ξέρεις όλα τα όνειρα τελειώνουν κάποτε και το χειρότερο είναι πως τελείωσε από μία βλακεία μου κάποτε ίσως να γράψω για αυτό, να είσαι πάντα καλά .
     
  6. potty65

    potty65 Regular Member

    Η βλακεία σου έχει σχέση με κέρατο? Γράψε γιαυτό, ίσως και να το ξορκίσεις έτσι, και να καταφέρεις να συγχωρέσεις τον εαυτό σου..
     
  7. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: Έπιασε τη γυναίκα του να αναζητά συντρόφους στο Ίντερνετ

    Τι άλλο θα ήταν ; Μου έρχεται να κλαίω
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    απλα καλο θα ηταν να μη ζητας τα παντα και να περιοριζεις τις απαιτησεις σου
    ναι βαλε μεγαλους στοχους αλλα μη θυσιαζεις τα μικρα κατορθωματα σου γιατι ισως αναμεσα σε αυτα να εχει επιτευχθει ο στοχος που τοσο ποθεις απλα δε το βλεπεις και αυτο ειναι ενα απλο παιχνιδι της μοιρας για να σε οδηγει σε περιπετειες και να μη μενεις στασιμη(=νεκρη δηλαδη..)
    αυτα  
     
  9. potty65

    potty65 Regular Member

    Αν γύριζε Ιωάννα θα τον δεχόσουν? Με ενδιαφέρει η απάντηση σου, και θέλω να μου πεις γιατί. Μ' ενδιαφέρει επίσης να μου πεις γιατί τον κεράτωσες αφού τον αγαπούσες, αφού τον θαύμαζες και αφού τον παραδεχόσουν σαν άντρα. Την απάντηση μπορεί και να την ξέρω, αλλά θέλω να την ακούσω από σένα.
     
  10. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: Έπιασε τη γυναίκα του να αναζητά συντρόφους στο Ίντερνετ

    Ήταν τόσο ψηλά που ήθελα να τον φτάσω αλλά δεν ανέβαινα εγώ προσπάθησα να τον κατεβάσω τον πλήγωσα με παρηγόρησε λίγες μέρες έδειξε πόσο ανώτερος είναι και μετά τέλος.
    Θα τον δεχόμουν ναι χωρίς όρους χωρίς να ζητάω τίποτα
     
  11. potty65

    potty65 Regular Member

    Εχεις ποτέ σκεφτεί ότι αν γύριζε, δεν θα ήταν ο άντρας που ήθελες? Φαντάζομαι ότι κι εκείνος σ' αγαπούσε και αν είναι έτσι τα πράγματα θα πρέπει να πληγώθηκε πολύ, σα να έφαγε πισώπλατη μαχαιριά. Αν όμως γύριζε δεν θα ήταν μία μορφή μειοδοσίας έναντι του εαυτού του? Θα τον είχες στην ίδια ψιλή υπόληψη που τον έχεις και τώρα? Ιωάννα είμαστε σε κοινό παρονομαστή, μπορεί να αγαπάμε και να λατρεύουμε τον άλλο, αλλά όταν γίνει κάτι τέτοιο, "χαλάει' η συνταγή, κλωνίζονται τα πάντα.

    Πραγματικά σπάω το κεφάλι μου να καταλάβω γιατί όταν φαίνεται ότι τα έχουμε όλα, δίνουμε μία κλοτσιά και τα καταστρέφουμε για το τίποτα. Δυστυχώς τα πράγματα μετά από κάτι τέτοιο δεν επανέρχονται ποτέ, φαινομενικά όλα είναι ίδια, μπορεί να υπάρχει αγάπη αλλά είναι ποτισμένη από την θλίψη της προδοσίας. Εγώ το βιώνω αυτό που σου λέω.

    Ισως η μονογαμία να είναι μία ανωμαλία της φύσης τελικά, και βασανίζουμε εαυτούς και αλλήλους σε ένα παραλογισμό. Αναρωτιέμαι αν δηλώνεις slave γιατί αισθάνεσαι ότι έχεις την ανάγκη να τιμωρηθείς γιαυτό που έγινε, αν και πρέπει να σου πω ότι αυτομαστιγώνεσαι πολύ καλά και ίδια...
     
  12. Eternal_Dominion

    Eternal_Dominion New Member

    Για την πληροφόρησή σας:
    Πριν λίγους μήνες δικαστήριο στις ΗΠΑ εξέδωσε το πρώτο διαζύγιο στην ιστορία με την αιτιολογία ότι ο ένας εκ των 2 συζύγων έκανε cybersex με 3ο πρόσωπο.
    (Φυσικά ας ληφθούν υπ' όψιν και όλα τα περίεργα και πολλές φορές άκρως πουριτανικά συμπαραμαρτούντα που συνοδεύουν τη νομοθεσία στις ΗΠΑ).

    Η ουσία είναι ότι όποιος είναι παντρεμένος (προς το παρόν στις ΗΠΑ) πρέπει πλέον να είναι πιο προσεκτικός  
     
Thread Status:
Not open for further replies.