Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αν μ'ακους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος river of silence, στις 24 Ιουλίου 2016.

  1. gazza

    gazza Regular Member

    xaxaxaxaxa ναι εεεε??? δεν ενοχλησα ο κοκομοιρης κανεναν το καλοκαιρι..αυτα ειναι φημες και μονο χαζο   αντε 1 τηλ τι κανεις πως εισαι να πηρα μονο 
     
  2. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Ναι μωρέ κακόμοιρο!
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Να πάει στο νήμα "Βουδουσουμού, νηστεία και θρησκεία, μπερδέψαμε τα μπούτια μας στη καύλα σου Τασία"...
     
  4. open_mind

    open_mind Regular Member

    Άρη.... σε θέλω βλαμμένο μου...
     
  5. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Θα ειμαι και εγω εκει  ...

    Μονο που τα δικα μου θα ειναι δυπιτα  ..
    Αχ gazza,εφιαλτης θα ειναι η φετινη σαρακοστη...
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Έλα να γινουμε πολλοί!    
     
  7. gazza

    gazza Regular Member

    για φρονιμα ολοι σας γατιααααααα  
     
  8. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Πιστεψε με...

    Το μισο φορουμ θα ειναι κατω απο το σπιτι του..Φτιαχνω την εικονα τωρα στο μυαλο μου,να μασουλαμε 100 ατομα απο κατω του,κι ο gazza να κανει σαν παραπονεμενο γατακι που δεν τον παιζουν,χαχαχα!!!
     
  9. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Βραδυ στα σοκακια της πολης. Η νυχτα δειχνει μερα με τοσα πυροτεχνηματα. Στεκομαι μπροστα απ την ανοικτη εισοδο μιας πολυκατοικιας και σκεφτομαι πως θα θελα να ανεβω στην ταρατσα να κανω αταξιες κατω απ τα βεγγαλικα....

    Αν μ ακους...
    Δεν μου λειπεις εσυ...μου λειπει αυτο που μεταμορφωνομουν εγω διπλα σου.
     
  10. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Αν μ'ακούς...
    Δε μου λείπει τίποτα από σένα.
     
  11. dim1

    dim1 ®

  12. dim1

    dim1 ®